Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Elo pójdzie mi na jakich detalach Assasins bo Wiedźmin chodzi mi na FULL Crysis na średnich i jak myślicie na jakich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 15:40, milten6 napisał:

Tego nie wiadomo. To tylko bezpodstawne przypuszczenia trutututu.
Nie sądzę, aby powodem obsuwy był dubbing. W końcu pracują już od bodajże listopada zeszłego
roku, jeśli nie wcześniej... .


To nie są moje przypuszczenia, ja tylko to mówię bo ktoś napisał że gdzieś piszę że światowa premiera przesunięta, a gdzie indzij że polska premiera będzie przesunięta, no to mówię że jeśli polska ze względu na dubbing, to ja dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że nie jest to możliwe, chyba na stronie CDA czytałem że Polska premiera ma być pomiędzy tą w Anglii i Ameryce (mamy mieć wcześniej!!!!) czyli przed 8.04 ale po 28.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie to wali i anuluje zamówienie, bo już mi się nie podoba ta gra, i tylko ktoś mi tutaj napisze że jestem głupi, i anuluje wysyłkę bo się premiera przesunęła, to nie wem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 18:47, player000 napisał:

obawiam się że nie jest to możliwe, chyba na stronie CDA czytałem że Polska premiera
ma być pomiędzy tą w Anglii i Ameryce (mamy mieć wcześniej!!!!) czyli przed 8.04 ale
po 28.03

kurde... zal jednym słowem, ale nie będe naulował przesyłki, mimo wszystko że mnie to wszystko tak zniechęca... trudno, im dłużej się czeka tym lepiej (ponoć) a na pewno będe mieć większą radoche przy otwieraniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:09, ryczypisk napisał:

> już można ściągnąć Assassina ;]
i co już masz? to moze jakieś skriny?


niech wystawi to zaraz bedzie BAN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 19:13, ryczypisk napisał:

> obawiam się że nie jest to możliwe, chyba na stronie CDA czytałem że Polska premiera

> ma być pomiędzy tą w Anglii i Ameryce (mamy mieć wcześniej!!!!) czyli przed 8.04
ale
> po 28.03
kurde... zal jednym słowem, ale nie będe naulował przesyłki, mimo wszystko że mnie to
wszystko tak zniechęca... trudno, im dłużej się czeka tym lepiej (ponoć) a na pewno będe
mieć większą radoche przy otwieraniu :D

Wolisz mieć gre już a niedorobioną taką jak Gotthic 3 czy poczekać kilka dni a mieć coś lepszego?
Bo ja to drugie.
@Aikuh
Można ściągnąć gre masz na myśli piractwo?
Skoro awesome dostal bana to tobie chyba również się należy, ale ja nie jestem od wydawania wyroków więc
siedze cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:06, Aikuh napisał:

już można ściągnąć Assassina ;]

Ściągnąć co? Demo. Jeśli tak to powiedz skąd,bo chętnie bym pograł. No bo chyba nie mówisz o pełnej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:06, Aikuh napisał:

już można ściągnąć Assassina ;]


Albo nie kraść i poczekać do premiery by kupić oryginalną grę.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mówie że chce teraz, tylko że już 3 raz jest premiera przekładana to wszystko zniechęca mnie już ogólenie...Poza tym, nigdy nie ściągne gry z netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:07, MasterOfBlaster napisał:

> już można ściągnąć Assassina ;]
Już dawno można było (jakis tydzień temu )lecz jest to wersja zabugowana /zablokowana.


niechce krakać ale podobno rosjanie maja działające wersje, eh ci ludzie mało że ruscy to jeszcze piraty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2008 o 20:15, nightfaler napisał:

niechce krakać ale podobno rosjanie maja działające wersje, eh ci ludzie mało że ruscy
to jeszcze piraty

Zawsze znajdą sposób:) nawet robili juz własne dodatki do GTA SA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować