Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie dema gry Assassin's Creed

103 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 16:11, tsk napisał:

A przy okazji są trochę niedokładni. Pewnie im chodziło o części Grand Theft Auto od 3 dalej,
bo przecież jak nazwa gry za dużo nie znaczyła to dema były:
http://www.rockstargames.com/gta/extras/demos.html
http://www.fileplanet.com/23532/20000/fileinfo/Grand-Theft-Auto-2-Demo

To lenistwo i brak profesjonalizmu nic więcej. Pewnie gra jest słaba i boją się, że większość ludzi po zagraniu w demo nie miała by ochoty na pełną. Zobaczymy jakie będą opinie krytyków, ale wnioskując z postępowania twórcó wnioskuję, że noty będą słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:04, SadraX napisał:

Jeśli ktoś chce przesłuchać pełen wywiad, w którym mowa właśnie o demie I ZOBACZYĆ JADE...
:> To tutaj jest filmik: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/113922.html :)


Ten filmik wygląda jakby był z ukrytej kamery;P
A będąc przy temacie, to nie żałuję wielce że dema nie będzie, bo i tak nie lubię sobie zaśmiecać kompa i rzadko instaluję dema. Najwyżej jak się naprawdę mocno wacham przy zakupie. Jeżeli Assasin''s Creed dostanie w miarę dobre noty w reckach, to nie widzę przeszkód w jego kupnie i nie potrzebuję grać w demo:P A wierzę, że AC będzie naprawdę dobrą gierą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:28, hallas napisał:

Wiesz co myślę o zapewnieniach twórców? ... Poza tym widziałem gameplay opisywany przez tą
Piękną i Uroczą Panią Producent.
http://www.youtube.com/watch?v=3shmGWZDIwA&mode=related&search=
Tu macie gameplay prezentowany na E3. Na jego podstawie widać, że przeciwnicy nie atakują jednocześnie
co jest podstawą walki w grupie. Jedyne na co ich stać to atakowanie na przemian. Nie potrafią
wbić miecza w odsłonięte plecy bohatera gdy ten morduje jednego z nich.

To ci przecież napisałem, obejrzyj sobie gameplay z PAX''a który jest nowszy od tego z E3. Tam atakują już grupowo.
http://www.gamespot.com/video/930022/6177662/assassins-creed-pax-2007-gameplay-

Jasne, cały czas możesz się upierać czemu nie zaatakowali wszyscy naraz, ale wierzę że sam sobie odpowiesz na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 12:52, Namaru napisał:

To lenistwo i brak profesjonalizmu nic więcej. Pewnie gra jest słaba i boją się, że większość
ludzi po zagraniu w demo nie miała by ochoty na pełną. Zobaczymy jakie będą opinie krytyków,
ale wnioskując z postępowania twórcó wnioskuję, że noty będą słabe.

No stary, odkryłeś własnie klucz do nieskonczonej erudycji. Przecież te nieprofesjonalne rockstary, capcomy i konami nie wydają dem gta, resident evil 4 i mgs''a bo to leniwcy. A krytycy zjedli te tytuły bo przecież nie mają średnich ~90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 13:34, FiN napisał:

Jasne, cały czas możesz się upierać czemu nie zaatakowali wszyscy naraz, ale wierzę że sam
sobie odpowiesz na to pytanie.

To proste czemu nie zaatakowali wszyscy razem: większość graczy nie miałaby szans na przeżycie tej walki.

Nadal nie wykorzystują przewagi liczebnej. Novum: przeciwnicy łapią bohatera ale w tym momencie ten powinien już mieć nóż/miecz w plecach. Zauważyłem, że dwaj nowo przybyli zadają ciosy gdy bohater trzyma przeciwnika ale nie wygląda na to, że ciosy te czynią jakiekolwiek szkody... czyżby nie trafiali?
W czasie wykonywania tych efektownych wykończeń gracz jest nietykalny a powinien być wystawiony na ciosy z tyłu.

Cała kwintesencja walki z wieloma przeciwnikami to nie dać się zajść z dwóch stron a jeśli już to się stanie to jak najszybciej zmienić pozycję wykonując roszadę z jednym z oponentów.

Ten filmik raczej potwierdza moje wątpliwości a nie je rozwiewa. Jak już wspomniałem: demo pozwoliłoby sprawdzić czy tak to wszystko działa jak mi się wydaje - od czasów Severance jestem bardzo wybredny i systemowi walki tej gry jeszcze żaden inny nie dorównał.

Ciekawostka: W Kronikach Riddicka zastosowano podobne rozwiązanie: walka wręcz była dżentelmeńska, 1 vs 1. Jednakże na wyższym poziomie trudności wrogowie nie dawali pardonu i jeśli mogli to atakowali obaj i to rzeczywiście było wyzwanie ponieważ gdy zgrali się i atakowali na przemian to nie było czasu na wyprowadzenie własnego ciosu. trzeba było zmienić pozycję, zadziałać tak, by jeden przeszkadzał drugiemu. Tylko dzięki temu, że w czasie blokowania nie schodziła energia dało się takie walki wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:11, hallas napisał:

Ciekawostka: W Kronikach Riddicka zastosowano podobne rozwiązanie: walka wręcz była dżentelmeńska,
1 vs 1. Jednakże na wyższym poziomie trudności wrogowie nie dawali pardonu i jeśli mogli to
atakowali obaj i to rzeczywiście było wyzwanie ponieważ gdy zgrali się i atakowali na przemian
to nie było czasu na wyprowadzenie własnego ciosu. trzeba było zmienić pozycję, zadziałać tak,
by jeden przeszkadzał drugiemu. Tylko dzięki temu, że w czasie blokowania nie schodziła energia
dało się takie walki wygrać.


A skąd wiesz że tu nie będzie tak samo?
Po pierwsze to była beta, a traktujesz to jakby już był gold.
Po drugie na takich pokazach nie chodzi o to by grać dla grania tylko o granie dla pokazywania. Dlatego najczęściej jest włączony kod na nieśmiertelność + najłatwiejszy poziom trudnosci (pokaz mgs4). Chodzi o to że gościu cały czas musi opowiadać co robi w danej chwili. Nie twierdze przy tym, że koniecznie tak tu było, ale jest wielce prawdopodobne.
Po trzecie w tej grze to nie system walki jest najważniejszy.

Cierpliwości, listopad 2007 wersja PS3 i x360 - bedzie mozna sprawdzic na standzie w jakims empiku zanim wydadzą na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:50, FiN napisał:

Po pierwsze to była beta, a traktujesz to jakby już był gold.

Nie, ja narzekam, że nie ma dema, które by rozwiało/potwierdziło moje wątpliwości.

Dnia 06.10.2007 o 16:50, FiN napisał:

Po trzecie w tej grze to nie system walki jest najważniejszy.

Ale jak go skopią to będzie można wybijać wszystkich strażników w mieście i wtedy nie najważniejszy element gry stanie się tym, który decyduje o sposobie rozgrywki.

Dnia 06.10.2007 o 16:50, FiN napisał:

Cierpliwości, listopad 2007 wersja PS3 i x360 - bedzie mozna sprawdzic na standzie w jakims
empiku zanim wydadzą na PC.

Przyjmij do wiadomości, że jak duża część populacji mam do empiku kilkadziesiąt kilometrów i nie mam luksusu wejścia tam i poproszenia a uruchomienie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 13:38, FiN napisał:

> To lenistwo i brak profesjonalizmu nic więcej. Pewnie gra jest słaba i boją się, że większość

> ludzi po zagraniu w demo nie miała by ochoty na pełną. Zobaczymy jakie będą opinie krytyków,

> ale wnioskując z postępowania twórcó wnioskuję, że noty będą słabe.
No stary, odkryłeś własnie klucz do nieskonczonej erudycji. Przecież te nieprofesjonalne rockstary,
capcomy i konami nie wydają dem gta, resident evil 4 i mgs''a bo to leniwcy. A krytycy zjedli
te tytuły bo przecież nie mają średnich ~90%.

A ty z jakiego się urwałeś drzewka? Ciekawe skąd mam demo MGS''a 2 na CD (na PS2). Z tego co pamiętam 1 i 2 miały dema PC. GTA 1 i 2 od tamtej pory na wszystko co ma znaczek GTA rzucają się grupy rozradowanych małolatów więc demo jest zbędne zupełnie bo i tak sie tłuszcza napali i kupi. RE zdaje się, że też były dema PCtowe wersji wcześniejszych, a to że nie zrobili dem ostatnich konwersji gier od Capcomu które Ubi konwertowało to dobrze dla nich bo nikt by tak zjeb$#% konwersji nie kupił.
Po prostu UBI ssie ostro bo wie, że ma fanatyków którzy kupią krę z fioletowym logiem nawet jeśli będzie kiepska. Jeśli mam być szczery to dla mnie UBI zeszmaciło się bardziej niż EA. I cóż wygląda na to, że szmacić będzie się nadal. W ogóle porównanie UBI do Rockstara, Capcomu a w szczególności Kojimy to chyba jakiś żart (i to obrzydliwy w smaku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:10, hallas napisał:

> empiku zanim wydadzą na PC.
Przyjmij do wiadomości, że jak duża część populacji mam do empiku kilkadziesiąt kilometrów
i nie mam luksusu wejścia tam i poproszenia a uruchomienie gry.

Nawet nie próbuj się tam wybierać bo konsola i tak będzie otoczona przez grupkę 8 letnich gówniarzy i dumnych tatusiów rozradowanych z tego jak synek wypruwa flaki przeciwnikom. Nawet jakbyś mieszkał 100m od MM to szkoda fatygi po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:33, Namaru napisał:

GTA 1 i 2 od tamtej pory na wszystko co ma znaczek GTA rzucają
się grupy rozradowanych małolatów więc demo jest zbędne zupełnie bo i tak sie tłuszcza napali
i kupi.

Ale co to ma do rzeczy ile osob kupi? Seria jest dobra? Jest. A dem nie bylo.(od 3 czesci wzwyz, 1 i 2 byly srednie i tak napewno nie byly genialnie oceniane, sprzedazy tez rewelacyjnej nie mialy, wiec demo trojki wyjsc winno)

Dnia 06.10.2007 o 18:33, Namaru napisał:

RE zdaje się, że też były dema PCtowe wersji wcześniejszych, a to że nie zrobili dem
ostatnich konwersji gier od Capcomu które Ubi konwertowało to dobrze dla nich bo nikt by tak
zjeb$#% konwersji nie kupił.

Przeciez napisalem ze chodzi o czesc 4. I nie wyszlo demo RE4 bodajże na zadna konsole, a bylo to stosunkowo duze odejscie od poprzednich czesci wiec wypadalo by zrobic demo. Dema nie ma a gra swietna.

Z obydwu przypadkow sam sobie wyciagnij wniosek z zależności istnienia dema do jakości samej gry.

Dnia 06.10.2007 o 18:33, Namaru napisał:

Po prostu UBI ssie ostro bo wie, że ma fanatyków którzy kupią krę z fioletowym logiem nawet
jeśli będzie kiepska. Jeśli mam być szczery to dla mnie UBI zeszmaciło się bardziej niż EA.
I cóż wygląda na to, że szmacić będzie się nadal. W ogóle porównanie UBI do Rockstara, Capcomu
a w szczególności Kojimy to chyba jakiś żart (i to obrzydliwy w smaku).

Jasne, w szczególności że większość gier przez nich wydanych to >80% na metac i gr. Rzeczywiście takie chaly robi. Nawet gry za darmo wypuszcza, no chamy.
Zreszta smieszna sprawa, przeciez to Kojima najbardziej chwali AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:10, hallas napisał:

> Po trzecie w tej grze to nie system walki jest najważniejszy.
Ale jak go skopią to będzie można wybijać wszystkich strażników w mieście i wtedy nie najważniejszy
element gry stanie się tym, który decyduje o sposobie rozgrywki.

Oprocz tego atakowania grupowego to jest jeden z lepszych ostatnio. Filmik z PAX''a jest z bodajze sierpnia, wiec maja sporo czasu by to zmienic.

Dnia 06.10.2007 o 18:10, hallas napisał:

Przyjmij do wiadomości, że jak duża część populacji mam do empiku kilkadziesiąt kilometrów
i nie mam luksusu wejścia tam i poproszenia a uruchomienie gry.

Ale masz internet i bedziesz mogl przeczytac pińcset recenzji i opini w ktorych napewno ktos powie jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:03, FiN napisał:

Ale co to ma do rzeczy ile osob kupi? Seria jest dobra? Jest. A dem nie bylo.(od 3 czesci wzwyz,
1 i 2 byly srednie i tak napewno nie byly genialnie oceniane, sprzedazy tez rewelacyjnej nie
mialy, wiec demo trojki wyjsc winno)

Nie wiem czy były średnie (bardziej średnie jest dla mnie GTA:SA i GTA III), ale na pewno były popularne (szczególnie 1).

Dnia 06.10.2007 o 19:03, FiN napisał:

Przeciez napisalem ze chodzi o czesc 4. I nie wyszlo demo RE4 bodajże na zadna konsole, a bylo
to stosunkowo duze odejscie od poprzednich czesci wiec wypadalo by zrobic demo. Dema nie ma
a gra swietna.

http://cube.ign.com/articles/542/542701p1.html
To kończy dyskusję w kwestii dema RE4.

Dnia 06.10.2007 o 19:03, FiN napisał:

Z obydwu przypadkow sam sobie wyciagnij wniosek z zależności istnienia dema do jakości samej
gry.

Nie chodzi o związek dema i jakości gry, ale o to, że jego niewypuszczenie jest nieprofesjonalne i jak dla mnie jest sygnałem od twórców, że z ich tworem może być coś nie tak. Dlatego wolą dema nie wypuszczać. Niestety to samo dotyczy CDP Red. :/

Dnia 06.10.2007 o 19:03, FiN napisał:

Jasne, w szczególności że większość gier przez nich wydanych to >80% na metac i gr. Rzeczywiście
takie chaly robi. Nawet gry za darmo wypuszcza, no chamy.

Prosiłbym o napisanie po Polsku ;] przy okazji wymień co dostałeś gratis od UBI.

Dnia 06.10.2007 o 19:03, FiN napisał:

Zreszta smieszna sprawa, przeciez to Kojima najbardziej chwali AC.

Może chwali idee, ale nie wie jak będzie wyglądała realizacja i produkt finalny. Zobaczymy co powie jak zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:42, Namaru napisał:

http://cube.ign.com/articles/542/542701p1.html
To kończy dyskusję w kwestii dema RE4.

Fajnie tylko nas, i wiekszosc cywilizowanego swiata to demo nie dotyczy.

Dnia 06.10.2007 o 22:42, Namaru napisał:

Nie chodzi o związek dema i jakości gry, ale o to, że jego niewypuszczenie jest nieprofesjonalne
i jak dla mnie jest sygnałem od twórców, że z ich tworem może być coś nie tak

Sam sobie zaprzeczasz.

Dnia 06.10.2007 o 22:42, Namaru napisał:

> Jasne, w szczególności że większość gier przez nich wydanych to >80% na metac i gr.
Rzeczywiście
> takie chaly robi. Nawet gry za darmo wypuszcza, no chamy.
Prosiłbym o napisanie po Polsku ;] przy okazji wymień co dostałeś gratis od UBI.

Średnia ich wiekszosci gier z jest powyzej albo około 80% wszystkich recenzji.
Co dostalem za darmo? Farcry, nowy rayman, ghost recon i pop:sot + reklamy mcdonalds w srodku.

Dnia 06.10.2007 o 22:42, Namaru napisał:

> Zreszta smieszna sprawa, przeciez to Kojima najbardziej chwali AC.
Może chwali idee, ale nie wie jak będzie wyglądała realizacja i produkt finalny. Zobaczymy
co powie jak zagra.

Przeciez miał już okazje zagrac, na TGSie i pewnie nawet E3. Chyba nie po to zaprasza tworcow gry do siebie jesli gra jest dupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Nie chodzi o związek dema i jakości gry, ale o to, że jego niewypuszczenie jest nieprofesjonalne
>> i jak dla mnie jest sygnałem od twórców, że z ich tworem może być coś nie tak
>Sam sobie zaprzeczasz.
Nie czytasz. Mówię, że dla mnie brak dema jest sygnałem, że gra nie jest "aż tak dobra", ale taka być nie musi. Jak wyjdzie zobaczymy, szkoda, że Ci którzy mogli by ją kupić nie dostaną możliwości przetestowania gierki przed kupnem, lodówkę mogę sobie w sklepie obejrzeć, telewizor też, dezodorant powąchać, ale widać przesył growy rządzi się swoimi "krzywymi" prawami.

Dnia 06.10.2007 o 23:50, FiN napisał:

Średnia ich wiekszosci gier z jest powyzej albo około 80% wszystkich recenzji.
Co dostalem za darmo? Farcry, nowy rayman, ghost recon i pop:sot + reklamy mcdonalds w srodku.

Ale nie musisz mieszkać w USA, żeby z tego korzystać? Zresztą rzucili stary ochłap żeby nowych klientów przyciągnąć wielka mi łaska.
Spójrz na listę gierek wydanych przez UBI: BiA -3 czesci, CSI -4 , Far Cry -4, GR- 7, Myst -4, PoP -5, Rayman -13, RS -10, SC -5, Settlers -3 (a markę mają od 2005). Widzisz podobieństwo do polityki EA? Wyciskają kasę od ludzi za znane marki i cały czas dokupują nowe cenne "znaczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:50, FiN napisał:

Przeciez miał już okazje zagrac, na TGSie i pewnie nawet E3. Chyba nie po to zaprasza tworcow
gry do siebie jesli gra jest dupna.

Masz jakieś źródło na temat wypowiedzi Kojimy na temat AC? Byłbym wdzięczny za linka z "reliable source".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:15, Namaru napisał:

> Przeciez miał już okazje zagrac, na TGSie i pewnie nawet E3. Chyba nie po to zaprasza
tworcow
> gry do siebie jesli gra jest dupna.
Masz jakieś źródło na temat wypowiedzi Kojimy na temat AC? Byłbym wdzięczny za linka z "reliable
source".

Nie chce mi sie teraz szukac bo wypowiedzi sa z sierpnia wiec troche by zajelo przekopanie sie przez to wszystko.
W kazdym badz razie na blogu Ryana Paytona (gosciu wspolpracujacy z kojima) jest nagranie spotkania kojima+dev ac+ ktostam jeszcze. Na zanzibar mgs jest news z tym na 5 czy 6 stronie.
Oprocz tego Jade Raymond po MS conference na E3 także chwalila się ze Kojima przyszedl do nich i chwalil gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:14, Namaru napisał:

>> Nie chodzi o związek dema i jakości gry, ale o to, że jego niewypuszczenie jest nieprofesjonalne
>> i jak dla mnie jest sygnałem od twórców, że z ich tworem może być coś nie tak
>Sam sobie zaprzeczasz.
Nie czytasz. Mówię, że dla mnie brak dema jest sygnałem, że gra nie jest "aż tak dobra", ale
taka być nie musi. Jak wyjdzie zobaczymy, szkoda, że Ci którzy mogli by ją kupić nie dostaną
możliwości przetestowania gierki przed kupnem, lodówkę mogę sobie w sklepie obejrzeć, telewizor
też, dezodorant powąchać, ale widać przesył growy rządzi się swoimi "krzywymi" prawami.

Jesli najpierw piszesz ze nie chodzi o zwiazek dema i jakosci gry, a w drugim zdaniu ze jednak jest to sygnal od tworcow o jakosci gry to sorry ale cos tu jest nie tak.
Przyklad z lodowka jest nie trafiony btw.

Dnia 08.10.2007 o 22:14, Namaru napisał:

Ale nie musisz mieszkać w USA, żeby z tego korzystać? Zresztą rzucili stary ochłap żeby nowych
klientów przyciągnąć wielka mi łaska.

Stary ochlap? A spodziewales sie ze rzuca splintera conviction czy innego r6 vegas? Pozatym lepsze to niz NIC od innych wydawcow.

Dnia 08.10.2007 o 22:14, Namaru napisał:

Spójrz na listę gierek wydanych przez UBI: BiA -3 czesci, CSI -4 , Far Cry -4, GR- 7, Myst
-4, PoP -5, Rayman -13, RS -10, SC -5, Settlers -3 (a markę mają od 2005). Widzisz podobieństwo
do polityki EA? Wyciskają kasę od ludzi za znane marki i cały czas dokupują nowe cenne "znaczki".

Nieprawda. Ubi oprocz zwiekszania numerka (co robi KAZDY wydawca z kazda seria wiec to chyba nic zlego?) wporwadza tez stosowne zmiany do gier np. PoP SoT i T2T, albo Splinter Cell 3/DA i Conviction. Rayman to samo.
Chyba nie musze porownywac do np. C&C3 albo Simsow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 23:04, FiN napisał:

Przyklad z lodowka jest nie trafiony btw.

A jaki jest dobry?
Jak idziesz do salonu z komurami to też możesz sobie telefon obejrzeć poklikać, buty możesz przymierzyć, tak samo ciuchy, jak cię film interesuje to możesz obejrzeć trailer. Nawet jazdę próbną samochodem możesz odbyć, ale dema gry Ci nie dają, widocznie nie traktują poważnie sowich klientów- graczy i tyle.

Dnia 08.10.2007 o 23:04, FiN napisał:

Stary ochlap? A spodziewales sie ze rzuca splintera conviction czy innego r6 vegas? Pozatym
lepsze to niz NIC od innych wydawcow.

Przypominam, że te gierki są darmowe tylko dla graczy z USA. Cieszę się, że rozdają gierki tylko szkoda, że nie nam Europejczykom.

Dnia 08.10.2007 o 23:04, FiN napisał:

Nieprawda. Ubi oprocz zwiekszania numerka (co robi KAZDY wydawca z kazda seria wiec to chyba
nic zlego?) wporwadza tez stosowne zmiany do gier np. PoP SoT i T2T, albo Splinter Cell 3/DA
i Conviction. Rayman to samo.
Chyba nie musze porownywac do np. C&C3 albo Simsow?

No jak EA też wprowadza zmiany do Simsów - nowe ubrania, ciuchy, sytuacje, pomieszczenia, zwierzaczki i tak dalej. Zresztą nawet biorąc pod uwagę zmiany to czy wypuszczanie kolejnych części co rok ma na celu polepszenie jakości serii? Ja rozumiem kontynuowanie serii w częściach co kilka lat (jak np. Blizzard), ale nie hurtową produkcję sequeli. To samo danie (nawet w innym sosie) musi się znudzić jeśli spożywane jest codziennie.
Osobiście nie wierzę w branżowych gigantów-producentów jako źródła innowacyjności i ciekawych rozwiązań. UBI niedługo stanie się takim samym molochem jak EA i MS, i tak samo będzie postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:11, Namaru napisał:

A jaki jest dobry?
Jak idziesz do salonu z komurami to też możesz sobie telefon obejrzeć poklikać, buty możesz
przymierzyć, tak samo ciuchy, jak cię film interesuje to możesz obejrzeć trailer. Nawet jazdę
próbną samochodem możesz odbyć, ale dema gry Ci nie dają, widocznie nie traktują poważnie sowich
klientów- graczy i tyle.

Jak wchodzisz do sklepu AGD i chcesz kupic pralke to pozwalają ci wrzucić do niej brudne ciuchy i je uprać?
Jesli nie traktuja powaznie swoich klientow to od czego sa gameplaye, trailery(tak jak przy filmach), presspacki, wszystkie wywiady oraz recenzje przygotowywane przed premiera? Otoż po to by klient mógł się w jak najwiekszym stopniu zapoznać z produktem i jeśli już kupować to wiedziec sie czego spodziewac np.czytajac recenzje.

Dnia 09.10.2007 o 18:11, Namaru napisał:

Przypominam, że te gierki są darmowe tylko dla graczy z USA. Cieszę się, że rozdają gierki
tylko szkoda, że nie nam Europejczykom.

Pytales sie co daje ubi za darmo to odpowiedzialem. Ze nie nam? Szkoda, ale przynajmniej innym tak, a to sie liczy jesli chcesz miec szeroki obraz sytuacji.

Dnia 09.10.2007 o 18:11, Namaru napisał:

No jak EA też wprowadza zmiany do Simsów - nowe ubrania, ciuchy, sytuacje, pomieszczenia, zwierzaczki
i tak dalej. Zresztą nawet biorąc pod uwagę zmiany to czy wypuszczanie kolejnych części co
rok ma na celu polepszenie jakości serii?

Litosci, chyba nie musze tlumaczyc dodawanie nieznaczacych rzeczy(simsy) do kompletnej zmiany gameplaya?(sc:c). Zreszta jak mowilem, zobacz na oceny gier od Ubi, wszystkie to jednak gry z wyższej półki trzymajace poziom więc o co się czepiac?

Dnia 09.10.2007 o 18:11, Namaru napisał:

Ja rozumiem kontynuowanie serii w częściach co kilka
lat (jak np. Blizzard), ale nie hurtową produkcję sequeli. To samo danie (nawet w innym sosie)
musi się znudzić jeśli spożywane jest codziennie.

Blizzarda bym tu nie dodawal bo ŻADNA ich gra nie wporwadziła nic nowego (moze oprocz bneta na poczatku). Wszystkie to kalki, idealnie wykonane, ale kalki pomyslow z innych gier. Btw. SC2 narazie wygląda na jeszcze bardziej odgrzanego kotleta niz nawet C&C3.
To ze kolejne czesci sa wydawane co pół roku to nic dziwnego bo taki jest okres produkcyjny gry. Jesli sequalowanie nie wplywa na jakosc gry (a nie wplywa vide srednia ocen) to czemu sie czepiac tego na sile?
Kojima trzy MGS''y zrobił jako "odgrzane kotlety", a czy zaszkodzilo to jakosci?

Dnia 09.10.2007 o 18:11, Namaru napisał:

Osobiście nie wierzę w branżowych gigantów-producentów jako źródła innowacyjności i ciekawych
rozwiązań. UBI niedługo stanie się takim samym molochem jak EA i MS, i tak samo będzie postępować.

No przeca UBI nie robi AC w ktorym mozesz isc gdzie chcesz i wejsc gdzie chcesz, a EA nie robi Spore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować