Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2011 o 22:50, Ecko09 napisał:

Za co trzeba płacić w reloaded prawdziwą gotówką?

Za wszystkie lepsze bronie, jakieś ciuszki i pojazdy za prawdziwą gotówkę też się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 10:36, Ecko09 napisał:

Mają wprowadzić jakiś balans? /.../

Mieli wprowadzić już w wersji płatnej, a skoro nie udało się to do tej pory, to bym raczej na większą poprawę nie liczył.
Coś mi się wydaję, że ta gra jest jakaś przeklęta i skazana na porażkę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, że gry odpalam tę grę dysk chodzi jak bombowiec....
Poza tym 2 minuty w środkowym dystrykcie = CRASH typu out of memory albo coś tam direct albo jeszcze co innego....

i5 750
ga p55 ud3r
hd 5850
4gb kingstone 1333
win 7 32 bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem np odczucie prowadzenia auta jest takie jakie jest przez zlagowany serwer... to zależy od serwera a na serwer są kolejki po 1000 osób + osoby grające i się im wszystko muli, już nie wspomnę o ciągłym crashu(ja tak mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, jedynym bonusem dla starych graczy będzie możliwość przywrócenia swoich postaci(mowa tylko o wyglądzie oczywiście, poziom, broń i upgrade''y z przyczyn oczywistych zostają nam zabrane) sprzed zamknięcia serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w betę i naprawdę mi się podoba, mimo licznych crashy. Strzelanie jest przyzwoite, samochodami się trochę dziwnie jeździ, ale generalnie nie ma zbyt wielkich lagów i jest raczej ładnie. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyżbym był jedyną osobą, u której gra jest w 100% niegrywalna...? co jest dziwne z racji, że pudełkowa wersja działała mi względnie dobrze...

chyba trzeba bedzie pomyslec o zmianie sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też chodzi słabiutko, ale za czasów RTW było tak samo. Po zamknięciu vivox''a(przez menedżer zadań) mogę grać na minimum osiągając średnio 20 fpsów(w budynkach 30-40). A modernizacja zbliża się wielkimi krokami, bo sprzęt nie wiadomo kiedy się zestarzał. W mało którą grę mogę pograć komfortowo(mimo iż graficznie wcale nie widzę skoku jakościowego :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie ma problem z graniem w tą grę? Tak z niczego mnie rozłącza i podaje powód serwery offline albo mój net... po chwili znowu wchodzę wsiadam do samochodu i znowu to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pare pytan. mianowicie czy tylko ja mam bledy graficzne w takiej postaci ze wiekszosc postaci na serwie (a wszczegolnosci wrogowie) to skaczace buty fryzura czy okulary? przez to prawie nie da sie grac bo nie zauwazam ich poprostu...jako snajpr ciezko mi dostrzec niewidzialne postaci...po drugie co oznacza napis w sklepach z bronia expires in 10 days? tzn tlumaczenie rozumiem ale czy to oznacza ze po zakupie mam ja tylko przez 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować