Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 - wzrost sprzedaży na Wyspach o 178%!

56 postów w tym temacie

Lipa u mnie w domu nie ma TV Full HD a kolego co ma PS3 mówił że na zwykłym się beznadziejnie gra. A na kupno Full HD się nie zapowiada więc widzę że nici z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:47, Tomek1120 napisał:

Lipa u mnie w domu nie ma TV Full HD a kolego co ma PS3 mówił że na zwykłym się beznadziejnie
gra. A na kupno Full HD się nie zapowiada więc widzę że nici z PS3.


....
Ja będę grał na Playstation 3 na telewizorze SD, a telewizora z HD nie będę miał, może dopiero za jakiś rok - dwa lata... tak więc nie przeżywaj. A że będę miał słabszą jakość obrazu? Phi, jestem przyzwyczajony do słabej grafiki w grach, które gram na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:47, Tomek1120 napisał:

Lipa u mnie w domu nie ma TV Full HD a kolego co ma PS3 mówił że na zwykłym się beznadziejnie
gra. A na kupno Full HD się nie zapowiada więc widzę że nici z PS3.


Po co ci FHD ?? Ja na święta może będę miał nowego Sony Bravię 32" HdR mam już jedną ale chę druga do pokoju i uważam że grafa na HDR berdzie bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:05, Oskar 1994 napisał:

> teraz pozostaje spytac kiedy ta odchudzona wersja trafi do naszego kraju??


Eeeee, już jest x]

nie zwracalem uwagi zbytnio x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:47, Tomek1120 napisał:

Lipa u mnie w domu nie ma TV Full HD a kolego co ma PS3 mówił że na zwykłym się beznadziejnie
gra. A na kupno Full HD się nie zapowiada więc widzę że nici z PS3.


Ja mam zwykły TV i szczerze mówiąc jakichś powodów do narzekań nie mam, może rzeczywiście trochę gorzej to wygląda, ale w graniu mi to jakoś nie przeszkadza, grafika i tak powala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna obniżka ale nadal uważam ze jak narazie opłaca sie kupować x-boxa ponieważ moim zdaniem jest więcej fajniejszych gier:P i wcale nie jest aż tak wadliwy ja ze swoim premium nie mam żadnych problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować