Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Versus - wchodzimy w decydującą fazę rywalizacji!

124 postów w tym temacie

Albo Robal albo Mario mają wygrać :> Ewentualnie jeszcze Żółta Mordka :> Innych opcji ma nie być! Żadne inne postacie nie są owiane taką legendą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff... Jak to Klocek odpadł? W takim razie teraz ma wygrać Pac-man, bo jak nie to w ryja. ;) Ewentualnie jeszcze Mario mógłby wygrać. Reszta już im ustępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu.. Pac-Man wygrał z Klockiem? Niemożliwe, bojkot głosowania! Klocek FTW, reszta niech się schowa ^^ Szkoda, teraz wszyscy głosują na Mariana ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko było wybrać w parze Prince/Max Payne... ale siła korzeni tego pierwszego zwyciężyła, nikt kto pamięta Prince of Persia 1 nie mogł wybrać inaczej :P
/a w ogóle to gdzie Klocek buu :( nie wierzę że Pacman z nim wygrał/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i Maran wygra ale ja i tak zagłosowałem na Rybaka ( Po tych słowach rzuciło się na mnie wielu wiernch fanów wąsatego hydraulika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak ta ciamajda Max Payne mógł wygrać z mistrzem mordku 47? Nie, no ludzie, nie naprawdę nie wiecie co jest dobre :P

Choć dziękuje, że przynajmniej Worms został, jedna z moich uubionych postaci w grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie mogłem zagłosować w poprzednim plebiscycie i bałem się, że odpadnie Prince i Master Chief przejdzie dalej. Ale na szczęście zagłosowaliście prawidłowo. Mam nadzieję, że dalej będziecie głosować na Księcia. "Polacy to przecież wielki i mądry naród." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 08:22, Piotrek K. napisał:

Rozumiem, ze z edycji postow nie warto korzystac? Lepiej sobie pospamowac troche kolejnymi
postami :/...


To jest przodownik, który tylko na głównej stronie się wypowiada i nie zna forum, więc się nie dziw :)

Jeśli zaś chodzi o versusa, to cieszę się, że chociaż połowa moich faworytów przeszła dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że odpadł Bezimienny, ale biorąc pod uwagę ile lat ma gra i że zdecydowana większość graczy to osoby młode które nie znają tej gry, to i tak daleko zaszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować