Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

To dam Wam niedługo pare świeżutkich screenów bo w paczce z Lost zamówiłem Assassins Creeda i już się właśnie instaluje na moim sprzęcie. A jak PC pozwoli to zrobie filmik i dam na youtube to sobie zaostrzycie apetyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś na Xboxa360/PS3? Nie ten temat :P.

Swoją drogą zastanawiam się czy gra ruszy na moim jednordzeniowym procku. Jeśli nie od razu go wymieniam, ale wolę poczekać, nawet gdybym miał grać na minimalnych ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:30, awesome napisał:

To dam Wam niedługo pare świeżutkich screenów bo w paczce z Lost zamówiłem Assassins
Creeda i już się właśnie instaluje na moim sprzęcie. A jak PC pozwoli to zrobie filmik
i dam na youtube to sobie zaostrzycie apetyty :)


Piszesz, że masz już Assassin''s Creeda, który przyszedł w paczce z grą LOST, tak? Dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to powiedz jak zdobyłeś egzemplarz AC, skoro premiera światowa wersji PeCetowej odbędzie się 25. marca (wg GOL-a)? Coś mi tu śmierdzi piractwem. Aha, jeżeli coś źle zrozumiałem, to zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:45, milten6 napisał:

Zamówiłeś na Xboxa360/PS3? Nie ten temat :P.


a czy gry na PS3/Xboxie się instalują? :P chyba nie, więc PC musi być.

awesome
wyjaśnij to, co napisał Lex, mnie też nieco to dziwi, że masz już egzemplarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:46, Lex napisał:


Piszesz, że masz już Assassin''s Creeda, który przyszedł w paczce z grą LOST, tak? Dobrze
zrozumiałem? Jeśli tak, to powiedz jak zdobyłeś egzemplarz AC, skoro premiera światowa
wersji PeCetowej odbędzie się 25. marca (wg GOL-a)? Coś mi tu śmierdzi piractwem. Aha,
jeżeli coś źle zrozumiałem, to zwracam honor.


Skoro Piraci mają już AC to i gdzieś premiera musiała być, bo aż TAK wielkiego wycieku gry raczej nie zaliczyli. Więc GOL kłamie :P


EDIT

Hm... według tego serwisu premiera gdzieniegdzie była już 15 lutego
http://www.valhalla.pl/gra1732-Assassins-Creed.html

Znów według tego, Polska Premiera będzie dopiero w Kwietniu
http://www.miastogier.pl/encyklopedia,pc,1654.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale newsy które podałeś są stare:P Najnowsze komentarze są jeszcze z 2007 r. Na oficjalnej stronie Ubisoftu jest że gra wychodzi w Marcu. Gdzieś czytałem/widziałem że preiera w Alglii jest 16.03. Na ten dzień są chyba do zamówienia pre-ordery. A skoro Cenega już pracuje nad spolszczeniem to data 28.03 wydaje się być realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi książkami opartymi na grze AC? Wyjdą w dniu premiery AC na PC? Będą w zestawie z grą? Czy istnieje możliwość kupienia edycji kolekcjonerskiej AC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Nie będą. Na eBayu.
A figurkę chyba sobie sprawię - jak gra mi pójdzie (win2003), to zamówię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do książek wogle nie wyjdą,ponieważ jacyś ludzie powiedzieli że ta książka "okłamuje" historie. Co do EK to limited metalbox preorder pack-jest już wykupiony.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

on dobra, to był mały joke. Piratem nie jestem. Ale gre rzeczywiście zamówilem na jednym z amerykańskich serwisów z grami i z tego co wiem dostane kilka dni przed tym 25 marca. A co do LOST to także zamówiłem w tym samym sklepie i już się nim cieszę :) Powoli mi odbije z powodu tego długaśnego czekania na wymarzoną grę :) Oby tylko się odpaliła w dobrych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 23:08, rafekx 12 napisał:

Co do książek wogle nie wyjdą,ponieważ jacyś ludzie powiedzieli że ta książka "okłamuje"
historie. Co do EK to limited metalbox preorder pack-jest już wykupiony.Pozdro


:( <kropka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 00:11, awesome napisał:

on dobra, to był mały joke.


żeś nie pirat, wierzę, ale joke mało udany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie a raczej prośbę podałby by mi ktoś stronę z dużą ilością tapet z assassin''s creed ponieważ na google.obrazy jest strasznie mało i się powtarzają
ps. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dwa słowa o tym zabijaniu ukrytym ostrzem od tyłu. Bodajże player00 napisał że Altair atakując od tyłu podcina wrogowi tętnice. Mnie natomiast wydaje się że Altair atakuje wroga od tyłu przebijając jego płuco. Gdzieś czytałem, że taki atak jest zabójczy, a wróg nie może krzyknąć. Tłumaczyło by to także czemu po ataku wróg łapie się za plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 08:53, Master J napisał:

Ja jeszcze dwa słowa o tym zabijaniu ukrytym ostrzem od tyłu. Bodajże player00
napisał że Altair atakując od tyłu podcina wrogowi tętnice. Mnie natomiast wydaje się
że Altair atakuje wroga od tyłu przebijając jego płuco. Gdzieś czytałem, że taki atak
jest zabójczy, a wróg nie może krzyknąć. Tłumaczyło by to także czemu po ataku wróg łapie
się za plecy.

To by nawet pasowało do cichego zabijania. Wróg nie może krzyknąć więc nie podniesie alarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że jak ci szyje na wylot przebije to krzyczeć nie będziesz mógł, poza tym szyja jest słabiej chroniona bo taki główny cel ma jakąś zbroję na sobie więc przebijanie płuca chyba odpada;) poza tym łatwiej trafić w tętnice szyjną niż celować między żebra (których nie widzisz nawet "wystających" przez skórę) do płuca bo i chyba więcej siły trzeba by je przebić (nie wiem bo jakoś nigdy nie miałem okazji próbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować