Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie dema gry Assassin's Creed

103 postów w tym temacie

ale narzekacie dema wcale nie potrzeba i założę się że i tak 70% narzekających by w nie nie zagrało a jeżeli ktoś chce popodziwiać zdjęcia [...] to niech sobie w google wpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to stracili potencjalnego kupca... nie zubożeją na nie jednym.
Cóż, rozumiem to tłumaczenie. Mam jednak poważne wątpliwości co do tej gry i dlatego bez dema nie ma szans bym ją kupił, nie wydanie premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dobrze bo jesli dali by zły kawałek miasta do dema to nie wypadło by to najlepiej, a pozatym to nie tracą czasu na robienie dema :D co zmniejsza ryzyko opóźnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do KryzchaCJ. dema nie zawsze mają takie same wymagania co sama gra bo zawsze da sie coś poprawić i nie każde demo ma wbudowany benchmark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 22:33, Vojtas napisał:

A mógłbyś napisać coś więcej? THX

Wiesz - to są moje wątpliwości i ja na pewne rzeczy zwróciłem uwagę ale innym mogą one zupełnie nie przeszkadzać.
Na Twoją prośbę wymienię jedną, zasadniczą:
- podobno walka zawsze jest 1vs1 czyli innymi słowy poza jakimiś sprawami związanymi z reputacją nie widzę problemu, by grać w tą grę po najmniejszej linii oporu: wybijając wszystko co podniesie na ciebie rękę.
Ja natomiast nie lubię grać w takie gry, które niby są ambitne a w rzeczywistości równają do głupiej siepaniny ze względy na zastosowanie sztucznych rozwiązań.
Demo pozwoliłoby mi sprawdzić tą wątpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 22:47, hallas napisał:

- podobno walka zawsze jest 1vs1 czyli innymi słowy poza jakimiś sprawami związanymi z reputacją
nie widzę problemu, by grać w tą grę po najmniejszej linii oporu: wybijając wszystko co podniesie
na ciebie rękę.


No to faktycznie średnio. To rozwiązanie jest po prostu nierealne, a przecież jak się dopracowuje elementy takie jak grafika, fizyka, to powinni też ustalić realne zasady walki. A tak to mi przypomina akcję w stylu Mortal Kombat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troszkę, nie będę miał kasy na tą grę a chciałem zobaczyć co i jak.
Sprawdzę jeszcze z resztą wymagania tej gierki, jak są to znajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 22:47, hallas napisał:

Na Twoją prośbę wymienię jedną, zasadniczą:
- podobno walka zawsze jest 1vs1 czyli innymi słowy poza jakimiś sprawami związanymi z reputacją
nie widzę problemu, by grać w tą grę po najmniejszej linii oporu: wybijając wszystko co podniesie
na ciebie rękę.
Ja natomiast nie lubię grać w takie gry, które niby są ambitne a w rzeczywistości równają do
głupiej siepaniny ze względy na zastosowanie sztucznych rozwiązań.
Demo pozwoliłoby mi sprawdzić tą wątpliwość.


Walka nie jest 1v1 co oprócz zapewnień twórców, było pokazane na gameplayu z PAX''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co myślę o zapewnieniach twórców? ... Poza tym widziałem gameplay opisywany przez tą Piękną i Uroczą Panią Producent.
http://www.youtube.com/watch?v=3shmGWZDIwA&mode=related&search=
Tu macie gameplay prezentowany na E3. Na jego podstawie widać, że przeciwnicy nie atakują jednocześnie co jest podstawą walki w grupie. Jedyne na co ich stać to atakowanie na przemian. Nie potrafią wbić miecza w odsłonięte plecy bohatera gdy ten morduje jednego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bueheheheeh xD Skąd wiedzieliście, że zajrzałem tu tylko dla Jade!? Wy czytacie w myślach ! ! Ohh lol, newsa już widziałem na stronce CDA i tylko dla tej ładnej Pani tu zajrzałem... Osz wy nie lubię newsmanów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować