Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo UT III dostępne!

86 postów w tym temacie

Zgadzam się z tym co ktoś powiedział- bardzo dobra optymalizacja silnika.
Grafika bardzo dobra- niektóre tekstury słabsze, ale w jakiej grze wszystkie wyglądają super? :>
Wg. mnie nie wygląda gorzej niż GoW na xboxa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę jeszcze do tekstur ;p jak wspominaliśmy nie ma w grze full detali, ale tak pomijając to to kto w tak sybkiej grze będzie się patrzał na ściane z odległości 0,5m ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tych tekstur (co niby kiepskie sa), to sadze, ze po prostu "wina" demka. tzn, ze sa w gorszej jakosci aby mialo w miare rozsadny rozmiar (przy UT2003 tworcy zrobili tak samo!). choc jak ja gralem na swoim kompie to nie mialem jakichs wiekszych zastrzezen (choc tylko 2 mapy dopiero zwiedzilem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirin... nie wysilaj się... ^_^ Bodajże z 20 razy ktoś to powiedział ale nikt tego nie czyta.. i nadal ludzie marudzą ^_^ Ważne, że my to wiemy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w owe demko i musze przyznac że grało się przyjemnie... W ostatniego UT grałem z cyferką w tytule 2003, więc nie jestem jakimś tam fanem owej serii, no ale przecież trzeba było zobaczyć co to za tak hucznie zapowiadany tytuł nadchodzi. Wszystko jest tak jak się spodziewałem, ale mimo wszystko - ale chyba za bardzo przesadzam - chciałem zobaczyć lepszą grafike... Wiem, wiem, że wygląda świetnie, ale patrząc a chodziby na tego screena w newsie to wygląda jakoś inaczej, bardziej, bardziej... filmowo!

A może demo nie pokazywało full detali? nieee no głupota...

PS. Takie samo odczucie do grafiki miałem przy CoD4... ale to już inna bajka, a raczej gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania UT 3 nie są aż tak wielkie jak można się było spodziewać, ściągnę demko i zobaczę czy gra chodzi na moim komputerze. Gierka prezentuje się wyśmienicie, a ja sam lubię wszelkie szybkie i soczyste rozpierduchy na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nixon... Prawda jest taka, że to jest wina Demka jeśli chodzi o grafikę... UT 2004 też nie miało paru efektów bodajże, a Demko nie ma wsparcia dla Visty i Dx 10... Epic samo przyznało, że AA i reszta efektów będzie pod Vistą z DX 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem spoko i przyjemnie się w nią gra, grafika jest wyśmienita moim zdaniem, a wymagania sprzętowe nie są wcale duże bo na moim Geforce 6600 gram na medium detail l w rozdzielczości 1024 na 768 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej zassam i sprawdzę czy mi w ogóle ta gra ruszy :P Jeśli nie - mówi się trudno, ale jak już gdzieś dzisiaj napisałem, lepiej sprawdzić i rozwiać wszelkie wątpliwości, niż się nad tym głowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować