Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

AC powinno miec +16 dlatego że w Gothicu 2 było bardzo nieprzyzwoite miejsce zwane burdelem a Gothi miał +12 .Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi zdaniem Gothic II i 3 były gorsze od Assassin`s Creed.Narkotyki (bagienne ziele), burdel, zdjęcie nagiej kobiety, orkowie nie mają szacunku do ludzkich trupów (trudno żeby mieli:).Nie wiem, naprawdę nie wiem co jest powodem tego 18+.Czyżby ciche zbójstwa były gorsze od masowego mordowania orków w miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zauważ tylko, że w Gothic to świat fantasy, w którym bohater musi uratować świat ^^. (wiem, że ogólnikowo, ale historia tak właśnie wygląda) W AC zabijamy z większą brutalnością, bardziej wyszukanymi narzędziami dla samej idei zabijania, można by tu było dopowiedzieć o aspekcie religijnym i politycznym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zauważ że:

SPOILER
W Assassin`s Creed też tak jakby ratujemy świat przed tyranią, ponieważ nasz Mistrz także jest Templariuszem, chce żebyśmy zabili wszystkich templariuszy, a wtedy on zostanie ostatnim i zdobędzie "władze absolutną".Podczas spotkania z nim, wyjawia on swoje plany a my go zabijamy:)
SPOILER

Przynajmniej tak zrozumiałem z gry JAVA:D

A z resztą zobacz sobie Hitmana:Silent Assassin.Praktycznie Hitman to Altir XXI w.A nie sądzę że brutalność mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Master J nie zniszczył zupełnie niespodzianki pod koniec gry, gdyż mamy tam jeszcze jeden szczegół (w sumie więcej, ale ładnie brzmi) ;)
Teoretycznie oznaczenia wiekowe mogą być wynikiem np. możliwośći tłuczenia/dźgania żebraków i świrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie zamówiłem sobie EK za 99,90zł :) Tanio. Nie wiem czy będę miał kasę, jakby co to się pożyczkę w banku weźmie :) Joke taki mały ;) Ale jestem podniecony :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:36, Qbli napisał:

Na szczęście Master J nie zniszczył zupełnie niespodzianki pod koniec gry, gdyż mamy
tam jeszcze jeden szczegół (w sumie więcej, ale ładnie brzmi) ;)
Teoretycznie oznaczenia wiekowe mogą być wynikiem np. możliwośći tłuczenia/dźgania żebraków
i świrów :)

W gothicu też morzemy zabic żebraków praktycznie każdego da się zabic.

milten6
W gothicu możemy uratowac świat albo oddac go pod panowanie orków. W grze czcimy również różne bóstwa które nie są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 15:30, milten6 napisał:

Zestaw z grą, jednakże gra nie została objęta w wizualizacji.


Co znaczy = Nie ma jej na zdjęciu [jak by ktoś nie wiedział :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:32, rafekx 12 napisał:

AC wrsja Pc juz zamówiona w sklepie Cenegi,podobno do tej wersji dodają jeszcze gre na
komórke...


Ta, przyślą ci gre i sie okaże, że jak chcesz gre na komórke musisz wysłac jakis sms za 10zł czy coś koło tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Polska EK nie zawiera zbyt wiele bonusów, nie licząc metalowego box-u..., komórkowa wersja za dychę nie jest wcale takim dużym wydatkiem dla Cenegi. Gameloft już dawno wydał AC na komórki, zarobili na niej to teraz opchną w EK ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc mam pytanie odnosnie pre-ordera AC,ponieważ to jest pierwsza gra któa zamawiam u Cenegi,i czy ktos mógłby mi wytłumaczyc czy to jest podonie jak na gram.pl? tzn.czy bede powiadomiony kiedy gra zostanie wysłąna i czy powiedza ile zajmie czasu dl kuriera mi jej dostarczenie?Acha temu sie tu pytam ponieważ na sklep.ceneg.pl nie ma o tym informacji,a wy macie napewno jakieś doswiadczenie odnośnie zamawiania gier w Cenedze:).Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna być przysłana na dwa dni przed oficjalną premierą (28.03.2008) przy czym data ta może ulec zmianie.
Potwierdzenie zamówienia dostaniesz na swoją skrzynkę mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować