Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie dema gry Assassin's Creed

103 postów w tym temacie

Eee tam ja i tak gry nie będę musiał sprawdzać bo wiem że na pewno mi pójdzie na najwyższych:P A że gra pewnie będzie super to jakości nie trzeba sprawdzać.

p.s.Zaliczam się do tych 10% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:52, Master J napisał:

p.s.Zaliczam się do tych 10% :D


Ja do 90%! :P
Szkoda, ... że nie dali fotki :P.
Bez dema przeżyję, bo i tak kupuję gierkę w ciemno, w pre-orderze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nie będzie dema bo bym przetestował ale i tak na pewno kupię bo na tę grę czekam od dawna.
Największa szkoda jednak ,że w newsie nie ma zdjęcia Jode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 14:55, milten6 napisał:

Bez dema przeżyję, bo i tak kupuję gierkę w ciemno, w pre-orderze :P.

Patrząc na ciebie to kupiłbyś nawet jakbyś miał GeForce-a 2 MX chociażby dla pudełka lub soundtracku jeśli dadzą:D
Apropo gry to jak to będzie, wolna gra jak w GTA i przyjmowanie misji czy poszczególne poziomy z zabójstwami?Bo jeśli to pierwsze to rzeczywiście niezbyt łatwo zrobić demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:02, Enteriusz napisał:

a ludziom od Gothic 3 udało się jakoś demo wykroić ze świata znacznie większego - więc to tylko
takie tłumaczenie na "odczep się i płać w ciemno"


Zgadzam się w 110%, nawet całą seria Gothic, albo Stalker również miały dema, mimo że świat miały duużo większy niż AC, obawiam się że twórcy chcą przed nami ukryć prawdziwe oblicze AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:00, Master J napisał:

Patrząc na ciebie to kupiłbyś nawet jakbyś miał GeForce-a 2 MX chociażby dla pudełka lub soundtracku
jeśli dadzą:D

Masz rację :P. Gra może stać na półce nieruszana, byle by tam stała ''premierówka'', a najlepiej EK :P. Czas, na zmianę sprzętu przyjdzie potem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:59, stasiecki napisał:

Szkoda ,że nie będzie dema bo bym przetestował ale i tak na pewno kupię bo na tę grę czekam
od dawna.
Największa szkoda jednak ,że w newsie nie ma zdjęcia Jode.


Jode to masz w Star Wars, masz natychmiast przeprosić tą panią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:10, Wladyslaw666 napisał:

"Gra akcji Ubisoftu pojawi się w listopadzie na Xboksach 360, PS3 i PeCetach."
Czy dobrze zrozumiałem ta gra ma wyjśc w listopadzie tego roku ?


Autor newsa pomylił się. Wersja na Xboxa360 i PS3 wychodzi w listopadzie. Posiadacze blaszaków muszą poczekać do marca przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają niezłe problemy z tym asasynem. Najpierw przesunęli ludzi z teamu odpowiedzialnego za wersję pc. Potem z innych projektów. Teraz słychać o braku dema. Tak na oko gra wymaga jeszcze sporo pracy, a wydawca chce koniecznie na gwiazdkę zdążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tych samych przyczyn gry takie, jak GTA, też nie mają swoich wersji demonstracyjnych.

Mafia jakaś taka podobna do Grand Theft Auto i miała demo, dali po prostu kawałek miasta. W Grand Theft Auto demo mogłoby być, bo przecież też mogliby poblokować trochę więcej niż w normalnej wersji (np. coś więcej niż popsuty most), ale tu nie było potrzeby, bo każdy wiedział, że to fajna gra.
A z Assassin''s Creed to nie jestem pewien czy mi się to spodoba, demo byłoby jak najbardziej wskazane, a jak leniuchom się nie chce to mi się nie chce w to grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować