Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze zachwyty nad nowym PES-em

45 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 11:33, mikal15 napisał:

To jakie wg ciebie byłyby duże zmiany? Bo w nowej Fifie jest kompletnie zmieniony gameplay,
wprowadzono również tryby Be a Pro oraz Zone Play, które pozwalają sterować tylko jednym lub
kilkoma zawodnikami, można rozegrać karierę w trybie Be a Pro, można sterować bramkarzem inaczej
niż tylko wychodząc z bramki...kosmetyka czysta, tak?


dokladnie, ten Tryb o ktorym mowisz ze mozna grac pojedynczym zawodnikiem to dno... reszta druzyn zachowuje sie nienaturalnie - ot jeden myslacy zawodik (gracz) i banda kretynow wpuszczajacych bramki... EA moze chcialo cos zrobic, ale jak zwykle to spartaczyli... Panom z EA marka "Fifa" zawrocila w glowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

news o PES i zaczęło sie.. WOJNA!!! :D jak ja to lubie kiedy wszyscy zaczynają sie spierać która piłka jest lepsza.. przecież to nie ma sensu bo wiadomo że najlepszy jest.. on, nie ona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Pes4 i Fife06 na xboxa i musze stwierdzić że Pes jest jest jednak lepszy , po prostu fajniej sie w niego gra.Zato w fife gra sie średnio, ale ma tryb menadżerski co mi sie bardzo spodobało! (Nie wiem czy teraz w nowy Pes też to ma , ale jakby miał to by był grą niemal idealną!!!)I teraz dwa pytanka :
1.Jakie wymaganie ma Pes2008
2.Czy CD-Project szykuje dać Pes6 w jakieś tańszej seri??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia :) PES od początku był bardzo dobrą grą, kto pamięta jeszcze ISS Pro Evolution 2? ;) Pamiętam, jak były w demie do wyboru Brazylia i Francja, a w ustawianiu składów były fajne emotki ;)
PES 2008 na pewno kupię, jak będę miał konsole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rzeczywiście, demko PES''a (75% gry) sprawiło, że pełna wersja zapowiada się niezwykle obiecująco:-) Od kiedy będzie można składać zamówienia na PES''a w wersji PC? (pytanie do załogi CDProjekt ;-P) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 11:52, deuser napisał:

news o PES i zaczęło sie.. WOJNA!!! :D jak ja to lubie kiedy wszyscy zaczynają sie spierać
która piłka jest lepsza.. przecież to nie ma sensu bo wiadomo że najlepszy jest.. on, nie ona
;)


Tego samego się spodziewałem :P Ale i tak PES jest lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się w końcu. Bo raz piszesz, że
>zmiany tak jak od kilku ostatnich lat (06,07,08) minimalne
a teraz znowu
>EA moze chcialo cos zrobic, ale jak zwykle to spartaczyli...
Powiedz po prostu, że nie lubisz Fify i tak i będzie po problemie, a nie wymyślaj coraz to nowych zarzutów odwołując się od poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubie pilki noznej ,nie lubilem gracz w pile na konsoli/kompie bo ciagle dostawalem baty.Ale gdy zagralem w PESa na PS2 to zycie mi sie o 180 stopni odwrocilo :) usiasc z kumplem przy konsoli i grac mecz za meczem to rpzeciez nie do opisania co za emocje.Pokochalem PESa a FIFe jaka pamietam to 98 .Do dzisiaj chodze z ziomami do Media Marktu na waksach zeby pograc w FIFe 2006 na konsoli tam postawionej :D wiadomo nie PES ale daje emocje zamiast w budzie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:45, mikal15 napisał:

Zdecyduj się w końcu. Bo raz piszesz, że
>zmiany tak jak od kilku ostatnich lat (06,07,08) minimalne
a teraz znowu
>EA moze chcialo cos zrobic, ale jak zwykle to spartaczyli...
Powiedz po prostu, że nie lubisz Fify i tak i będzie po problemie, a nie wymyślaj coraz to
nowych zarzutów odwołując się od poprzednich.


moze dla Ciebie "spartolone zmiany" sa "zmianiami" dla mnie to bugi, cos w co nie da sie grac, zmarnowane miejsce na nosniku... EA chcialo cos zrobic, ale im nie wyszlo, zrobili "dodatkowy" tryb niegrywalnym, zabugowanym => tymsamym dostalismy to samo co w poprzednich pozycjach :) juz jasniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować