Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2008 o 20:51, player000 napisał:

a ja z tego co widziałem to Altair ma 2 "tryby" poruszania się przez tłum:
- ostrożne i nie wzbudzające podejrzeń kiedy to wszystkich omija i na nikogo nie wpada
ale porusza się powoli
-szybkie i "prowokujące" czyli po prostu się rozpycha za to szybciej przechodzisz przez
gapiów.


Acha, no to nie wiedziałem, myślałem że jest tak normalnie że się przepycha.

Smoczy Wilq - Yyyy. nawet nie zauważyłem na szybko pisałem i na pisownie nie zwracałem uwagi, a z resztą z polaka dobry nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja MIAŁEM chętkę na tę grę, oj dużą :D Dopóki... nie zobaczyłem wymogów [''] Przynajmniej mam nadzieję, że Ci co będą w to grać, nie otrzymają produktu na miarę Gothic 3, gdzie nawet na takim sprzęcie jaki jest podany w min. wymogach i tak się ciął. I, pewnie jestem jedną z wielu osób, która czeka, aż zrobią patcha, który miałby zmniejszyć wymogi ;) O ile pamiętam takie "coś" było zrobione w Oblivionie, dzięki któremu chodził na kartch graf. pokroju GF3, GF4 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Zamówiłem Assassin''s Creeda w Metalboxie, patrzam na moje konto (Mail, i w sklepie) a tu nic nie ma!!! Da się jakoś to "odzyskać"? Przysięgam że zamówiłem, jeszcze dziękowali za zamówienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:36, zajacisko napisał:

Kurde! Zamówiłem Assassin''s Creeda w Metalboxie, patrzam na moje konto (Mail, i w sklepie)
a tu nic nie ma!!! Da się jakoś to "odzyskać"? Przysięgam że zamówiłem, jeszcze dziękowali
za zamówienie!


kiedy zamówiłeś?
Jak coś to pisz maila do cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:36, zajacisko napisał:

Kurde! Zamówiłem Assassin''s Creeda w Metalboxie, patrzam na moje konto (Mail, i w sklepie)
a tu nic nie ma!!! Da się jakoś to "odzyskać"? Przysięgam że zamówiłem, jeszcze dziękowali
za zamówienie!


Jeśli masz maila z potwierdzeniem jakimkolwiek od Cenegi, to nie masz się co martwić, bo wtedy masz dowód zamówienia.

A ja... przegapiłem pre-order i już nie ma limitowanej...
Trzeba się będzie poświęcić i kupić na Allegro w okolicach premiery trochę drożej, bo na pewno ktoś będzie chciał na tym zarobić lub stwierdzi, że ma za słaby sprzęt itp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2008 o 14:30, Oskar24 napisał:

Trzeba się będzie poświęcić i kupić na Allegro w okolicach premiery trochę drożej, bo
na pewno ktoś będzie chciał na tym zarobić lub stwierdzi, że ma za słaby sprzęt itp.
...



A właśnie. To mnie bardzo denerwuje. Ostatnio widziałem Wisiory z EK Wiedźmina po 50-100 zł. Ludzie nie mogą sobie kupić EK w sklepie, bo taki jeden z drugim kupi żeby tylko kasę zbić, i sprzedaj osobno ArtBok, i inne gadżety. Nie po to powstają edycje kolekcjonerskie no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:39, MTSMAFIOSO napisał:

A właśnie. To mnie bardzo denerwuje. Ostatnio widziałem Wisiory z EK Wiedźmina po 50-100
zł. Ludzie nie mogą sobie kupić EK w sklepie, bo taki jeden z drugim kupi żeby tylko
kasę zbić, i sprzedaj osobno ArtBok, i inne gadżety. Nie po to powstają edycje kolekcjonerskie
no!

Właśnie z ciekawości mniej więcej tydzień temu obejrzałem sobie aukcje Wiedźmina. I znalazłem licytacje medalionu, który chyba 2, 3 dni przed zakończeniem uzyskał cenę... prawie 150zł. Ja rozumiem, że ktoś coś chce mieć, ale 150zł za medalion bym nie dał.
Dla mnie EK powstają dla grupy graczy, którzy są fanami serii (jeśli do takiej gry EK wychodzi) lub po prostu są fanami gry przed jej premierą.
Co do zarabiania - to to miało szczególnie miejsce przy premierze Wiedźmina. Reszta EK się tak szybko nie sprzedaje. Ale jeśli mamy taki przypadek, to niekiedy ceny są po prostu śmieszne (200% ceny sugerowanej np.)...
Takie ostatnio popularne powiedzenie jest, więc go użyję: żal.pl :/
Ale ja kupię mimo wszystko, bo zależy mi na tym skromnym EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:30, Oskar24 napisał:

Jeśli masz maila z potwierdzeniem jakimkolwiek od Cenegi, to nie masz się co martwić,
bo wtedy masz dowód zamówienia.


Właśnie nic nie mam na mailu, ale przysięgam że jeszcze dziękowali za złożenie zamówienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 16:22, rafekx 12 napisał:

A możliwe jest że niechcący usunołeś tego meila?Ale nie martw sie w twoich zamówieniach
na sklep.cenega.pl dalej to zamówienie powinno byc...

Na pewno nie, przedtem nie wchodziłem na pocztę, a na zamówieniach też nic nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:02, zajacisko napisał:

> A możliwe jest że niechcący usunołeś tego meila?Ale nie martw sie w twoich zamówieniach

> na sklep.cenega.pl dalej to zamówienie powinno byc...
Na pewno nie, przedtem nie wchodziłem na pocztę, a na zamówieniach też nic nie ma...:(


Ja ci mowiłem napisz do cenegi to moze jeszcze da sie uratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:09, rafekx 12 napisał:

Jeśli w zamówieniach nic nie ma to znaczy ze możesz znowu Ac zamówic:) no przecież twoje
zamówienie nie istnieje,prawda?


Tylko zamówił EK a już sie skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:11, FeniksX21 napisał:

> Jeśli w zamówieniach nic nie ma to znaczy ze możesz znowu Ac zamówic:) no przecież
twoje
> zamówienie nie istnieje,prawda?

Tylko zamówił EK a już sie skończyły



to zamów podstawówke,wiem że niedostaniesz tzw. gadżetów ale gra sie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:05, FeniksX21 napisał:

Ja ci mowiłem napisz do cenegi to moze jeszcze da sie uratowac

Napisałem, czekam na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już odkładam kase na nią i części do kompa :) Jak tylko z Assassin''s Creed do domu wróce to mam tydzień przy kompie dopóki 10 razy nie przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 20:26, fajlozof napisał:

Już odkładam kase na nią i części do kompa :) Jak tylko z Assassin''s Creed do domu
wróce to mam tydzień przy kompie dopóki 10 razy nie przejdę.


Mam nadzieje, że gra będzie dłuższa niż 10 razy na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować