Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 15:36, Ecko09 napisał:

>
>
> Ecko09 a Ty zamówiłeś AC?

Mnie nie stać, skąd ja mam u licha 100zł teraz wytrzasnąć :/


Z całym szacunkiem, ale dobija mnie taka argumentacja. Stać Cię na komputer o bardzo przyzwoitej konfiguracji, którą zresztą chwalisz się w podpisie a na grę nie masz. Sto Polskich złotych (realnie cena jest mniejsza ale niech będzie, zaokrąglamy) to raczej mało w porównaniu do kilku tysięcy które przeznaczyłeś na taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 16:42, th07 napisał:

Z całym szacunkiem, ale dobija mnie taka argumentacja. Stać Cię na komputer o bardzo
przyzwoitej konfiguracji, którą zresztą chwalisz się w podpisie a na grę nie masz. Sto
Polskich złotych (realnie cena jest mniejsza ale niech będzie, zaokrąglamy) to raczej
mało w porównaniu do kilku tysięcy które przeznaczyłeś na taki sprzęt.


"Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz (2 CPUs), 2048MB RAM, NVIDIA GeForce 7600 GT, Hard Drive: 200 GB Total, Sound Card: Realtek HD Audio output"


No strasznie świetny sprzęt, normalnie szok tyle tysięcy wywalić na niego ... [no offence Eco]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 14:03, kubaaa12 napisał:

> > GrAtUluJe !!
> > ale czy nie boisz sie uruchamiac go na 8600 gt ? :)
> Nie, bardziej się boję jak anulować zamówienie na gram.pl które jest wysłane...


LOL xD L)


Nie ma czego sie bać,gram na 8600gt[u mnie] chodzi na wysokich detalach,bez żadnych ścinek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 16:49, rafekx 12 napisał:

Nie ma czego sie bać,gram na 8600gt[u mnie] chodzi na wysokich detalach,bez żadnych ścinek....


Ja mam 8500 GT i działa mi na najwyższych detalach, ale zbyt płynnie to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2008 o 16:44, MTSMAFIOSO napisał:


No strasznie świetny sprzęt, normalnie szok tyle tysięcy wywalić na niego ... [no offence
Eco]


Co ma powiedzieć osoba z duronem 600mhz, gf2 i 128mb ramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 17:59, FeniksX21 napisał:

Kurier przyszedł fajnie
Tak to ładnie zapakowane ze aż nie chce sie otwierać ;P
Powodzenia dla innych

dzięki!

th07
nie martw się... też miałem coś takiego... do 2004 roku :P tyle, że miałem 256ramu i procek trochę powyżej 1ghz ale za to chodziło mi GTA SA a teraz nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 18:22, zajacisko napisał:

Włączyłem max detale, 640x480 odświerzanie 85 i dosyć ładnie chodzi:D A co do dubbingu,
niektóre kwestie są śmieszne, niektóre niewyraźne.



Z treści tego posta wnioskuje że AC działa nieźle na takim średnim kompie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja o coś zapytam ... uprzedzam pytania ... wiem jakie są wymagania sprzętowe tej gry ale chciałbym wiedzieć jak sprawa wygląda w "praniu" ... Otóż, czy ktoś z was ma taką konfigurację kompa jak ja i gra w AC ? Jeżeli tak to prosiłbym o info na jakich detalach gracie i czy są ścinki ...

Konfiguracja:
C2D E6550 2.33 GHz
2 GB RAM
Radeon X1950 PRO 256 MB

System: XP Pro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2008 o 17:51, th07 napisał:

Co ma powiedzieć osoba z duronem 600mhz, gf2 i 128mb ramu?


Nic ma nie mówić.
A już na pewno nie pieprzyć bzdury że ktoś ma kompa za kilka tysięcy, bo takiego za 1k można kupić.
Nie trzeba się nad SOBĄ użalać, tylko wziąć się do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel dostał już paczkę (ja jeszcze nie;/) i ma prawie takiego samego kompa jak Ty , tylko procek Amd Athlon 4400+ i chodzi mu na max detalach w rozdziałce 1280x1024 bez żadnych ścinek.

Edit: Wymagania AC są mocno przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 18:35, Santino93 napisał:

Mój kumpel dostał już paczkę (ja jeszcze nie;/) i ma prawie takiego samego kompa jak
Ty , tylko procek Amd Athlon 4400+ i chodzi mu na max detalach w rozdziałce 1280x1024
bez żadnych ścinek.


No to zapowiada się optymistycznie :D, popatrzę jeszcze jak u innych gra śmiga i kiedyś kupię ... :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 18:20, dominik713 napisał:

No wiesz,8500 GT to złom jakich mało... Aż się dziwię,że grasz na wysokich,ale dobrze,że
Ci działa na takich. :D


Złom??? Noe nie powiedział bym, może karta nie za mocna, ale jak dla mnie całkiem niezła. Działa mi na max dzieki 3 gb ramu i Athlonowi 4400+ które także dużo dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie,nie powiedziałem tego aby Cię obrazić... Po prostu przez recenzentów itd. ta karta została uznana za porażkę... No ale cóż,gratuluję,że Ci chodzi na max. :)
Ja mam taki sprzęt jak w podpisie,więc mi powinno bez zająknięcia iść na najwyższych... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:53, dominik713 napisał:

Spokojnie,nie powiedziałem tego aby Cię obrazić... Po prostu przez recenzentów itd. ta
karta została uznana za porażkę... No ale cóż,gratuluję,że Ci chodzi na max. :)
Ja mam taki sprzęt jak w podpisie,więc mi powinno bez zająknięcia iść na najwyższych...
:P


Nie obraziłem się ;) Wiem że były niepochlebne recenzje na temat tej karty, ale gry naprawdę mi dobrze chodzą o dziwno, no może oprócz Crysisa, ale każdy wie że to potwór. Z Twoim sprzętem to nawet na wysokich rozdzielczościach spokojnie będzie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:54, mikal15 napisał:

Ja dzisiaj już paczkę dostałem, no ale póki co moja przygoda z AC kończy się na tym:

http://img507.imageshack.us/img507/1530/beztytuuac1.jpg

Wysłałem maila i czekam teraz.

przykre ale sie zdarza mam nadzieje że mój ac dojedzie cały choć w pace mam 7 książek "wiedźmin"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować