Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

witam ponownie! Mam w dalszym ciagu problem z grafika w grze. Mam najnowsze sterowniki. Directx rowniez. (radeon hd 4870 x2) A podczas gry postacie (oprocz npc) maja rozne problemy graficzne. Czasem widac same oczy szczeke i wlosy. Czasem postaci wygladaja jako roznobarwne plamy. Moja postac rowniez tak wyglada czasem. Wylogowanie i zalogowanie naprawia problem z moja postacia ale z przeciwnikami nie. Trudno mi zauwazyc same ocze podczas misji....pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie jak wysyła się wiadomości ale tylko do grupy ???? Bo moja grupa piszę mi by pisać w grupie ale nie wiem jak ;P , i inna sprawa jak przebrać ubranie ? , Bo jak klikam L to tam widać że są kupione ciuchy a jak podejdę do tego czerwonego automatu , kliknę I , to bronie normalnie mogę zmieniać , ale ciuchy już nie , nie wiem jak zmienić spodnie , itd. :( , oraz czy można zmienić kolor ubrania ? , i jak to zrobić ?


Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 21:28, Shiraco napisał:

Niech ktoś mi powie jak wysyła się wiadomości ale tylko do grupy ???? Bo moja grupa piszę
mi by pisać w grupie ale nie wiem jak ;P , i inna sprawa jak przebrać ubranie ? , Bo
jak klikam L to tam widać że są kupione ciuchy a jak podejdę do tego czerwonego automatu
, kliknę I , to bronie normalnie mogę zmieniać , ale ciuchy już nie , nie wiem jak zmienić
spodnie , itd. :( , oraz czy można zmienić kolor ubrania ? , i jak to zrobić ?


Pozdrawiam ;)


/g i piszesz na chatcie teamu.
A zmienić/przefarbować/czy inne cuda w social/nacional? jakoś tak discrict. I tam na mapie znajdź fioletowe komputerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki , już wszytko wiem , szkoda tylko że robiłem se autko na bóstwo :P , a na końcu że muszę zapłacić :P , i szkoda że nie można wszystkich ubrań przerabiać :P , a tak swoją drogą ile kosztuję takie konto premium ? , bo tak coś widziałem 720 ileś jakiejś dziwnej waluty , ( chyba wirtualnej :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to zapraszam do gry , mój nick to Shiraco

Co do gry fajna , nie wiem ile kosztują nie które rzeczy ale cóż :P . Szkoda ze nie można malować aut za darmo :P , bo tak fajnie odpicowałem wózek a tutaj lipa :P hehe ;P

O mam pytanie jak i gdzie można znaleźć / kupić / odblokować granaty ? i gdzie można odblokować auta , słyszałem że w wyścigach czy coś a gdzie te wyścigi są :P ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do aut zyskujesz przez zyskiwanie niby szacunku u przełożonych nie wiem jak do dokładnie nazwać :P
Masz numerki przy kolesiach co dają ci zlecenie
I u nich możesz sprawdzić co przy danym niby numerku zostanie ci udostępnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 09:02, MasterChiefGT napisał:

I u nich możesz sprawdzić co przy danym niby numerku zostanie ci udostępnione


a kumam chodzi o te lvl co koło awatara postaci u których misję wykonuję tak ? kupiłbym se granata :P , a gadac normalnie tak przez mikrofon się da :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech ktoś mi powie gdzie mogę kupić granaty do rzucania bo nigdzie nie mogę znaleźć , znalazłem w tych czerwonych automatach , ale takie co do broni się dodaję , a nie takie co się rzuca , i gdzie mogę zrobić se tatuaż ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech ktoś mi powie gdzie mogę kupić granaty do rzucania bo nigdzie nie mogę znaleźć , znalazłem w tych czerwonych automatach , ale takie co do broni się dodaję , a nie takie co się rzuca , i gdzie mogę zrobić se tatuaż ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do granatów to sprawdź mejla, do niektórych są dołączane załączniki (jakiś znaczek po lewej stronie tytułu). Nie pamiętam kiedy go otrzymasz. A tatuaż to chyba przy automacie do customizacji postaci w Social District.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować