Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moderatorzy oczami Gramowiczów - rozwiązanie konkursu

150 postów w tym temacie

:D (nie wiedziałem jak to inaczej opisać :))

Z prac wyróżnionych najbardziej podoba mi się "wizerunek" walgierza. Jakość pracy taka sobie, ale pomysł przedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:51, Marko Pele napisał:

I weź tu oceniaj - krytykuj :P Nie chciałem być złośliwy, napisałem to co uważam. Bo jeśli
chodzi o klocki (w twoim przypadku figurkę) twoja rola polegała na wybraniu ludka i nałożeniu
mu hełmu, itp. CO innego prace innych, gdzie wykazali się talentem plastycznym -graficznym.
Sory ale taka prawda. Tak to postrzegam. Ale niewątpliwie mogę ci przyznać plusa za oryginalność.


Doskonale o tym wiem, że inni wykazali się np. ładnym rysowaniem, ale ja akurat nie umiem zbytnio rysować - pomysł padł na Lego, bo wiedziałem, że raczej nikt na taki nie wpadnie :D W sumie to nie było tak hop-siu... zrobienie tych zdjęć też nie było łatwe :) Miałem problemy z dobrym oświetleniem, a i ludzików trzeba było zebrać w całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się pochwalę. Obiecałem jednak umieścić w Loży Szyderczyń, a jak wiadomo, zasady zobowiązują. Zapraszam zatem tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=19746
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=19747
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=19748

Naturalnie wszystkie "lepione" samodzielnie od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 23:58, Matteos napisał:

Naturalnie wszystkie "lepione" samodzielnie od zera.


A masz HighRes??? Jeśli tak, to ja bardzo chętny jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:38, RobeN napisał:

A masz HighRes??? Jeśli tak, to ja bardzo chętny jestem ;)


Hmmm nie przewidywałem takiego zainteresowania, nie mam. Ale przecież mogę zrobić, problemu nie ma. Napisz jakie wymiary, a wyrenderuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne prac. Bardzo mi się spodobały. Szczególnie ta z cinus`em... Autorstwa Bartek 93...

Pozdrawiam i gratuluję...

PS. Kiedy będzie ogłoszenie wyników prac pisemnych. Czy może już były tylko ja nic o tym nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 23:08, witkab napisał:

Przepraszam zwycię"Z"ców ;)


Obok przycisków URL i Odpowiedz jest teraz opcja Edytuj- możesz przez 5 minut naprawiać literówki ;]

Matteos---> bardzo fajne prace, Volvox najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam parę pytań (jak to zawsze bywa):
1) Czy można by zobaczyć jak te koszuleczki wyglądają i gdzie będzie się znajdował na nich przez nas wymyślony napis?
2) Czy koszulki będą na rozmiary czy jakoś inaczej?
3) Kto w tym konkursie wybierał te pracę na nagrodę (moderatorzy) że każdy swój portret wybierał jeden moderator czy jak?

A o to moje pracę (tylko dwie bo więcej nie robiłem):
1) już znacie.
2) nie znacie :)

20071013093232

20071013093240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla eSeSjota2- :D Wyszło mu nawet dobrze, chociaż ja bym narysował troszkę inaczej (gorzej też pewnie, nie mam takiego talentu).
Miałem pomysł żeby Furra narysować jako motyla, nie pytajcie czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować