Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2010 o 20:30, Kirabaxior napisał:

A ja mogę liczyć na kluczyk?

dobra kirabaxior możesz już tworzyć konto podesłałem ci maila, jakby co jestem criminalem nicku ci na forum nie podam bo mamy szpiega banują, służę pomocą w grze, aby stworzyc profil w becie kliknji link w dolnej czesci mailu zreszta sam sie domyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 11:15, Kirabaxior napisał:

Tak btw, wszedłem do gry i mam Login Account Failed: code 9, czyli po prostu serwery
są wyłączone, trza czekać do 17?


do 19, bo serwy działają od 19-23 naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 12:21, Kirabaxior napisał:

To tak na przyszłość, ilu godzinną poprawkę trzeba brać na ten czas? Zawsze 2h do przodu?


tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jakbys mógł wyslji mojego keya na maila spider_807@interia.pl crash chce zagrać to mu to podeślij, stworz criminalsa to porobimy razem zadanka i pomoge ci na wstepie jakbys nie mogl sie w niektorych rzeczach polapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 11:15, Kirabaxior napisał:

Tak btw, wszedłem do gry i mam Login Account Failed: code 9, czyli po prostu serwery
są wyłączone, trza czekać do 17?

dokładnie tak wszelkie errory przy logowaniu świadczą o braku połączenia ze serwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 18:44, Kirabaxior napisał:

Sprawdź mejla, wysłałem ci kluczyk do APB :)


O co za niespodzianka :D Dzięki ^^ Grę sobie ściągnę w przyszłym tygodniu jak będę mieć nowego neta bo jak zacznę pobierać z obecnym internetem 1mb który co chwile przerywa to wieki to potrwa ^^ Swoją drogą do kiedy jest ta beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta beta, to żart. Lagi, optymalizacja to jakiś fail, grać się przez to nie da...
Wszystko jest do ogarnięcia, ale sprawy techniczne cholernie przeszkadzają. Jutro zrobię wpis na temat własnie tejże gry, jako iż "nie można się dzielić wrażeniami z gry" nie dam... skrinów. Bo dla mnie to jest bezsens, nie wypowiadac się na temat gry. A jak mnie zbanują, to na nich leję - raczej nie mam zamiaru grać w to dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 20:13, Kirabaxior napisał:

Ta beta, to żart. Lagi, optymalizacja to jakiś fail, grać się przez to nie da...
Wszystko jest do ogarnięcia, ale sprawy techniczne cholernie przeszkadzają. Jutro zrobię
wpis na temat własnie tejże gry, jako iż "nie można się dzielić wrażeniami z gry" nie
dam... skrinów. Bo dla mnie to jest bezsens, nie wypowiadac się na temat gry. A jak mnie
zbanują, to na nich leję - raczej nie mam zamiaru grać w to dłużej.

bez przesady grac się da lagi występują jedynie za kołkiem niestety optymalizacja jest kiepska ale pamiętaj ze to tylko beta do premiery zdążą poprawić.. chyba, lecz dzis pierwszy raz odechciało mi się grac mam fajna furkę kupę kasy niezle wymuskaną postac a co dalej w kolo te same q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować