Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect nie dla posiadaczy PS3

61 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 13:59, wi0or napisał:

Oh, widzę zagorzałego fana FF.


To żeś wykombinował. ,
Od kiedy czyjś wygląd świadczy jakiej jest orientacji seksualnej?
Używaj przycisku odpowiedz, bo nie widziałem czy coś piszesz. Temat o FF poleciłem, bo to nie miejsce na pisanie, że ktoś wygląda jak pedał. Jeśli jeszcze to nie jest wystarczająco jasne, to podam ci linka: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=84#u_141
Bywaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ma iksa, ale jestem pewien, że gra wyjdzie na PC. Czemu? Bo odkąd sprzedano wizytówkę X360, Gears of War dla pctów, można spodziewać się wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:47, wi0or napisał:

final fantasy jest bardzo ograniczone. Liniowość... i 3x to samo słowo.
Nie wiem dlaczego ludzie się tak tym strasznie podniecają. Podchodzilem do FF7 - nie wyszło...

Fabuła...i 3x to samo słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:22, wi0or napisał:

final fantasy... gra, w której każda postać męska wygląda jak pedał. :D


takich ograniczonych to sie winno odrazu banowac, za zerowe myslenie.

Dnia 12.10.2007 o 13:22, wi0or napisał:

Tak, zgadzam się. Imo, final fantasy jest bardzo ograniczone. Liniowość... i 3x to samo słowo.


no i powtorzysz odrazu "genialny scenariusz", "genialny scenariusz", "genialny scenariusz". Swietnie opowiedziania historia musi byc liniowa - to tak jak z ksiazkami, nie ma nielinionwych ksiazek... jak bedziesz czytal ksiazke drugi raz to bedzie taka sama - czyz nie ?

Dnia 12.10.2007 o 13:22, wi0or napisał:

Nie wiem dlaczego ludzie się tak tym strasznie podniecają.


hmmm czytaja dialogi ?

Dnia 12.10.2007 o 13:22, wi0or napisał:

Podchodzilem do FF7 - nie wyszło. Próbowałem FF8, także.


znaczy "juz szedlem po płytke, ale nie wyszlo bo wolałem pograc w co innego" - no tak swietna opinia :P

Dnia 12.10.2007 o 13:22, wi0or napisał:

prawdziwymi RPGami były, są i będą wszystkie gry ze świata FG (Baldurs''y, IWD, NWN)


a no tak masz racje, tam to dopiero nie ma liniowosci... good joke :P

Dnia 12.10.2007 o 13:22, wi0or napisał:

Jednak odpycha mnie ten właśnie "styl" postaci.


kolejny dla ktorego tylko graficzka sie liczy... ehhh a potem rynek gier wyglada tak jak wyglada :/


A Sony cos sie slabo stara co do excluziwow :P Jakby wylozyli kase to by byla konwersja, no coz widac AŻ tak im nie zalezalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 15:07, EmperorKaligula napisał:

A Sony cos sie slabo stara co do excluziwow :P Jakby wylozyli kase to by byla konwersja,
no coz widac AŻ tak im nie zalezalo...


Bo sony wie ze pod względem wykładania kasy na gry w przypadku ich konsoli to trochę ryzykowne posunięcie :) Do czasu aż gry nie będą na siebie zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze to po prostu smieszne co robi m$ sam posiadam ps3 i jestem z niego zajebiscie zadowolony :) x360 nie chce bo awaryjny i to konsolka na rok gora 2 , zadnych ciekawych exlusivow na 08 rak jakos nie widac na x360 a na ps3 sie szukuja wysmienite tytuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:30, tableta1 napisał:

Dodam ze to po prostu smieszne co robi m$ sam posiadam ps3 i jestem z niego zajebiscie zadowolony
:) x360 nie chce bo awaryjny i to konsolka na rok gora 2 , zadnych ciekawych exlusivow na 08
rak jakos nie widac na x360 a na ps3 sie szukuja wysmienite tytuly


Podaj przykłady tych super exlusivów na PS3, bo ja jakoś ich nie widzę. Może jestem ślepy.
Na X360 już wyszło kilka świetnych exców i jakoś nie zapowiada się, by miały nagle przestać wychodzić. Czego dowodem jest np. Mass Effect.
My już wiemy, że kupiłeś sobie Playstation 3 i nie musisz jechać po innych tylko dlatego, że na Twojej super świetnej konsoli coś nie wychodzi.
Co do pytania - czemu Sony o tym nie pomyśli. Cóż. Głupi są [ironia] i tyle, przecież nawet gracze o tym wiedzą, a oni nie? -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:49, wi0or napisał:

Kaligula, od dobrych dialogów to mam książki. :)
Grafika? Więc dlaczego gram w CS 1.6?
Ktoś tu jest ograniczony...

Może i masz książki, ale widocznie ich nie czytujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować