Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

pytanie czy cokolwiek od premiery poprawiło się w temacie tej gry?
i pytanie o optymalizacje, bo niby w cda pisali ze tak sobie, natomiast czy gra chodzi podobnie jak GTA IV czy lepiej? tak sie zastanawiam czy moj laptop ja pociagnie... a ma w sobie coś co powoduje ze chcialoby sie zagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:15, Marcin08 napisał:

pytanie czy cokolwiek od premiery poprawiło się w temacie tej gry?

Owszem, gra jest TROSZECZKĘ poprawiona jeśli chodzi o optymalizację, ale nadal nie jest to to, czego by wszyscy chcieli. Co do porównania z GTA IV... Objawy w obu tych grach są trochę inne. W GTA słaba optymalizacja objawia się małą liczbą FPS''ów, natomiast w APB są tymczasowe zwiechy. Są one bardzo irytujące, zwłaszcza podczas ulicznych walk.

Dnia 06.08.2010 o 10:15, Marcin08 napisał:

a ma w sobie coś co powoduje ze chcialoby sie zagrac

Hmm... Edytor? Szkoda pieniędzy jak dla mnie. Kupiłem i żałuję (jak zdecydowana większość). A gra na serwerach akcji jest nudna, niedopracowana i brak w niej polotu. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak sie patrzy na gameplay to wygląda ciekawie :) nic pomyśle jeszcze...

a bardzo sprzetozerna jest? chodzi o to czy na tym moim dziadostwie bedzie dalo sie w miare przyjemnie grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 12:15, Marcin08 napisał:

no nie wiem jak sie patrzy na gameplay to wygląda ciekawie :) nic pomyśle jeszcze...

Zrozum, że to gra na kilka godzin. Jak już wszystko załapiesz, to się okaże, że ciągle robisz to samo, a dalej już nic nie ma. Poza tym w tej grze nie potrzeba dobrego skilla ani dobrej broni, bo wygrywa ten, kto ma mniejszego laga. Więc nawet za jakiś rok, jak gra trafi do tańszej serii a w tym czasie pojawi się 100 patchy to i tak gra będzie denna. Tego już raczej nie naprawią.

Dnia 06.08.2010 o 12:15, Marcin08 napisał:

a bardzo sprzetozerna jest? chodzi o to czy na tym moim dziadostwie bedzie dalo sie w
miare przyjemnie grac...

Mam gorszy komputer od Ciebie i jakoś się da grać. Ale to i tak nieważne, bo nawet jakbyś miał kompa z 3 razy lepszą konfiguracją to i tak będą lagi. Taki psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry już nie poprawią bo raz że studio się sypnęło, a dwa, że przy grze zostało kilkunastu ludzi do utrzymania serwerów, więc lipa straszna.

I jak na takiego gniota można było wydać 100 mlnów dolarów to ja nigdy nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 18:46, Ichibanboshi-kun napisał:

Kotaku właśnie podało informację, że APB zostanie zamknięte.

Community Officer Ben Bateman posted a final goodbye to players today on the game''s
official website.


No to się w sumie gracze nagrali w tą grę... Ech... po prostu mówi się trudno. Dobrze że nie wpadłem na pomysł żeby kupić bo takowe plany miałem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja tak samo się zastanawiałem nad zakupem i przed premierą zapowiadało się ciekawie, ale wyszło, jak wyszło :P Jestem ciekaw, czy ktoś postanowi wydać podobne MMO, tylko w lepszym wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zaawansowany edytor i sam pomysł na grę mnie przyciągał nawet mimo niskich ocen. Na szczęście nie kupiłem bo nieźle graczy wyrolowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co posiadają APB - niektórym udało się wydębić różne gry od EA. Np, Dragon Age 2, w preorderze. Problem w tym, że nie wiem czy udało się to komuś z Polski. Napiszę jeszcze na angielskiego e-maila, bo gość z polskiego supportu jest chyba niedorozwinięty, cały czas odpowiada "proszę skontaktować się ze sklepem w którym została zakupiona gra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 00:14, Lord_Polish napisał:

Dla tych co posiadają APB - niektórym udało się wydębić różne gry od EA. Np, Dragon Age
2, w preorderze. Problem w tym, że nie wiem czy udało się to komuś z Polski. Napiszę
jeszcze na angielskiego e-maila, bo gość z polskiego supportu jest chyba niedorozwinięty,
cały czas odpowiada "proszę skontaktować się ze sklepem w którym została zakupiona gra".


Ale to podobno akcja dla tych co kupowali na steamie...
Zreszta podejrzewam że bez paragonów nic sie nie załatwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież gra jest już zarejestrowana na konto... A z paragonami to raczej po miesiącu myśli się, że można wywalić, bo przecież sklepy dają na ogół tydzień na reklamację, a po za tym raczej nikt nie jest taki przezorny, żeby trzymać z myślą, że gra niedługo padnie i się przyda paragonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z MM i widziałem dalej APB po 130 zł ! Gdy powiedziałem sprzedawcy, że serwery są już pozamykane to odpowiedział, że nic o tym nie wiedzą :D. Co do gry planują jakieś otwarcie serwerów lub przejęcie gry przez jakieś inne studio ? Bo planowałem zakup tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 19:16, colin321 napisał:

Przed chwilą wróciłem z MM i widziałem dalej APB po 130 zł ! Gdy powiedziałem sprzedawcy,
że serwery są już pozamykane to odpowiedział, że nic o tym nie wiedzą :D. Co do gry planują
jakieś otwarcie serwerów lub przejęcie gry przez jakieś inne studio ? Bo planowałem zakup
tej gry...



Krążą plotki, jakoby Epic Games miało przejąć markę... ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu gry jest informacja że trwają negocjacje (epic) żeby gra dalej była online. Oby tak było bo szkoda tyle kasy zmarnowanej w tą grę a byłą dosyć fajna :)

"Informacja o zamknięciu serwerów All Points Bulletin i bankructwie studia Realtime Worlds gruchnęła wczoraj znikąd. Żaden z sześciu potencjalnych kupców nie zdecydował się na zakup APB - a jednym, jak się okazuje, było najprawdopodobniej samo Epic Games!

Wydanie internetowe stacji BBC dotarło do anonimowego informatora blisko związanego ze studiem Realtime Worlds. Twierdzi on, że jednym z potencjalnych nabywców APB byli twórcy Gears of War, a przede wszystkim silnika Unreal Engine, na którym APB działa.

„Epic to mądra firma…. i ma reputację sprytnego rynkowego gracza” – stwierdził Johnny Minkley z redakcji Eurogamera poproszony o komentarz przez BBC.

„Ponieważ Epic stworzyło technologię stojącą za APB, z pewnością wymagałoby mniej pracy, aby uruchomić ją ponownie. Inna sprawa, czy potencjał tej produkcji jest wystarczający do ożywienia tego upadłego projektu” – wyjaśnia.

Rzeczniczka prasowa Epic Games, Dana Cowley, odmówiła jednak komentarza w tej sprawie. „Markowi Reinowi [prezes firmy] bardzo podoba się APB, zresztą tak, jak nam wszystkim. Mamy jednak ręce pełne roboty z Gears of War 3, Bulletstorm, czy zapowiedzianym niedawno Project Sword. Jeśli więc prowadzone są jakiekolwiek rozmowy na ten temat, na pewno będą one poufne” - tłumaczy Cowley"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia unreala.... tu chodzi o system serwerowy, który nawalił... jeśli postawiliby to na porządnych serwerach to gra miałaby rację bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować