Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2008 o 15:11, Pernia napisał:

Gdzie UBi tak napisało ? A jeżeli to prawda, to trza będzie porzyczyc od kumplajakiegos
AC zeby sprawdzic czy AC ruszy ...


Będziesz musiał w takim razie wymienić płytę główną i kartę, na pewno będzie się z tym wiązało kupno nowych pamięci no i procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:11, Pernia napisał:

Gdzie UBi tak napisało ? A jeżeli to prawda, to trza będzie porzyczyc od kumplajakiegos
AC zeby sprawdzic czy AC ruszy ...

Przypięty post. ;-)
Karty graficzne obsługiwane w momencie wydania:
ATI® RADEON® serie X1600*/1650*-1950/HD 2000/3000
NVIDIA GeForce® serie 6800*/7/8/9
* wspierane tylko PCI Express"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:11, Pernia napisał:

Gdzie UBi tak napisało ?


Przecież w każdych wymaganiach pisze (wyłącznie PCI Express)
Więc według tego, na kartach AGP gra się nie uruchomi, gdyż są zbyt wolne ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pf, jakoś jak są te strony sprawdzające kompa to mam niby za słabego tylko proca :) nie wiem, trza czekac do premiery, może jednak uda mi się odpalic grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:18, Pernia napisał:

Pf, jakoś jak są te strony sprawdzające kompa to mam niby za słabego tylko proca :) nie
wiem, trza czekac do premiery, może jednak uda mi się odpalic grę :)


Pfff. 1 lub 2 strony wcześniej była rozmowa że te strony są za przeproszeniem gó*no warte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:21, MTSMAFIOSO napisał:

> Pf, jakoś jak są te strony sprawdzające kompa to mam niby za słabego tylko proca
:) nie
> wiem, trza czekac do premiery, może jednak uda mi się odpalic grę :)

Pfff. 1 lub 2 strony wcześniej była rozmowa że te strony są za przeproszeniem gó*no warte
...


No własnie, albo źle odczytują dane albo wcale, albo tez je zawyżają bądź zaniżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:22, Pernia napisał:

No to cóż, pozostaje mi czekac tylko do premiery, I od kogos potem porzyczyc jezeli nei
wyjdzie Demo :/

Z tego co wiem demo nie wyjdzie. A szkoda, bo na konsole było, a pecetowcą demo bardziej się przyda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsole było? Z tego co słyszałem na gram.pl to demo wcale nie miało wyjść z powodu że Ubisoft nie wiedział co ma w tym demie zamieścić. Ale skoro demo było na konsole to prędzej czy później będzie demo na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnego dema na konsolach, więc na PC też nie powinno go być. Chociaż z drugiej strony możliwe jest, że Ubi jakieś demko przyszykuje dla Pecetowców, kto wie? Taki na przykład PoP:WW miał aż dwa dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:31, Master J napisał:

Na konsole było? Z tego co słyszałem na gram.pl to demo wcale nie miało wyjść z powodu
że Ubisoft nie wiedział co ma w tym demie zamieścić. Ale skoro demo było na konsole to
prędzej czy później będzie demo na PC.

Słyszałem że miało być ka konsolę. Nie wiem, czy w końcu jest to demo czy nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu frazy Assassin`s Creed demo wyskoczył mi portal WP.

Techniczny dyrektor francuskiej firmy Ubi Soft, Claude Langalis potwierdził, że powstanie demo gry Assassin''s Creed, powstającej na PlayStation 3, ale być może także na PC i Xboxa 360. Langalis zapytany o wersję na platformę Microsoftu, nie potwierdził tej informacji.

Wiemy za to, że demo gry będzie udostępnione tuż przed premierą ostatecznej wersji, czyli w okolicach marca przyszłego roku. Wersją demonstracyjną zajmuje się montrealskie studio Ubi Softu,


Czyli mamy nadzieję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to stary news, chodziło o demo na PS3. Miało ukazać się w marcu 2007 roku i chyba prace zostały porzucone. Choć pewnie coś tu pomieszałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podwójny post ale dopiero teraz zauważyłem że news jest z 2006 roku. To wtedy wiedzieli już o istnieniu AC? Cóż data premiery się zgadza (marzec), miejmy nadzieję że to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem że na PC''ta wogle dema ma nie byc. Ubi się tłumaczyło mówiąc że poprostu nie da sie wyrwac jakiegos kawałka do dema, mniej więcej o cos takiego chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają problemy mogli by dać te niebieskie albo niewidzialne ściany i po kłopocie. A z resztą...te pare dni przed premierą mnie nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:35, ryczypisk napisał:

ech... ja mam tylko nadzieje że teraz już premiery na PC nie zmienią :( za długo czekam
;(

No masz rację:P Wszyscy fani nie mogą się już doczekać ja też:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2008 o 21:36, Lord Tomeks napisał:

No masz rację:P Wszyscy fani nie mogą się już doczekać ja też:P:D:D:D

Ja się jesczze cały czas nakręcam i oglądam gameplay''e z e3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować