Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Mimo wielu negatywnych lub mieszanych odczuć co do APB postanowiłem jednak odebrać. Właśnie instaluję. :)
Przy okazji. Orientuje się ktoś czy można już normalnie grać? W końcu premiera w europie dopiero za dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
O co chodzi z tymi districtami w APB? Na początku dostaje się 15h w action district, a później trzeba kupować? Za ile? Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polegają te districty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 10:30, marc95x napisał:

Witam.
O co chodzi z tymi districtami w APB? Na początku dostaje się 15h w action district,
a później trzeba kupować? Za ile? Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polegają te districty?


Na action distric wykonuje się misje żeby zdobyć kasę oraz "respect" gangsterów za co odblokowują się nowe auta/bronie bla bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 10:30, marc95x napisał:

Witam.
O co chodzi z tymi districtami w APB? Na początku dostaje się 15h w action district,
a później trzeba kupować? Za ile? Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polegają te districty?

Dostajesz 50h na początku. Potem możesz wykupić za realną gotówkę (ok. 30 zł) dodatkowy czas gry lub punkty w grze które możesz zamienić na dodatkowy czas gry. Punkty możesz też zdobywać w samej grze. Istnieją 3 dystrykty. Pierwszy to Social, czyli taki, gdzie możesz zmienić wygląd postaci, kupować bronie, auta, itp, itd. W tym dystrykcie czas gry nie jest naliczany. Pozostałe dwa dystrykty to Action Districts. W nich czas jest naliczany. Różnią się od siebie rodzajem wyzwań/akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 14:07, marc95x napisał:

aaa to to oczywiście za punkty zdobyte w grze będę kupował. To dobrze, że tak zrobili.

Ale żeby zdobyć tyle punktów trzeba dużo grać. I dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem ciekawy materiał na tvgry odnośnie apb. To coś w rodzaju takiego jakby CSa tak? Jest jakiś abonament w tej grze? Przy opisie w sklepach nie ma o nim słowa. Jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dzień grania i wreszcie mnie ta gra wciągnęła. :P Nie jest to może to, czego się spodziewałem (spodziewaliśmy?), ale całkiem miło się sieka. Choć irytuje niedopracowanie i grafika na poziomie... Saints Row 2.

@Damianuss1 - abonament jest, ale nieco inny niż w większości gier mmo. Płacimy tylko za czas spędzony w tzw. Dystryktach Akcji. A do CSa bym APB raczej nie porównywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam zamiar kupić tą grę..., ale zastanawia mnie ta płatność gry..., dobra kupię pudełkową wersję gry... no a jak mi się skończy czas gry to jak ja mam u nich kupić te punkty żeby czas gry wykupić? ;P, czy przez zwykły przelew Bankowy będzie się dało wykupić te punkty na wykupienie czasu gry? :) i jeszcze jedno pytanko.... czy będzie dało się wgrywać własną listę utworów?, bo jak widziałem na Europejskiej stronie APB to jest tylko 1 utwór u nich który mi się podoba... reszty tych utworów nie słyszałem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 01:08, 8bit napisał:

@Damianuss1 - abonament jest, ale nieco inny niż w większości gier mmo. Płacimy
tylko za czas spędzony w tzw. Dystryktach Akcji. A do CSa bym APB raczej nie porównywał.


Zwykły miesięczny abonament też jest... zresztą ta gra to porażla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 15:11, Redjevel napisał:

Nie kupuj tej gry strata forsy i tyle ;) zainwestuj w World of Warcraft 78 zł na 2 miechy
to nie dużo

Ta... fanboy WoW''a się odezwał... WoW to beznadzieja..., nie lubię cukierkowatych klimatów..., wolę właśnie pyknąć sobie w APB :) niż ten szmelc dla dzieci WoW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 12:27, Mich4elos napisał:

Właśnie mam zamiar kupić tą grę...


... więc daj sobie spokój. Naprawdę nie warto. Jedyne, co w tej grze jest warte uwagi, to niesamowity system personalizacji ubioru i samochodów. To rzeczywiście powala na ziemię (zresztą wcześniej zamieściłem screeny). Natomiast sama rozgrywka jest TRAGICZNA. Samochody reagują jak walec, zapomnij o efektownych zawrotkach i zakrętach znanych z GTA, system walki woła o pomstę do nieba (gra części trafień nie rejestruje w ogóle, więc możesz wpakować w przeciwnika pół magazynka, on trafi Cię dwa razy i po Tobie), do tego misje są sztywne jak pracownicy skarbówki, a całość jest mdła i jakaś taka... nijaka. Gra miała niesamowity potencjał, mogła zostać hitem, tylko kompletnie skopano wykonanie, przez co zamiast przeboju mamy średniaka i to z niższej półki. Szkoda kasy, naprawdę.

Naprawdę lepiej już poszukać GTA: Vice City, bo i klimat lepszy i zabawa nieporównywalna. Chyba, że koniecznie chcesz pograć w jakieś MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 15:25, Ring5 napisał:

> Właśnie mam zamiar kupić tą grę...

... więc daj sobie spokój. Naprawdę nie warto. Jedyne, co w tej grze jest warte uwagi,
to niesamowity system personalizacji ubioru i samochodów. To rzeczywiście powala na ziemię
(zresztą wcześniej zamieściłem screeny). Natomiast sama rozgrywka jest TRAGICZNA. Samochody
reagują jak walec, zapomnij o efektownych zawrotkach i zakrętach znanych z GTA, system
walki woła o pomstę do nieba (gra części trafień nie rejestruje w ogóle, więc możesz
wpakować w przeciwnika pół magazynka, on trafi Cię dwa razy i po Tobie), do tego misje
są sztywne jak pracownicy skarbówki, a całość jest mdła i jakaś taka... nijaka. Gra miała
niesamowity potencjał, mogła zostać hitem, tylko kompletnie skopano wykonanie, przez
co zamiast przeboju mamy średniaka i to z niższej półki. Szkoda kasy, naprawdę.

Hhhmmm... dzięki za ostrzeżenie... :), co prawda te edytory mnie strasznie przyciągały no i potem że można takie ciekawe wojny gangów robić... ale po tym co opisałeś... to jednak raczej nie kupię tej gry... jak mechanika jej jest aż tak strasznie skopana :/, przy trailerach jak patrzyłem gra wydawała się miodnie ale po tym co czytam... to już nie wiem czy kupić czy nie, z jednej strony chciałbym przetestować tą grę... ale z drugiej strony żal mi trochę na ten test wydać 129 zł razem z przesyłką :o.

Dnia 03.07.2010 o 15:25, Ring5 napisał:

Naprawdę lepiej już poszukać GTA: Vice City, bo i klimat lepszy i zabawa nieporównywalna.
Chyba, że koniecznie chcesz pograć w jakieś MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować