Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 20:25, Kuwabara napisał:

Drogi SzaacHu, czy możesz zdradzić czym byłaby ewntualna rekompensata, a jeśli nie to kiedy
dowiemy się o niej coś więcej :)?

Pozdrawiam...


chętnie bym powiedział ale .... nie wiem :). Na pewno jutro damy jakieś info w tej sprawie. TAk jak napisałem powyżej do piątku walczylismy o produkcje na czas. Nikt nie dopuszczał do siebie myśli o opóźnieniu wysyłek. Dlatego też nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>digipacki pojawiły się kiedyś do kupienia w gramowym sklepie?
ja SzaacH pisał, że będą to zwykłe, to jestemza
>oby gra była warta nerwów ^_^
oby... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :). No to jeszcze jedno pytanko :P. Czy istnieje choć cień szansy na to, że jako rekompensatę dostaniemy kubek lub podkładkę pod mysz? Bo kolejnym plakatem, naklejką a co najgorsze WPLN-ami chyba nikt by się nie usatysfakcjonował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:29, the3ye napisał:

a czy byłaby możliwość aby owe digipacki pojawiły się kiedyś do kupienia w gramowym sklepie?
Myślę, że znalazłoby się wielu chętnych... nawet na zamówienie...
Oj żałuję, że wczesniej nie zareagowałem na bezzasadne uwagi forumowiczy na temat jakości i
praktyczności owych opakowań:/
Czekamy na dalesze informacje, oby gra była warta nerwów ^_^



Pomysł bardzo dobry :) tym bardziej że już też o tym myśleliśmy :)
Tym bardziej ze na dniach zostanie otwarty sklep z gadżetami wiedźmińskimi.

Jeśli będzie więcej głosów za digipackiem w sklepie na pewno go tam umieścimy.


Co do pytania TTBoS:

Jak pisał w swoich postach Tudd chodzi tylko (aż?) o 2 elementy. Pudełko głowne EK które jest jeszcze grubsze niż to z EK WOWa BC , 2ga sprawa to albumy; niestey muszą sie suszyć i "odpoczywać"przed wysyłką, tym bardziej że maja prawie 200 stron :)

Tak więc będzemy na pewno informować jak tylko coć wiecej sie wyjaśni.

BTW:
Jeszcze słowo o wyjątkowości elementów polskiego wydania. Dysk z materiałmi bonuskowymi to prawie 2 h materiału!!! Standardowy Making of ma ok 30-40 min i taki jest na zachodzie.

Nasz jest dużo bardziej obszerny. Poza wywiadami z Twórcami gry, sa równiez materiały archiwalne, wywiady z twórcami polskiej wersji jezykowej, wywiad z Tomaszem Bagińskim , oraz wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gdzies kiedy dostane resztę bajerów (tzn. zasmuciłem się gdy dostałem maila że nie otrzymam naraz wszytskiego), ale najważniejsza jest sama gra. Więc już się nie mogę doczekać i siedzę jak na szpilkach do czasu przyjścia Pana z Masterlink :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 21.10.2007 o 20:19, SzaacH napisał:

Małym posieszeniem dla wszystkich przyszłych posiadaczy




Czuje sie posiekany ^^
Kiedy minęły pierwsze emocje i przemyślałem sytuacje na spokojnie, widzę jak bardzo się staracie aby nie stracić w naszych oczach,i podoba mi sie to! :)
Ponawiam jednak moje pytanie - czy podejmujecie się opłacić nam,dwóm tysiącom zestresowanych,może nawet wpędzonych w depresje fanów rachunki od psychoterapeutów ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:43, Ciachoo666 napisał:

> Tym bardziej ze na dniach zostanie otwarty sklep z gadżetami wiedźmińskimi.
Mógłbyś nam powiedzieć coś więcej o tym sklepie?



Trochę tak... bo reszta to niespodzianka :)

Powiem tylko że beda tam do kupienia specjalne przedmioty/gadżety które bezpośrednio sa zwązane z Wiedźminem, światem RPG, grami (nie tylko komputerowymi) itp. Nie zabraknie równiez typowych produktów takich jak smycze czy plakaty ale to standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dostarczenie drugiej części EK, a więc wszystkiego poza grą, będzie w jakiś sposób monitorowane przez CDP? Nie chciałbym, by okazało się, że zapłacę 200 zł i dostanę mniej (bo bez "rękawa") od edycji podstawowej. Głupio by było, gdyby reszta rzeczy zaginęła "w Polsce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:45, skaybay napisał:

>>
> Małym posieszeniem dla wszystkich przyszłych posiadaczy
>
>
>

Czuje sie posiekany ^^
Kiedy minęły pierwsze emocje i przemyślałem sytuacje na spokojnie, widzę jak bardzo się staracie
aby nie stracić w naszych oczach,i podoba mi sie to! :)
Ponawiam jednak moje pytanie - czy podejmujecie się opłacić nam,dwóm tysiącom zestresowanych,może
nawet wpędzonych w depresje fanów rachunki od psychoterapeutów ? ;-)


no nie wiem kto by dostał wiekszy rachunek...
my za Wasze leczenie czy odwotnie...kilku osobom z CDP też parę siwych włosów przybyło.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 pytania. Po pierwsze - a propos "Czy mozliwe jest otrzymanie calego zestawu EK Wiedzmina razem" - na czym to będzie polegać. Czy oznacza to, iż jeśli dana osoba woli otrzymać cały pakiet razem, lecz później, to ma się z DOK''iem skontaktować? Jeśli tak to chyba nawet bym się nad tym zastanowił - więcej czasu na naukę i satysfakcja, że jednak wszystko razem.

Druga sprawa - czy w sklepie gram.pl planowane są jakieś wiedźmińskie gadżety za wpln? Bo przydałoby się coś prócz plakatów ;) (edit [właściwie F5] - nieaktualne, rozumiem, bedzie. Ale czy za WPLN? )

I te digipacki... Szkoda. Szkoda, że nawet nie pisali wcześniej o tej zmianie, a wizualizacja EK była wciąż taka. Mało miłe. Pytanie więc jeszcze jedno - czy całość będzie tak wyglądała grzbietem, jak w wizualizacji podstawowej? Taki ładny wilczek będzie się układał z nich, czy to też nie jest przekłamanie, inaczej zowiąc "urok/przekleństwo wizualizacji"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:42, SzaacH napisał:

> a czy byłaby możliwość aby owe digipacki pojawiły się kiedyś do kupienia w gramowym sklepie?

> Myślę, że znalazłoby się wielu chętnych... nawet na zamówienie...
> Oj żałuję, że wczesniej nie zareagowałem na bezzasadne uwagi forumowiczy na temat jakości
i
> praktyczności owych opakowań:/
> Czekamy na dalesze informacje, oby gra była warta nerwów ^_^


Pomysł bardzo dobry :) tym bardziej że już też o tym myśleliśmy :)
Tym bardziej ze na dniach zostanie otwarty sklep z gadżetami wiedźmińskimi.

Jeśli będzie więcej głosów za digipackiem w sklepie na pewno go tam umieścimy.


Przykładam wszystkie rece i dlonie za umieszczeniem digipacka w ofercie sklepu (moze w PLN?) :)
Tylko prosze uprzejmie o info kiedy ruszy, by sie zalapac :)

P.S. Polemizowalabym z tym, ze glosow za opakowaniem z podstawowej bylo bardzo wiele - ot, paru malolatow poszalalo sobie w wakacje i zrobilo raban, zachlysnawszy sie pomyslowym opakowaniem, i malo kto wierzyl, ze zostanie to wziete na powazne - na przyszlosc proponuje trzymania sie elitarnosci opakowan EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada. Jeszcze tylko malutkie pytanie. Czy będzie można wykorzystać wPLNy, a może pojawią się - tak jak w sklepie gram.pl - produkty w całości za wirtualną kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:52, SzaacH napisał:

kilku osobom z CDP też parę siwych włosów przybyło....

Ale oni mają dużo wspólnego z samą grą, więc można to uznać, za skutek uboczny tej Próby Traw. My tymczasem chcemy tego, za co zapłaciliśmy, a za siwiznę raczej nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:46, JaN-J napisał:

Dobra, dobra a kiedy wysyłki dla tych co zamówili całość


Hmm z tego co pisze SzaacH wynika że we wtorek [30.10.2007] dostaniemy cały kompletny EK :> ale można tez wywnioskować że nawet szybciej ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować