Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moderatorzy oczami Gramowiczów - rozwiązanie konkursu

150 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 21:17, Bartek 93 napisał:

Bardzo przepraszam ale mam pytanie. Kiedy i jak ustalane będą napisy/ romairy koszulek?? Czy
zostaniemy o tym poinformowani e-maile czy też trzeba gdzieś wejść??

Osz Ty...! Kiedy awansowałeś?! Gratulacje! :D
Co do Twojego pytania, też się nad tym zastanawiam. Wydaje mi się, że ekipa musi się najpierw uporać z wynikami drugiego konkursu, a potem roześle maile... W każdym razie na pewno o nas nie zapomną ;) Wybrałeś już sobie napis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:21, Igor FCBayern napisał:

> Bardzo przepraszam ale mam pytanie. Kiedy i jak ustalane będą napisy/ romairy koszulek??
Czy
> zostaniemy o tym poinformowani e-maile czy też trzeba gdzieś wejść??
Osz Ty...! Kiedy awansowałeś?! Gratulacje! :D

W środe awansowałem, przy ogłoszeniu wyników już byłem Przewodniczącym :P
Dzięki

Dnia 13.10.2007 o 21:21, Igor FCBayern napisał:

Co do Twojego pytania, też się nad tym zastanawiam. Wydaje mi się, że ekipa musi się najpierw
uporać z wynikami drugiego konkursu, a potem roześle maile... W każdym razie na pewno o nas
nie zapomną ;) Wybrałeś już sobie napis?

No mam nadzieje... napisu nie wybrałem, nie wiem nawet ile to znaków może być... a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:08, Bartek 93 napisał:

No mam nadzieje... napisu nie wybrałem, nie wiem nawet ile to znaków może być... a ty??

Hmmm... Nie zastanawiałem się nawet nad tym, że może być limit w ilości znaków, a będzie na pewno. Ale jak to się mówi, pierwszy pomysł zawsze najlepszy więc wybrałem tekst: "Wygrałem tą koszulkę!" ;) Wszelkie prawa niezastrzeżone. Jeśli komuś tekst się podoba - nie krępujcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:21, Igor FCBayern napisał:

> Bardzo przepraszam ale mam pytanie. Kiedy i jak ustalane będą napisy/ romairy koszulek??
Czy
> zostaniemy o tym poinformowani e-maile czy też trzeba gdzieś wejść??
Osz Ty...! Kiedy awansowałeś?! Gratulacje! :D
Co do Twojego pytania, też się nad tym zastanawiam. Wydaje mi się, że ekipa musi się najpierw
uporać z wynikami drugiego konkursu, a potem roześle maile... W każdym razie na pewno o nas
nie zapomną ;) Wybrałeś już sobie napis?



Yy... o czym mamy pamiętać?:/


żarcik :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:43, PRINCE JANEK napisał:

ej Sol znasz już projekt tych koszulek? Będą różne rozmiary itd. Czy jak to będzie? Bo już
sam nie wiem, a wybrany napis z tyłu czy z przodu kosuzlinki?


Ej, nie zaczynaj zdania od ej! ;)

Nie znam, będą, nie wiem. Szczegóły w przyszłym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:50, PRINCE JANEK napisał:

Oj mała pomyłeczka,a zdanie mogę zacząć od "oj" czy też nie bardzo ;)

Ale mam kurde dylemat co za napis sobie na koszulce wybrać? :?


OJ, ja to bym nicka wybrała ;) Wtedy koszulka jest unikalna :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też nad tym myślałem :P Napis "PRINCE JANEK" no to by nieźle wyglądało albo "Od gramu dla Janka! Pozdro!" ale raczej zostanę przy propozycji numer 1 :) A tak w ogóle to moderatorzy wybierali i nagradzali prace? I ostanie pytanie: wiadomo chociaż jaki kolor będzie miała koszulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:57, PRINCE JANEK napisał:

No też nad tym myślałem :P Napis "PRINCE JANEK" no to by nieźle wyglądało albo "Od gramu dla
Janka! Pozdro!" ale raczej zostanę przy propozycji numer 1 :) A tak w ogóle to moderatorzy
wybierali i nagradzali prace? I ostanie pytanie: wiadomo chociaż jaki kolor będzie miała koszulka?


Nie, nie starczyło na to czasu, aczkolwiek temat wart przemyślenia - w przyszłym roku damy Im się pobawić, co?:) A niech mają!:>

Pewnie czarna :) Najbardziej neutralna.. Chyba, że wolicie róż :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:59, Soleila napisał:

Pewnie czarna :) Najbardziej neutralna.. Chyba, że wolicie róż :]

O nie nie tylko nie róż (nic do tego koloru nie mam ale w róże się za dobrze nie czuję :), a czarna będzie fajnie wyglądała i się nie brudziła zbyt szybko.... A z przodu będzie pewnie wielki czerwony napis gram.pl hehe będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:59, Soleila napisał:

Nie, nie starczyło na to czasu, aczkolwiek temat wart przemyślenia - w przyszłym roku damy
Im się pobawić, co?:) A niech mają!:>


Sol to my w takim razie oglaszamy strajk, bo my juz w tym roku chcielismy byj w jury. A bedzie to strajk glodowy tzn. rano zjemy sniadanie, pozniej bedziemy strajkowac az do pory obiadu. :) Po obiedzie znowimy strajk i znow go przerwiemy na kolecje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleila! Jak możesz mówić o różowym iRiverze! :P ... BEZE MNIE!? nie wybaczę ci tego ;>

Btw. ja sobie na koszulce zażyczę (elektrin podsunąłeś mi pomysła ;P): "Mateusz D. pwni! - SSj2, pupilek CDP i cioci Sol xP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować