Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

No to jestem po kolejnej sesji w tej grze.

Iiii jestem bardzo zadowolony. Wprawdzie tego błędu z cieniami nie dało się zlikwidować, pomimo podanego sposobu, ale frajda z gry była dla mnie dużo większa. Dlaczego? Bo dołączyłem się do dwóch innych graczy i razem robiliśmy misje. Wprawdzie czasem zdarzały się takie kwiatki, jak np sytuacja, w której walczyliśmy we trzech przeciwko 10 graczom, ale to zdarzyło się tylko 2 razy.

Za to innym razem kiedy liczbowo szanse były wyrównane, jechaliśmy autem i z zza rogu wyjechało auto z 4 policjantami .. rozwaliliśmy ich i dodało 4 fragi za jednym zamachem.

Później mieliśmy misje 9 vs 9 i właśnie wtedy gra się bardzo bardzo rozkręciła. Nagle wszyscy się zjechali, auta zaczęły wyskakiwać na rampach latały mi tuż nad głową. Nie obeszło się bez lagów, ale jeśli tak ma wyglądać rozgrywka, to pomimo mizernej liczby trybów i misji można się przy niej doskonale bawić.

Jedyne co mnie czasem wkurzało, to momenty, kiedy kupowałem coś, albo przeglądałem ekwipunek/staty, a system w grze automatycznie przydzielił mnie do misji i od razu ktoś przybiegł mnie ubić . Powinno to być w takich chwilach wyłączone.

Jazda samochodem dalej muli, ale już powoli się przyzwyczajam do tego modelu jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestes w criminals podaj nick to następnym razem pośmigamy, ale niech ktoś mi powie jak dodaje się ulepszenie i czy tez macie taki problem ze nie mozecie zmienic koloru na inny niz czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 12:42, necron1501 napisał:

Ma ktoś zamiar kupować? Bo jak widzę ceny abonamentu to dziękuje bardzo.



Równie dobrze będziemy mogli od razu opłacić miesięczny abonament w wysokości 8,99 euro (około 35 zł).

Przecież to jest taniocha! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką grę? Po drugie juz od początku obiecywali że będą mikro płatności nie abonament. Gra jest średnia, lepiej trochę dopłacić i grać w coś naprawdę wartego ceny. Wbili sobie nóż w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 13:47, necron1501 napisał:

Za taką grę? Po drugie juz od początku obiecywali że będą mikro płatności nie abonament.
Gra jest średnia, lepiej trochę dopłacić i grać w coś naprawdę wartego ceny. Wbili sobie
nóż w plecy.


Mi się bardzo podoba - poza tym ludzie będą skłonni zapłacić za nią tyle - fakt odpadnie trochę osób, ale jeśli ktoś gra w betę i gra mu się podoba to dla niego takie 9 ojro miesięcznie nie jest przeszkodą.... Poza tym na starcie jest 50 darmowych godzin - więc można grę przetestować..Do tego właśnie jest nowa wersja, więc się przekonamy jak sobie radzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25zł 20 godzin... zawiodłem się,że są płatności ale miałem nadzieję, że będą minimalne a 2,50zł za godzinę to tak mało nie jest, wciągnę się w w sobotę na 10 godzin, w niedzielę na 10 godzin i już w weekend 25zł poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 14:09, crash807 napisał:

25zł 20 godzin... zawiodłem się,że są płatności ale miałem nadzieję, że będą minimalne
a 2,50zł za godzinę to tak mało nie jest, wciągnę się w w sobotę na 10 godzin, w niedzielę
na 10 godzin i już w weekend 25zł poszło...


Dlatego właśnie za 35 zł opłaca się kupić miesięczny abonament. Bo faktycznie dla nas przelicznik 1 godzina=2,5 jest nieopłacalny.. inna sprawa 35 zł za 30 dni - wychodzi ponad złotówkę za 24 godziny grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 14:41, Arkads napisał:

Sam sobie zaprzeczasz. 25/20 = 1.25. Czyli za godzinę będziesz płacił 1.25 zł.


Racja, ale i tak nie jest to zbyt opłacalne bo w weekend może to zlecieć, miesięczny abonament moim zdaniem też nie jest opłacalny bo 35zł na miesiąc. Jest dużo nauki, łądna pogoda i nie ma kiedy grać i np jedynie pogram 20 godzin na miesiąc... 25zł za 50 godzin to by już było coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 14:43, crash807 napisał:

> Sam sobie zaprzeczasz. 25/20 = 1.25. Czyli za godzinę będziesz płacił 1.25 zł.

Racja, ale i tak nie jest to zbyt opłacalne bo w weekend może to zlecieć, miesięczny
abonament moim zdaniem też nie jest opłacalny bo 35zł na miesiąc. Jest dużo nauki, łądna
pogoda i nie ma kiedy grać i np jedynie pogram 20 godzin na miesiąc... 25zł za 50 godzin
to by już było coś :)


Musisz wziąć pod uwagę, że to jest cena w Euro, dlatego jakby nie liczyć to nie będzie to dla nas to samo, tym bardziej, że my musimy przeliczać - a Europejczycy - dla nich te 9 euro to na prawdę nie jest dużo... Poza tym uważam, że 35, to też nie jest tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować