Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2010 o 17:31, DarkWolf_PL napisał:

a abonament wcale taki nie jest dołóż 5 złotych masz abonament dla WoW tam przynajmniej
grasz ile chcesz


za 35 zł na miesiąc w APB też grasz ile chcesz... więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 22:24, Kirabaxior napisał:

Porównywanie tej gry do WoWa mija się z celem. Mi najbardziej odpowiadałoby kupowanie
na 20h gry - bo mógłbym powiedzmy, pograć godzinkę dziennie i spokój.


10 zł i masz cały miech ... w sumie to trochę kijowo ... czytając na forum temat o tym abonamencie to 90 % graczy się oburza i deklaruje, że nie będą grali.. inna sprawa, że podobnie było z MW2 ( brak dedyków, a ludzie i tak kupili)., zastanawiam się też czy to tylko dzieciaki się tam nie plują o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100 procent chodzi o to, że na początku obiecywali iż gra będzie za free i się pięciolatki napaliły. Z drugiej strony, dla mnie też wydawanie 7 euro byłby problemem, ponieważ musiałbym płacić z karty ojca, który raczej na to by się nie zgodził, bym płacił za jedną grę co miesiąc. Zresztą, raczej mnie nie interesuje ta gra.
BTW. Widziałem, że kolejna sesyjka jest w Niedzielę o 20:00. Musze jutr updaty pościągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 22:57, Kirabaxior napisał:

płacić z karty ojca, który raczej na to by się nie zgodził, bym płacił za jedną grę co
miesiąc. Zresztą, raczej mnie nie interesuje ta gra.
BTW. Widziałem, że kolejna sesyjka jest w Niedzielę o 20:00. Musze jutr updaty pościągać.


1. Co za problem wymienić kase w kantorze a później wpłacić na poczcie w formie przelewu ?
2. nie od 20 a od 21-23 ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 23:09, Kapas napisał:

1. Co za problem wymienić kase w kantorze a później wpłacić na poczcie w formie przelewu
?

Możej nie problem, ale trzeba się z tym pierdzielić, zwłaszcza, że mieszkam na zadupiu.

Dnia 30.04.2010 o 23:09, Kapas napisał:

2. nie od 20 a od 21-23 ; p

Możej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 23:12, Kirabaxior napisał:

Możej nie problem, ale trzeba się z tym pierdzielić, zwłaszcza, że mieszkam na zadupiu.


Ja tam mam parę kroków na pocztę... ale mam nadzieję, że będzie to u nas wydane w odpowiedniej cenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 23:16, Kirabaxior napisał:

No to git. Ja jak powiedziałem - średnio interesuję się grą. Po becie sądzę iż równie
dobrze mogę pograć w GTA IV multi.


Właściwie masz rację - mimo wszystko jeszcze wciąż daleko APB do gta 4 - jedynie w poziomie costumalizacji wygrywa imo APB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 23:25, Kapas napisał:

Właściwie masz rację - mimo wszystko jeszcze wciąż daleko APB do gta 4 - jedynie w poziomie
costumalizacji wygrywa imo APB

W sumie nie powinniśmy obu gier porównywać, bo APB to MMO, a GTA 4 to zwykły multiplayer, bez leveli(no ok, są - ale nikt na rankedzie nie gra), nie można picowac fur, nie ma jednego podziału na złych i dobrych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

APB do mmo też trochę jeszcze brakuje - misje są bardzo uproszczone, brak jakichkolwiek aren PVE czy PVP ( tylko gra w grupach przeciwko sobie) więc to w zasadzie sieciowy shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 23:43, Kapas napisał:

APB do mmo też trochę jeszcze brakuje - misje są bardzo uproszczone, brak jakichkolwiek
aren PVE czy PVP ( tylko gra w grupach przeciwko sobie) więc to w zasadzie sieciowy shooter.

pamiętaj ze to beta wiec tryby typu arena na 100 % się pojawia w finalnej wersji, a mnie wkurza raczej nie to ze gra miała być za darmo ale ze miała być bez abonamentu czyli jak w GW kupujesz pelnikaka dajmy na to za 150 zeta i grasz z pewnymi ograniczeniami konta ile chcesz, a kaskę twórcy mogli by zarabiać na najprostszych dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, będzie dało się grać w tą grę, czerpiąc punkty ze sprzedanych przedmiotów w dystrykcie socjalnym, który ma być darmowy. Później te punkty można wydać na abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 22:11, peter000 napisał:

Pytanko. Jak jest z optymalizacją?


Różnie - jak to w becie, raz tnie przy 2 graczach obok, a raz jest płynnie nawet jak wokół jest niezła rozróba.. w niedziele test nowej wersji 0.9 więc może coś poprawili w sprawie optymalizacji - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej sesji mam mieszane uczucia - o ile gra lagowała niemal non-stop, a dało się tylko normalnie grać przy costumalizacji postaci to jestem zawiedziony. W poprzedniej wersji w ogóle nie maiłem takich problemów jak zwisy czy disconecty, a tutaj niemal na każdym kroku. Co ciekawe ludzie na oficjalnym forum po części wychwalają patcha, a po części porządnie są wkurzeni. Wprawdzie twórcy zapewniają, że jest to wersja preivew tego bulida, ale trochę kapa i tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować