Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl!

345 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 19:02, PRINCE JANEK napisał:

Nie musiałeś aż tak ostro ze mną pojechać :P czytać umiem xD


Po raz drugi już udowodniłeś, że nie umiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja właśnie wysłałem swoje odpowiedzi. ;) I mam nadzieję, że na wszystkie pytania odpowiedziałem poprawnie. :P
A jeśli chodzi o skracanie nicków autorów newsów, to Chamb jest na 100% poprawny. Bo przy przeglądaniu newsów widziałem w jednym "Autor: Domek & Chamb", więc to na pewno jest poprawne. :P Jednak bardziej mnie zastanawia kwestia pozostałych skróconych nicków. :) Po z kilku innych jeszcze skorzystałem. Ale o tym się pewnie dowiemy za jakiś czas. Zresztą i tak nie wiem, czy mam jakąś szansę na zgarnięcie nagrody. W końcu to był dopiero pierwszy etap, a ja już teraz się boję myśleć, co będzie w kolejnych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:16, Kondral napisał:

ja mam jeszcze pytanie do ostatniej zagadki:
Czy podpisy ilustracji tez licza sie do dlugosci newsa?

Tak, ale, już raz dzisiaj coś takiego mówiłem,
jak zobaczysz TEN news to naprawdę nie będzie potrzeby szukania literek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 00:57, Domek napisał:

> Jeżeli sami się podpisują to mam newsa z literówką, a jeżeli jest to automatyczne to mam
kolejnego
> newsmana do kolekcji :)

Jest tak jak napisał Marrbacca - automat z możliwością ręcznej zmiany. Czyli niestety, Domek
i Domosław to jedna i ta sama osoba. ;)


Nie, no co Ty Domek! :D Miałbym nie wiedzieć, że Domek i Domosław to Ty? Oczywiście, że wiem :)
Znalazłem innego newsmana, który we wszystkich newsach podpisywał się pewną ksywką, a w jednym literki brakuje. Jeżeli to automat to nie wiem po co miałby zmieniać, ale tej literki brakuje, więc literówka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy do najdłuższego newsa może być taki w którym są podzielona na przykład na 4 strony (nie chodzi mi o przycisku więcej w którym jest recenzja, zapowiedź itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:13, mateuszm31 napisał:

sorry chłopcy ale coś mi sie pochrzaniło :)))

ps. dla pewności czy w długości newsa liczy sie np. rozwinięcie recenzji, zapowiedzi itp. (przycisk
więcej)

Raczej nie. Mają być newsy, nie felietony. :)

Seph: Ja szukałem news po newsie, oczywiście z pomocą szukajki w FF i miałem tyle szczęścia że znalazłem po 30 sekundach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem literówkę tylko dzięki słownikowi, jak słowo daję. Może jakaś strasznie literówkowata nie jest, sensu zdania nie zmienia, ale - HA - jednak jest ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:29, mateuszm31 napisał:

aha to fajnie
a ten literówki mam szukać w newsach z września 2007??


Przeczytaj jeszcze raz pytanie:
Znajdź newsa sprzed września 2007, zawierającego niepoprawioną literówkę.
...czyli masz pominąć wrzesień i październik 2007.


A przy okazji to chyba już znalazłem tego najdłuższego newsa - ma ponad 8500 znaków. Namierzył ktoś więcej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 21:30, tsk napisał:

A przy okazji to chyba już znalazłem tego najdłuższego newsa - ma ponad 8500 znaków. Namierzył
ktoś więcej? :P

Chyba tak - jeden ma coś koło 9000 znaków.
Ale te pytania takie...proste. Na pierwszy rzut oka niemożliwe, ale później okazuje się, że jeżeli długo siedziałeś na forum, to odpowiedzi same się nasuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale literówki z 2005 też się liczą, prawda? ;p

A co do najdłuższego newsa na 9000 znaków (ze spacjami, ja rozumiem?) - jeśli mówicie poważnie, to ja ślepy chyba jestem... ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 21:59, Mashivi napisał:

A co do najdłuższego newsa na 9000 znaków (ze spacjami, ja rozumiem?) - jeśli mówicie poważnie,
to ja ślepy chyba jestem... ;o


Wydaje mi się, że był taki :) Choć na koncie mam kilka miesięcy opuszczonych, więc ten news mógł powstać za moimi plecami... Każdego newsa sprawdzać się nie da, a wyrywkowo - to liczy się szczęście... Jakoś nie idzie mi znalezienie tego posta xD, przed chwilą zajrzałem w ponad 3 tysiące znaków :P

BTW Jak ten news, o którym mowa jest najdłuższy i kilka osób go poda to wszyscy mają po trzy punkciki ^^ ?

Wszyscy, to znaczy Ci wszyscy, którzy podali tego newsa xD - można to zinterpretować na kilka sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 22:20, Wasizi napisał:

Wydaje mi się, że był taki :) Choć na koncie mam kilka miesięcy opuszczonych, więc ten news
mógł powstać za moimi plecami... Każdego newsa sprawdzać się nie da, a wyrywkowo - to liczy
się szczęście... Jakoś nie idzie mi znalezienie tego posta xD, przed chwilą zajrzałem w ponad
3 tysiące znaków :P

Ojj, da się. Wystarczy kilka wolnych godzin i odrobinka cierpliwości, sam sprawdzałem :)

Dnia 09.10.2007 o 22:20, Wasizi napisał:

BTW Jak ten news, o którym mowa jest najdłuższy i kilka osób go poda to wszyscy mają po trzy
punkciki ^^ ?
Wszyscy, to znaczy Ci wszyscy, którzy podali tego newsa xD - można to zinterpretować na
kilka sposobów.

Wszyscy, bo jak inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować