Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 22:48, MTSMAFIOSO napisał:

KŁEJK dzisiaj zrobie Ci screeny :P


Dziękuje bardzo xD. Tylko o przestawieniu wszystkiego w opcjach na low nie zapomnij xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:50, albinskia napisał:

Podobają się wam metalowe boxy z pre-ordera ?? Ja mam i mi się podobają oraz są solidnie
wykonane. :)



No są super ;)
Nie dość że numerowane, to jeszcze znak holograficzny jak na płytach CD czy filmach x]
Oryginalność Rulez? heh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam windows vista 64 core duo quad 2.4 4gb ram ddr2 gf 8800gt 512mb i gra mi chodzi w oknie? jak to zmienic bo grac sie nie da bo klika sie co jakis czas w pulpit i gra sie minimalizuje...o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to AC potrafi ruszyć na słabszym sprzęcie niż ten podany w minimalnych wymaganiach. Czyli na moim kompie mam szanse grać na maksimum? Albo na jakich detalach w rozdziałce 1280x1024?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 00:07, Ecko09 napisał:

Z tego co czytałem to AC potrafi ruszyć na słabszym sprzęcie niż ten podany w minimalnych
wymaganiach. Czyli na moim kompie mam szanse grać na maksimum? Albo na jakich detalach
w rozdziałce 1280x1024?


U mnie na X2 3600+ i 7900GS ledwo na średnich da się grać. Czasem ostro przytnie obraz. Ale ja to mam ogólnie pecha, więc się nie przejmuj <lol2>


Jak obiecałem, tak zrobiłem. Sorki że nie wczoraj KŁEJK [lol spóźniłem się 23 minuty xD]

http://tnij.org/a1wb
http://tnij.org/a1wc
http://tnij.org/a1wd
http://tnij .org/a1we
http://tnij.org/a1wf

I powiem Ci szczerze, że jeśli JA miał bym grać w takich detalach [minimum] - Nie grał bym wcale ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - mógłby mi ktoś przesłać save z gry, tuż po wejściu do Damaszku?
Bo w drugiej lokacji, mam problemy z grafiką:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36213&u=5
a chciałbym sprawdzić, czy w dalszych lokacjach dzieje się to samo.

[Edit] A tak w ogóle, to nie mam pojecie gdzie znajduje się folder z zapisami stanu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 23:45, RadeXMaster napisał:

mam windows vista 64 core duo quad 2.4 4gb ram ddr2 gf 8800gt 512mb i gra mi chodzi w
oknie? jak to zmienic bo grac sie nie da bo klika sie co jakis czas w pulpit i gra sie
minimalizuje...o co chodzi?


u mnie na vista 32bit jak uruchamiam grę to tez uruchamia sie w oknie na prawie calym ekranie to kombinacja klawiszy alt+enter i po problemie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 00:24, MTSMAFIOSO napisał:

I powiem Ci szczerze, że jeśli JA miał bym grać w takich detalach [minimum] - Nie grał
bym wcale ;]


A w średnich i średnio-wysokich jak się prezentuje gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam A 64 3000, 2gb ram i gf 7600. I powiem tak warto w opcji zmniejszyć ilość tłumu .. to powoduje wzrost około 50% płynności.

Ja gram na medium i z tym zmniejszonym tłumem i mam minimum 25 fps czasem spada do 15-18 ale to rzadko. Ale grafika wcale taka najbrzydsza wtedy nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 08:17, Azazell3 napisał:

Ja mam A 64 3000, 2gb ram i gf 7600. I powiem tak warto w opcji zmniejszyć ilość tłumu
.. to powoduje wzrost około 50% płynności.


A zmniejszenie ilości tłumu nie przeszkadza w grze? Im mniej ludzi tym gorzej się ukryć? Tak na logikę :P

Dnia 17.04.2008 o 08:17, Azazell3 napisał:

Ja gram na medium i z tym zmniejszonym tłumem i mam minimum 25 fps czasem spada do 15-18
ale to rzadko. Ale grafika wcale taka najbrzydsza wtedy nie jest ;)


Ja tam liczę na średnio-wysokie, tylko nie wiem kiedy sobie zagram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest mi w stanie pomóc?? (mam windows vista 64 core duo quad 2.4 4gb ram ddr2 gf 8800gt 512mb i gra mi chodzi w oknie? jak to zmienic bo grac sie nie da bo klika sie co jakis czas w pulpit i gra sie minimalizuje...o co chodzi?) ma ktos jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.. a Alt + Enter próbowałeś w ogóle ? Jak nie, to może w opcjach gry (chociaż wątpię żeby ktoś o tym nie pomyślał). Zdaje mi się że to pierwsze powinno pomóc. Jak jesteś w grze to naciśnij Alt + Enter. Jak nie zadziała to na razie nie mam innego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fragment mojego maila do Cenegi:

"(...) Z tego co wiem jest to błąd odczytu z płyty, sprawdzałem na kilku
komputerach i w tym samym momencie instalacji wyskakuje identyczny błąd."

Odpowiedź z serwisu Cenegi:

"Witam,
Prosze spróbować uruchomic gre na innym komputerze i poinformowac nas o
efektach."


Normalnie leże xD ale im odpiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie dostałem Assassin''s Creed, odpaliłem i zdziwiłem się że moge grac na prawie najwyższych detalach (rozdzielczość 1280x1024). Chodzi bardzo płynnie na moim sprzęcie (Pentium D 2x3.00 Ghz, 2 Gb Ram, Radeon X1950 Pro 256/256), naprawdę wielkie brawa dla twórców za optymalizację gry. Dla przykładu Gothic 3 wygląda gorzej i niestety tez chodzi gorzej na moim sprzęcie. Co do AC, super sie biega po dachach, bardzo podoba mi się system cichych zabójstw od tyłu jak i system walki. Fabuła dobrze napisana i duża niespodzianka już na samym początku ale nie będę spoilerował :). Ta gra jest jak dla mnie prawie doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci za screeny bardzo ;). Ja jednak myślę że na moim piecu gra chociaż odpali na średnich detalach a nie na minimalnych ;). Pozostaje mi tylko kupić grę :D. W każdym razie nawet jakby wyglądała szpetnie to i tak pewnie gra się wspaniale prawda :D ?

Kolejne pytanie czy te błędy u Was występują tylko na Viście czy na XP też ... ? Czy SO ma na to jakiś wpływ ?

hunter22

:D - LOL, nie ma to jak rzetelna pomoc techniczna i czytanie ze zrozumieniem :D.

PS. to się do Kwasów idealnie nadaje :D.

EDIT 2

knopfler


O_O !!! Mam C2D 2.33 GHz, 2 GB RAM, i też Radka x1950 PRO 256 MB czyli co ? Gra mi odpali i nawet na prawie full detalach ? Jupi ! ;P Gra się extra,tak ? No to już mam smaka na AC :D. Z G3 mam to samo co ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprzęt identyczny oprócz karty(Nvidia, ale porównywalna) i sytuacja jest taka sama. Szczerze mówiąc, bałem się, że konwersja z konsoli będzie słaba, ale jak widać UBI nie zmarnowało czasu przesuwając premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować