Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 10:12, KŁEJK napisał:

knopfler

O_O !!! Mam C2D 2.33 GHz, 2 GB RAM, i też Radka x1950 PRO 256 MB czyli co ? Gra mi odpali
i nawet na prawie full detalach ? Jupi ! ;P Gra się extra,tak ? No to już mam smaka na
AC :D. Z G3 mam to samo co ty ...

Tak, gra sie extra i myślę że spokojnie na takich detalach jak ja pograsz, wszystkie cienie i jakość grafiki mam na maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UBI czasu na konwersję nie zmarnowało bo i tak właściwie nie było na czym. Powiedzmy sobie szczerze że po pierwszym wrażeniu które jest mega-pozytywne gra staje się bardzo nużąca - wszystkie misje wyglądają tak samo. Wszystkie ich elementy wyglądają tak samo i są dość nudne (szczególnie kradzież kieszonkowa czy obserwacje). Walki nie stanowią jakiegoś szczególnie pasjonującego elementu - wystarczy wszystkich bić z kontrataku jak się go zdobędzie i nikt nam nie podskoczy. Praktycznie nie istnieje coś takiego jak ukrywanie się - lepiej było ono już zrealizowane w pierwszym Thiefie - bo chowanie się między mnichami kolesia objuczonego bronią czy też w stogu siana czy tych budyneczkach ( że też żaden strażnik nie wpadnie na pomysł sprawdzenia tego typu miejsc) to nie jest ukrywanie się. Historia też jest dość śmieszna bo czarno-biała dobrzy sprawiedliwi assasyni i spisek złych i odrażających templariuszy, masonów i cyklistów. Grafika rzeczywiście jest na bardzo wysokim poziomie, podobnie dość dobrze zrealizowane sterowanie i cały element parkourowy. Opakowanie jest piękne zawartość nie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 10:08, knopfler napisał:

Wczoraj wreszcie dostałem Assassin''s Creed, odpaliłem i zdziwiłem się że moge grac na
prawie najwyższych detalach (rozdzielczość 1280x1024). Chodzi bardzo płynnie na moim
sprzęcie (Pentium D 2x3.00 Ghz, 2 Gb Ram, Radeon X1950 Pro 256/256), naprawdę wielkie
brawa dla twórców za optymalizację gry. Dla przykładu Gothic 3 wygląda gorzej i niestety
tez chodzi gorzej na moim sprzęcie. Co do AC, super sie biega po dachach, bardzo podoba
mi się system cichych zabójstw od tyłu jak i system walki. Fabuła dobrze napisana i duża
niespodzianka już na samym początku ale nie będę spoilerował :). Ta gra jest jak dla
mnie prawie doskonała.


Mi na c2d e6550,ati hd3870,4gb ram na viscie sp1 32bit chodzi idealnie na najwyzszych detalach co ciekawe gra chodzi bardzo stabilnie zadnych bledow itp. co do realizmu,grafiki i fabuły ideał ! :)

knopfler spokojnie pograsz bez obaw :)

hunter22 wyslij im gre z opisem usterki wymienia ci na nową ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 10:43, gpodoba napisał:

hunter22 wyslij im gre z opisem usterki wymienia ci na nową ;]


Grę kupiłem przez sklep.gram.pl, maila napisałem do Cenegi i odpisali, że zgłoszenie zostało przyjęte i mam czekać do 5 dni roboczych ma rozpatrzenie... już zaczynam się gubić w tym wszystkim :(

Najchętniej bym dziś już wysłał do sklepu, ale co z Cenegą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zakupiłem Assasin''s Creed''a , zainstalował się ładnie i ładnie chodzi :) Ale mam pytanie, czy wy też nie macie praktycznie głosów? Tzn. muzyka jest, ale np. gdy Altair rozmawia z mistrzem zakonu asasynów po nieudanej misji to słyszę tylko muzykę, nie ma dialogów, burknięć ani westchnięć :) Czy to jest normalne czy nie?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nadal mam status "przyjęte do realizacji" napisałem wczoraj meila do cenegi i nic nie pomogło. Pre ordery miały być dostarczone do 17, a u mnie nadal status "przyjęte do realizacji"! Czy mogą mi jeszcze dzisiaj przywieźć grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 12:35, DarkSoul napisał:

Witam.
Zakupiłem Assasin''s Creed''a , zainstalował się ładnie i ładnie chodzi :) Ale mam pytanie,
czy wy też nie macie praktycznie głosów? Tzn. muzyka jest, ale np. gdy Altair rozmawia
z mistrzem zakonu asasynów po nieudanej misji to słyszę tylko muzykę, nie ma dialogów,
burknięć ani westchnięć :) Czy to jest normalne czy nie?
Pozdrawiam.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36192&pid=2

To powinno pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 12:57, DarkSoul napisał:

> To powinno pomóc :D
Dzięki wielkie, pomogło ;)


No to miłego grania :)

_________________________

Zastanawiam sie czy aby pracownicy Cenegi od problemów technicznych są normalni.. znów kazali mi sprawdzić grę na innym sprzęcie, czyli pisałem o tym, że sprawdzałem grę na innych kompach trzy razy... no ale cóż zaspamiłem im skrzynkę i wreszcie ktos odpisał co mam zrobić... jeszcze dziś spróbuję wysłać im paczkę z grą, może jeszcze w tym miesiącu pogram xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 12:41, Gorn7 napisał:

Nie no, nadal mam status "przyjęte do realizacji" napisałem wczoraj meila do cenegi i
nic nie pomogło. Pre ordery miały być dostarczone do 17, a u mnie nadal status "przyjęte
do realizacji"! Czy mogą mi jeszcze dzisiaj przywieźć grę?


Hmm raczej wątpię żeby Ci dzisiaj dostarczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cooo?
Inni podostawali presyłki 3 dni temu a ja mam czekać do dnia premiery chociaż zamówiłem pre ordera?
No to ładnie na gram.pl mi się nigdy nie zdarzały takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:10, Gorn7 napisał:

Cooo?
Inni podostawali presyłki 3 dni temu a ja mam czekać do dnia premiery chociaż zamówiłem
pre ordera?
No to ładnie na gram.pl mi się nigdy nie zdarzały takie rzeczy.


Jest malutka szansa że Ci dzisiaj przywiozą, ale tak czasami niestety jest. Musisz uzbroić się w cierpliwość bo tylko to Ci zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:07, Kraju92 napisał:

> Nie no, nadal mam status "przyjęte do realizacji" napisałem wczoraj meila do cenegi
i
> nic nie pomogło. Pre ordery miały być dostarczone do 17, a u mnie nadal status "przyjęte

> do realizacji"! Czy mogą mi jeszcze dzisiaj przywieźć grę?

Hmm raczej wątpię żeby Ci dzisiaj dostarczyli.



Musisz spamowac w tym temacie? To juz ktorys post, w ktorym nie wnosisz nic nowego. Jak chcesz odpowiadac to rozwin odpowiedz, a nie spamujesz. Ty Komentujesz nawet to, czego komentowac sie nie da. Gratuluje.

A zeby offtopu nie było, grał już ktoś na podobnym sprzęcie do mojego z podpisu? bo nie wiem czy zamawiac gre, czy nie :P (ale pierw trza pozbierac xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:13, Pernia napisał:

A zeby offtopu nie było, grał już ktoś na podobnym sprzęcie do mojego z podpisu? bo nie
wiem czy zamawiac gre, czy nie :P (ale pierw trza pozbierac xD)


Gra jest podobno piekielnie dobrze zoptymalizowana... i działa na sprzęcie poniżej wymagań, co do twojej karty graficznej miałbym wątpliwość, bo w ogóle nie wiem co to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:13, Pernia napisał:

Musisz spamowac w tym temacie? To juz ktorys post, w ktorym nie wnosisz nic nowego. Jak
chcesz odpowiadac to rozwin odpowiedz, a nie spamujesz. Ty Komentujesz nawet to, czego
komentowac sie nie da. Gratuluje.


A Ty co nie spamujesz pytając się ciągle o to czy Ci pójdzie. Jak byś przeglądał temat to byś wiedział że AC działa tylko na procesorach dwurdzeniowych i na kartach ze złączem PCI Express a nie z AGP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:20, Kraju92 napisał:

> Musisz spamowac w tym temacie? To juz ktorys post, w ktorym nie wnosisz nic nowego.
Jak
> chcesz odpowiadac to rozwin odpowiedz, a nie spamujesz. Ty Komentujesz nawet to,
czego
> komentowac sie nie da. Gratuluje.

A Ty co nie spamujesz pytając się ciągle o to czy Ci pójdzie. Jak byś przeglądał temat
to byś wiedział że AC działa tylko na procesorach dwurdzeniowych i na kartach ze złączem
PCI Express a nie z AGP!!!



Tak, masz zaje... eckhm, (nie dokoncze bo degrada nie chce dostac) informacje. W tym czasie pogrzebalem w necie, i wiem ze na niskich detalach pogram normalnie. Btw, ile przejrzałeś moich postow? poszukaj na 2 pierwszych stronach, tam jest moje ostatnie zapytanie o To czy mi pojdzie, ale wtedy nie bylo optymalizacji do 1 Gb ramu. Uzyj mozgu, plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w assasin creed''a moge pograc na kompie bez procka 2 rdzenie i PCI express :) Po to są wymagania . A jeśli byś się trochę znał to można spokojnie mój procek ( 1 rdzeń obecnie 4.3 ghz podkręcony z 3.5 GHZ ) wystarczy spokojnie na assasina . Nie wiem po co te nerwy ^^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:22, Pernia napisał:

Tak, masz zaje... eckhm, (nie dokoncze bo degrada nie chce dostac) informacje. W tym
czasie pogrzebalem w necie, i wiem ze na niskich detalach pogram normalnie. Btw, ile
przejrzałeś moich postow? poszukaj na 2 pierwszych stronach, tam jest moje ostatnie zapytanie
o To czy mi pojdzie, ale wtedy nie bylo optymalizacji do 1 Gb ramu. Uzyj mozgu, plz


To się bardzo cieszę że Ci pójdzie i że będziesz mógł w nią w niedługim czasie pograć?

Btw. To w końcu można grać na procku jedno rdzeniowym i z kartą pod AGP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować