Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2011 o 09:52, Strider napisał:

Tez dostalem, chociaz nigdy o niego nie prosilem. Samo zycie, pewnie ci co bardzo chcieli
to nic nie dostali ;P.

Ile trwa zamknięta beta? Dwa dni podobnie tak jak Darkspore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za bezsens dostałem kod wypełniłem formularz który był lekko idiotyczny i mówią mi że mój kod został wykorzystany przez innego gracza WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 17:43, Maddey napisał:

co za bezsens dostałem kod wypełniłem formularz który był lekko idiotyczny i mówią mi
że mój kod został wykorzystany przez innego gracza WTF


Jeżeli ci bardzo zależy, a nie masz innego klucza mogę ci dać jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 19:13, Redjevel napisał:

> co za bezsens dostałem kod wypełniłem formularz który był lekko idiotyczny i mówią
mi
> że mój kod został wykorzystany przez innego gracza WTF

Jeżeli ci bardzo zależy, a nie masz innego klucza mogę ci dać jeden.

Nie, nigdy mnie nie ciągnęło do tej gry, w każdym razie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, a ja się właśnie dowiedziałem, że jeśli się dostało kod do bety, to wcale nie znaczy, że się w nią zagra. Spośród wszystkich wysłanych formularzy, wybiorą tylko tych, którzy spełniają wymagania sprzętowe, itp. Raczej nie zagram, bo nawet nie chce mi się tego wypełniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 20:04, 8bit napisał:

Tia, a ja się właśnie dowiedziałem, że jeśli się dostało kod do bety, to wcale nie znaczy,
że się w nią zagra. Spośród wszystkich wysłanych formularzy, wybiorą tylko tych, którzy
spełniają wymagania sprzętowe, itp. Raczej nie zagram, bo nawet nie chce mi się tego
wypełniać...


Wystarczy troszeczkę pozmieniać w dxdiag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No uporałem się z tym formularzem i czekam już drugi dzień na zaakceptowanie czyli raczej nici z bety, aczkolwiek i tak na niej mi nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wypełniłem formularz - choć nie wiem po co im tyle danych, ale to dobrze, jeśli ludzie wypełnią to uczciwie to łatwiej będzie grę zoptymalizować pod większą ilość sprzętów. Istnieją jednak dwie żałosne rzeczy :

1. Ludzie będą kłamać, żeby dostać się do bety - co równocześnie będzie równało się bezsensem całego przedsięwzięcia.
2. Ludzie zniechęcą się przy wypełnianiu tego formularza, przez co będzie dużo mniej ludzi do wyboru na testera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wypełniłem formularz i wpisałem klucz itp i nic... trzeba znow czekac na mail z potwierdzeniem czy łaskawie zagram... dla mnie bezsens totalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 23:44, Kapas napisał:

2. Ludzie zniechęcą się przy wypełnianiu tego formularza, przez co będzie dużo mniej
ludzi do wyboru na testera.


Wiesz, wolę, by grę testowało stu ludzi, którzy coś do tych testów wniosą (są na tyle "zmotywowani", by przejść przez proces rejestracji), niż tysiąc osób, które potraktują testy jako wersję demo, nie wnosząc absolutnie nic.

To, co mnie w tym momencie ciekawi najbardziej, to zmiany, jakie mają być wprowadzone, a konkretnie to, czy rzeczywiście naprawią one tytuł, który tak naprawdę był niegrywalny. APB ma przeogromny potencjał (i nie mówię tu o edytorze postaci, który powinien być wzorem dla wszystkich MMO i sieciówek), teraz trzeba go tylko wykorzystać we właściwy sposób. Jeśli nowemu wydawcy się to uda, będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 09:57, Ezio napisał:

> Tez dostalem, chociaz nigdy o niego nie prosilem. Samo zycie, pewnie ci co bardzo
chcieli
> to nic nie dostali ;P.
Ile trwa zamknięta beta? Dwa dni podobnie tak jak Darkspore?

2 dni może, w przypadku pierwszej bety był tylko jeden dzień na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, właśnie znalazłem klucz w folderze ze spamem, chciałem spróbować no i akurat mają konserwacje strony. Jak pech to pech :P

Mam tylko nadzieję że gra nie zajmuje dużo, bo niestety ale dysku dużego to nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dostanie klucza wcale nie oznacza ze dostaniesz się do gry, po drugie i tak pierwszeństwo w testowaniu mają mieszkańcy usa, a europa za ileś tam dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK panowie od 15 marca dostałem zaproszenie do udziału w becie.
Na wstępie powiem model jazdy jest beznadziejny mogliby go poprawić do tego dobieranie przeciwników leży bo nawet jak masz przewagę to grasz na kolesia z lepszym sprzętem co jest odczuwalne i ludzie nie łapią jeszcze klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem klucz i uradowany ściągnąłem i zainstalowałem klienta po czym chciałem się zalogować ale nie działa mi logowanie. Dopiero potem na forum czytałem, że sam klucz nie gwarantuje dostania się do bety - trzeba jeszcze dostać maila aktywującego... echh no to trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w bete i powiem tak lag występuje sporadycznie ale jest ponieważ to US server do tego dystrykt nad wodą o dziwo się przycina gdy poprzedni chodził bez najmniejszych problemów odblokowanie sprzętu odbywa się za pomocą wykonywania misji
Nie wiem jak odblokować lepsze kajdanki itp

Nudzi się dość szybko niestety w koło powtarzają się akcje i niestety dostajemy mało kasy a nasze standardowe auto jest z wyglądu jak dla kobiety a ceny następnych są wysokie :P
Widzę że brną aby troche ludzi przymusić do kupowania Prenium ^^''

A i zapomniałbym nowe wzory do edytora odblokują się wraz z lvl prawie za każdy lvl coś dostajemy edytory za to gra ma bardzo fajne i to jej naprawdę bardzo duży "+"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować