Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin rusza za Odrę!

92 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 09:39, j4c3k.z02 napisał:

To chyba pierwsza tak dobra polska gra.


chyba? ..jeszcze w Wiedźmina nie grałem ale powiem jedno.. takiej gry ze świecą szukać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:01, deuser napisał:

założe sie że EA już rozważa wcielenie CDP RED ..joke! hehe ale..? :)


Nie wywołuj wilka z lasu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wielkim wrazeniem... u naszych sasiadow naprawde sie postarali ! ... Gratulacje :]] ...
eh...juz niedlugo kurier z EK zapuka do mych drzwi ... ^^

Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik. Muszę przyznać, że naszym sąsiadom gra się spodoba :D. Zwłaszcza po tak epicko przegotowanej prezentacji (strażnicy sali rodem ze średniowiecza :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż kampania promocyjna jest dość duża, nie oszukujmy się - Witcher nie odniesie ogromnego sukcesu już na starcie w porównaniu choćby do Assassin''s Creed - wystarczy wpisać ich nazwy w YouTube, by przekonać się, że zainteresowanie tym drugim tytułem jest bez porównania większe (zresztą w przypadku Wiedźmina 90% filmików pochodzi od polskich użytkowników, co się chyba liczyć nie powinno). Z drugiej strony, Witcher to pierwsza gra nikomu nieznanej firmy ze Wschodu, a Assassin''s Creed (na którego, swoją drogą, również czekam z niecierpliwością) to dzieło doświadczonych mistrzów, którzy stworzyli niesamowitą trylogię Prince of Persia. Dlatego też nie spodziewam się, żeby na Zachodzie w chwili premiery po Witchera rzucały się tłumy. Ale poczekamy - jeżeli gra będzie tak dobra, jak obiecują twórcy, to gracze zwrócą uwagę na produkt, o którym coś tam słyszeli, a który jest tak wysoko oceniany. I sami będą chcieli się przekonać :) .

Co do Niemiec - ciekawe, czy Witcher stanie się tam tym, czym dla Polaków jest Gothic?

Jeszcze jedno do ekipy z CDPR - czy wasz następny tytuł też będzie RPG? A może się skusicie na zręcznościówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaro napisał "Chociaż kompanie promocyjna jest dość duża, nie oszukujmy się - Witcher nie odniesie ogromnego sukcesu".

Dlaczego tak się tym przejmujesz, ważne jest abyśmy my byli zadowoleni ze swojej rodzimej produkcji. Ja Wiedźmina zamówiłem i powinien to zrobić każdy Polak - aby chociażby wesprzeć rodzime produkcje. A dalszy sukces Wiedźmina za granicą - jest to problem twórców nie nasz. Ja sądzę, że gra będzie dobra, wysoko grywalna. I to jest najważniejsze. Reszta się nie liczy. A czy kupi tą grę jakiś moherowy człowiek w kapeluszu za granicą - to już nie moje zmartwienie. Wiedźmin był już od dawna opracowywany i dopieszczany na ostatni guzik, to grzech nie mieć oryginału u siebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KarolUG ---> "każdy Polak"? No bez przesady, jak kogoś gry nie interesują, to nie przefortaczy na nią stówy, nie? Co do sukcesu za granicą - jak można go lekceważyć? Przecież to od niego zależy, czy CDPR jeszcze coś stworzy - przynajmniej z tak wielkim budżetem, bo jak się nie zwróci (a możesz mi wierzyć, koszta w żaden sposób nie pokryliby sami Polacy plus kilkuset zagraniczniaków), to ekipa na pewno nie dostanie do dyspozycji drugi raz takich pieniędzy. Zresztą, nie wiem jak Ty, ale dla mnie nie ma nic przyjemniejszego niż wysłuchanie z ust obcokrajowca pozytywnej opinii o polskim produkcie.

Wiem, że działam trochę jak "zatruta strzała", ale naprawdę staram się przewidzieć najgorsze scenariusze. Wiedźmin na pewno się zwróci, ale pytanie brzmi: o ile? No bo chyba nikt nie wyobraża sobie sytuacji, że zyski wynoszą... złotóweczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Das Spiel ist wunderbar? Ciekawe... raczej schrecklich, dumm und langweilig... jak wokół gry jest za duży hype, nie wróży to raczej niczego dobrego w momencie po jej ukazaniu się... tym bardziej, że to polska produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 09:48, Dominikmikulski napisał:

Nie wiem czego tak się tym podniecacie!!! Nawet w tego wiedzmina nie graliście! Ja w sumie
pozostane wierny gothicom, ponieważ gothic ma zajebistą fabułe, już nie wspomne o klimacie.
Wiedzmin raczej mu niedorówna ale może być fajną gierką!!

Gothic ma zajebistą fabułę? Gówno. Jak on ma zajebistą fabułę (zajebisty to ma - klimat, i to tylko w jedynce) to co powiesz o Tormencie? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 10:30, flavee napisał:

Wiedźmin? Nie sądzę, żeby ta gra była taka ciekawa, jaką ją reklamują. Poza tym w podobnym
czasie wychodzi dodatek do NWN2 i wybór jest prosty - Mask of the Betrayer.

Dla mnie nie jest. Najlepsza gra Avellone to Torment, tego nie zmienisz - a Wiedźmin jest w pewnym stopniu świeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować