Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 13:44, Pernia napisał:

Przeczytaj ten post który zacytowałes, powoli akcentując każdy wyraz, to sie dowiesz...


Dokładnie przeczytałem i wiem że pójdzie. Ale to trochę dziwne że działa. A Ty kiedy zamawiasz swój egzemplarz AC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zbieraj bo naprawdę warto.
Ale o co Ci chodzi z tym czytaniem postów, przecież czytam.

A tak wogóle to jak lubicie zabijać swoich wrogów, po cichu czy otwarta walka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już przed chwilką gierkę zamówiłem. Chciałem wziąść kuriera ale se myślę że i tak gry jutro nie będzie tylko w poniedziałek najszybciej to se wziąłem pocztę bo 3 zyle taniej a na to samo wyjdzie.Kurcze już się nie mogę doczekać jak przyjdzie wtedy cały dzień przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:53, Kraju92 napisał:



A tak wogóle to jak lubicie zabijać swoich wrogów, po cichu czy otwarta walka?


W końcu to AC, gra sie asasynem, oczywiście, że bym wolał po cichu ich porozwalać, choć może nie zawsze, ale w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:53, Kraju92 napisał:

To zbieraj bo naprawdę warto.
Ale o co Ci chodzi z tym czytaniem postów, przecież czytam.

A tak wogóle to jak lubicie zabijać swoich wrogów, po cichu czy otwarta walka?

po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 10:40, Xantor napisał:

UBI czasu na konwersję nie zmarnowało bo i tak właściwie nie było na czym. Powiedzmy
sobie szczerze że po pierwszym wrażeniu które jest mega-pozytywne gra staje się bardzo
nużąca - wszystkie misje wyglądają tak samo. Wszystkie ich elementy wyglądają tak samo
i są dość nudne (szczególnie kradzież kieszonkowa czy obserwacje).

Tego nie wiem, bo do nie grałem i do czasu jak gra nie wyjdzie w jakiejś tańszej serii - nie zagram (czas ten poświecę na wymianę karty graficznej, by przynajmniej oko nacieszyć).

Dnia 17.04.2008 o 10:40, Xantor napisał:

Walki nie stanowią jakiegoś szczególnie pasjonującego elementu

To akurat nie było dla mnie tajemnicą - w jeden z prezentacji, w trakcie której urocza pani producent maskowała niedoróbki uśmiechem numer 3, widziałem doskonale, że w walkach nie ma za grosz polotu - ot, przeciwnicy po kolei podchodzą po śmierć.

Dnia 17.04.2008 o 10:40, Xantor napisał:

Praktycznie nie istnieje coś takiego jak ukrywanie

Tego natomiast się domyślałem ze względu na prostactwo walki...

Dnia 17.04.2008 o 10:40, Xantor napisał:

się - lepiej było ono już zrealizowane w pierwszym Thiefie

Zapewne dlatego, że w Thiefie ciężko było pokonać w walce wręcz jednego przeciwnika, a co dopiero dziesięciu...

Dnia 17.04.2008 o 10:40, Xantor napisał:

- bo chowanie się między mnichami
kolesia objuczonego bronią czy też w stogu siana czy tych budyneczkach ( że też żaden
strażnik nie wpadnie na pomysł sprawdzenia tego typu miejsc) to nie jest ukrywanie się.

Pomysły fajne, ale tak jak w każdym filmie osadzonym w zbliżonych czasach strażnicy pierwsze co sprawdzają to kupki siana kując je bronią, beczki sprawdzają też (a nuż będzie w nich coś dobrego do przegryzienia - poza tym pewnie Hobbit jest lekturą obowiązkową dla scenarzystów) tak w grach nagle brakuje im tej odrobinki rozsądku.

Od dnia gdy zobaczyłem pierwszą prezentację uważam Assassin''s Creed za produkt przereklamowany. Ale-że-ponieważ teraz na tym się opiera sprzedawanie gier niezależnie od tego, czy one prezentują coś sobą czy też nie - gra osiąga sukces: jak Oblivion, jak Assassin''s Creed, jak zapewne Fallout 3 (tfu, zaraza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak...Po raz kolejny piraci mają lepiej (wcześniej mieli premierę a teraz to) bo u mojego kolegi gre nie wyświetlała sie w fullscreen mode i wystarczyło kliknąć krzyżyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:10, Master J napisał:

Niestety tak...Po raz kolejny piraci mają lepiej (wcześniej mieli premierę a teraz to)
bo u mojego kolegi gre nie wyświetlała sie w fullscreen mode i wystarczyło kliknąć krzyżyk:P


Ale w czym piraci mają lepiej (oprócz tej premiery wcześniejszej w necie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:07, Ecko09 napisał:

Rozbawiło mnie to do łez. Aż przez moment pożałowałem, że wczoraj anulowałem zamówienie na AC... Thank You, Jesus.

Osobiście stosowałbym kombinację ALT+F4 lub ALT+TAB połączone z killem procesu gry (ale niektóre gry to blokują...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:18, hallas napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=gwOvuY0UbFM
Rozbawiło mnie to do łez. Aż przez moment pożałowałem, że wczoraj anulowałem zamówienie
na AC... Thank You, Jesus.

Osobiście stosowałbym kombinację ALT+F4 lub ALT+TAB połączone z killem procesu gry (ale
niektóre gry to blokują...).


Na szczęście grę można wyłączyć kombinacją jaką podałeś, jednakże ja nie preferuje takiego wyłączania gry. Widać że wyłączanie jest trochę konsolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:27, Master J napisał:

To ja powtórzę kolegę kóry coś do ciebie napisał. Czytaj posty...Ale jakbyś nie zauważył
jest to taki dżołkowaty plus.


Czytam wszystkie posty, ale jak jestem śpiący to niektórych nie rozumie xD Przepraszam za to, tym razem spróbuję się bardziej skupić.

A poza tym wyłączeniem AC, to co Was najbardziej frustruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:35, Ecko09 napisał:

Lol no to zdeka zjechali to wyłączanie...żeby tylko z resztą takich jaj nie było.


Na pewno poprawią to w kontynuacjach. Tylko żeby nie zrobili jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:38, Kraju92 napisał:

> Lol no to zdeka zjechali to wyłączanie...żeby tylko z resztą takich jaj nie było.


Na pewno poprawią to w kontynuacjach. Tylko żeby nie zrobili jeszcze gorzej.


Nie byłbym taki pewien. Ale jeśli fani będa bardzo na to narzekać to zapewne zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:40, Ecko09 napisał:

Nie byłbym taki pewien. Ale jeśli fani będa bardzo na to narzekać to zapewne zmienią.


Więc zmienią, bo na pewno fani na jakimś oficjalnym forum AC już na to narzekają. Ciekawi mnie to czy Ubisoft zdecyduje się wydać jakiego patcha do AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,ja już bym miał grę wczoraj,ale będę miał dopiero jutro,bo nie było nikogo w domu a dopiero dziś zobaczyłem avizo w skrzynce... Cóż,będę musiał iść jutro.A jak pierwsze wrażenia z gry? Czy te skakanie po budynkach rzeczywiście jest takie rajcujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować