Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Sytuacja powtórzyła się z gry "Two Worlds". Najpierw wszyscy chwalą grę, dopóki nie ukazała się na rynku ze swoimi niedociągnięciami. Te 1.5 GB patchy mnie rozwaliło totalnie. Z Wiedźminem będzie tak samo. Tylko Łatki zajmować będa 2,5 GB :P Więcej niż sama gra. Łach na całego... "WTF" !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie przestancie tak ostro krytykowac CDP
przecież powiedzieli ze to nie ich wina że dodatki nie doszły na czas,tylko wina dystrybutora tych dodatków
CDP dało nam bardzo dobrze wydaną gre w dobrej jakości poradników,etui,mapy,a wam ciągle mało i ciągle ich krytykujecie
może więcej szacunku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrońca uciśnionych się znalazł :D Nie zamówiłeś gry, więc nie masz prawa głosu :P i krytycznej oceny.

W takim razie jeśliś łaskaw, powiedz co w takim wypadku powinien zrobić CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 23:41, zonczek napisał:

Obrońca uciśnionych się znalazł :D Nie zamówiłeś gry, więc nie masz prawa głosu :P i krytycznej
oceny.

W takim razie jeśliś łaskaw, powiedz co w takim wypadku powinien zrobić CDP...


jakbyś chciał wiedziec to gre zamówiłem i już ją mam
a co do CDP to powiedzieli że elementy ek doślą za darmo
gre dostałes,to jest chyba najważniejszy element całego zestawu co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no to sytuacja się zmieniła. Jeśli masz grę, EN (Edycja Niepełna- nowa kategoria chyba będzie, Wiedźmin otwiera nowy rozdział tej edycji) :D

Sytuacja ta powinna Cię więc bardziej obchodzić ,niż tylko samo stwierdzenie, że "doślą" elementy; kiedyś.

Jeżeli pozwolisz na coś takiego to wydymają Cie jeszcze raz i wspomnisz moje słowa, prędzej czy później. Dlatego lepiej powiedzieć, że nam sie nie podoba takie traktowanie klienta, choć nie była to wina CDP (podobno). Ale są współwinni "zbrodni". Mogli przełożyć premierw gry o pare dni i nie ma problemu. Skoro ludzie czekają miesiącami na gre, kilka dni nikogo nie zbawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 23:49, zonczek napisał:

A no to sytuacja się zmieniła. Jeśli masz grę, EN (Edycja Niepełna- nowa kategoria chyba będzie,
Wiedźmin otwiera nowy rozdział tej edycji) :D

Sytuacja ta powinna Cię więc bardziej obchodzić ,niż tylko samo stwierdzenie, że "doślą" elementy;
kiedyś.

Jeżeli pozwolisz na coś takiego to wydymają Cie jeszcze raz i wspomnisz moje słowa, prędzej
czy później. Dlatego lepiej powiedzieć, że nam sie nie podoba takie traktowanie klienta, choć
nie była to wina CDP (podobno). Ale są współwinni "zbrodni". Mogli przełożyć premierw gry o
pare dni i nie ma problemu. Skoro ludzie czekają miesiącami na gre, kilka dni nikogo nie zbawi...


posiadam edycję podstawową wiedzmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że jestem po około 3 godzinach zabawy z Wiedźminem.

Po pierwsze powiem, że koszuleczka którą dostałem wraz z EK jest bardzo fajna. Niestety niczym innym nacieszyć się nie mogłem ponieważ oprócz tego co dostałem z wiadomych przyczyn muszę jeszcze poczekać...

Kiedy wysunąłem opakowanie DVD z grą wydało mi się jakieś dziwne... a to dlatego, że dawno nie trzymałem w ręku takiego opakowania. Obecnie płyty są pakowane w jakieś grubsze te opakowania jak np. Gothic3, AoE3 czy Painkiller. Tak czy inaczej źle to nie wypadło.

Co do samej gry włączam! Patrze! Menu?- słabe... no tak ogólnie pozmieniałem parę opcji i zacząłem grać!
Gierka dobra, grafika w miarę na przyzwoitym poziomie. Na pewno lepiej zoptymalizowana gra od Gothica3 gra działa płynnie.
Kamera TPP- no sorry spodziewałem się czegoś lepszego...
System walki- po 3 godzinach gry do tej pory nie wiem na czym polega :/ Klikałem bez sensu i tak doszedłem do I Rozdziału...
Długi czas zapisywania gry, długie ładowanie się nowych obszarów (no chodzi mi o zmianę lokacji i że się taki obrazek pokazuje :P) no wczytywanie gry podobnie- no to wygląda prawie tak samo jak w G3...

Tak czy inaczej pierwszy rzut oka dobry. Tyle, że aby czerpać pełną przyjemność z gry trzeba ją dobrze opanować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Memorr

Jeżeli twierdzisz, że masz EP (Edycja podstawowa) to w twoim pudełeczku znalazłeś to:

"Podstawowe wydanie Wiedźmina to poza samą grą również:

Dysk bonusowy z materiałami wideo, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.)
Soundtrack z gry Wiedźmin
Instrukcja do gry
Poradnik Gracza
Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego
Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy"

Jeżeli czegoś nie masz, spotkałeś się z EN (Edycja Niepełna), czyli nie odbiegasz od reszty świeżych graczy Wieśmina :D (Nie wiedźmina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 23:57, zonczek napisał:

@Memorr

Jeżeli twierdzisz, że masz EP (Edycja podstawowa) to w twoim pudełeczku znalazłeś to:

"Podstawowe wydanie Wiedźmina to poza samą grą również:

Dysk bonusowy z materiałami wideo, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.)

Soundtrack z gry Wiedźmin
Instrukcja do gry
Poradnik Gracza
Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego
Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy"

Jeżeli czegoś nie masz, spotkałeś się z EN (Edycja Niepełna), czyli nie odbiegasz od reszty
świeżych graczy Wieśmina :D (Nie wiedźmina)


posiadam wszystko to co wymieniłes
i mam wszystkie elementy edycji podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 00:09, zonczek napisał:

> Ale EK kozacko wygląda xD

Jak narazie tylko na zdjęciu :D

w sumie tak, ale to duże, porządnie wyglądające pudełko i grube książki robią wrażenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając recenzje wiedźmina czuję że te 200 zł będą słuszną inwestycją obawiam się tylko jak wcześniej wspomniałem tej foli ochronnej ? która jest przylepiona do pudełka . Jeżeli zdarzy się (chodź mam nadzieje że nie), że pudełko z tego powodu się zniszczy odsyłam i będę się domagał nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Menu?- słabe...

Co to znaczy slabe, mi sie akurat podoba, nie pisz bzdur bo to jest zdecydowanie lepsze jak w wielu innych grach.

> Kamera TPP- no sorry spodziewałem się czegoś lepszego...

ciekawe czego sie spodziewales, FPP ?!. Takie opinie to o kant dupy sobie mozesz potluc. Od poczatku bylo wiadomo jaki bedzie widok. Poza tym sa trzy rozne do wyboru, ale moze nie wiesz jak je zmieniac.

A grafa tak w ogole swietna jest, zdecydownie lepsza od obliviona, wszystko jest bardziej naturalne. A wyglad postaci to rewlacja. Ruchy miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 23:20, Stwór napisał:

> Zle mnie zrozumiałeś..

Bo niedokładnie się wypowiedziałeś:P


Bo niedokładnie czytasz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać EK wygląda zajedwabiście :) Niestety trzeba będzie na nie jeszcze trochę poczekać, ale póki co gra zastępuje mi dodatki :P A dlaczego? Bo porostu wymiata! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Wiedźmina! Przyszedł wczoraj ok. 13, chociaż wcale tego w statusie na koncie nie było. Super gra :P
A etui się nie przejmujcie - zwykły karton, dziurawy z obu stron :D. Myślałem, że to lepsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować