Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

A czy gdzieś jest napisane, że na AGP nie chodzi? Ja doczytałem się, że tylko PCI-E jest wspierane... . Zresztą skończmy tą dyskusje. Robienie gry, która chodziła by tylko na kartach z określonym slotem, to wbijanie sobie noża w plecy przez producentów... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 22:56, FeniksX21 napisał:

> Jakby ktoś miał pytania dot. AC to służę pomocą. Jeszcze raz powtarzam - suuuuper
gra!
grasz na padzie bo ja mam od xbox 360 tylko przeznaczony z odbiornikiem dla pc/xbox360
i niewiem czemu spusty nie działają;/ a tak to po miescie latam ja tez mowie super gra
;]
jak ktos ma taki sam problem to niech sie odezwie

Ja mam przewodowego i triggery działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:13, milten6 napisał:

A czy gdzieś jest napisane, że na AGP nie chodzi? Ja doczytałem się, że tylko PCI-E jest
wspierane... . Zresztą skończmy tą dyskusje. Robienie gry, która chodziła by tylko na
kartach z określonym slotem, to wbijanie sobie noża w plecy przez producentów... .


Ta, ale już dawno było powiedziane, że na kartach AGP nie bedzie chodzić AC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na minimalnych ustawieniach, mam prawie tyle samo FPSów co na full, więc gram na tym drugim :P.
Oto moje najnowsze screeny,
1. Wejście do Damaszku z grupą uczonych.
2. Widok z wieży obserwacyjnej na Damaszek :P.
Gra się świetnie ;), daję te screeny, nie po to aby wywołać zazdrość u innych, lecz poprosiła mnie o to inna osoba ^^.

20080416153027

20080416153038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:32, milten6 napisał:

Zauważyłem, że na minimalnych ustawieniach, mam prawie tyle samo FPSów co na full, więc
gram na tym drugim :P.
Oto moje najnowsze screeny,
1. Wejście do Damaszku z grupą uczonych.
2. Widok z wieży obserwacyjnej na Damaszek :P.
Gra się świetnie ;), daję te screeny, nie po to aby wywołać zazdrość u innych, lecz poprosiła
mnie o to inna osoba ^^.


Wchodzenie na te punkty obserwacyjne jet po prostu świetne, a oglądanie całego miasta z góry jest jeszcze lepsze. Ale prawdziwą poezją jest skok z tej wieży na wózek z sianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:27, Ecko09 napisał:

> A czy gdzieś jest napisane, że na AGP nie chodzi? Ja doczytałem się, że tylko PCI-E
jest
> wspierane... . Zresztą skończmy tą dyskusje. Robienie gry, która chodziła by tylko
na
> kartach z określonym slotem, to wbijanie sobie noża w plecy przez producentów...
.

Ta, ale już dawno było powiedziane, że na kartach AGP nie bedzie chodzić AC...

Tyle że to było powiedziane przed oficjalnymi wymaganiami. Przecież na pudełku jest napisane że na 1950 AGp gra działa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:48, tomek-bob napisał:

Tyle że to było powiedziane przed oficjalnymi wymaganiami. Przecież na pudełku jest napisane
że na 1950 AGp gra działa!!


Na pudełku jest wyraźnie napisane że tylko karty PCI Express.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ja wam jednak zazdroszczę... Czekam na tego moje AC Metal Box i liczę na to, że dzisiaj dojdzie - a wszystko wskazuje na to, iż jednak mogę się przeliczyć. Już nawet pogodziłem się z faktem, iż mamy w pełni, bez wyboru polską wersję ;) . W ogóle Cenega wysyła jakieś maile potwierdzające wysyłkę (bo kurcze przypomnieć sobie nie mogę)? Status mam "Przyjęte do realizacji" (czyli mam rozumieć że zrealizowane, ponieważ poprzednie zamówienie, które dostałem dawno temu też ma taki status). Nawet sprawdziłem, czy tytuł przelewu był dobry i wszystko się zgadza (nr zamówienia i w ogóle). Może po prostu mam pecha ;] i kurier jak zwykle się obija ;] . Chociaż jak dzisiaj do 18 nie dojdzie to będę się chyba śmiał z tego nieszczęścia xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:54, -=Sir=-Yarpen napisał:

Eh ja wam jednak zazdroszczę... Czekam na tego moje AC Metal Box i liczę na to, że dzisiaj
dojdzie - a wszystko wskazuje na to, iż jednak mogę się przeliczyć. Już nawet pogodziłem
się z faktem, iż mamy w pełni, bez wyboru polską wersję ;) . W ogóle Cenega wysyła jakieś
maile potwierdzające wysyłkę (bo kurcze przypomnieć sobie nie mogę)? Status mam "Przyjęte
do realizacji" (czyli mam rozumieć że zrealizowane, ponieważ poprzednie zamówienie, które
dostałem dawno temu też ma taki status). Nawet sprawdziłem, czy tytuł przelewu był dobry
i wszystko się zgadza (nr zamówienia i w ogóle). Może po prostu mam pecha ;] i kurier
jak zwykle się obija ;] . Chociaż jak dzisiaj do 18 nie dojdzie to będę się chyba śmiał
z tego nieszczęścia xD .


Jak masz status "przyjęte do realizacji" to oznacza że jeszcze nie wysłali, jak będziesz miał status "Zrealizowano" to oznacza to że już wysłali i paczka najprawdopodobniej w drodze. Ja maila od Cenegi żadnego nie dostałem że już wysłali. Mam nadzieję że niedługo już pograsz w AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:32, milten6 napisał:

Zauważyłem, że na minimalnych ustawieniach, mam prawie tyle samo FPSów co na full...


Więc tak z ciekawości zapytam bo nie wiem ,skąd wiesz ile masz FPSów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

info dla zainteresowanych tematem:

Z powodu wyłamania się bodajże któregoś z Saturnów, odnośnie zakazu sprzedaży przed 18 kwietnia, gierkę można już dostać w sklepach, także ci, którzy nie zamówili wysyłkowo mogą po gierkę śmigać do sklepów:D

p.s. wiedziałem, że tak będzie, zawsze ktoś się wyłamuje przy większych premierach, a potem to już leeeeciiiiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... ściągnąłem ten program sprawdzający jak komp poradzi sobie z AC ( vide przypięty post ) uruchomiłem ... i wychodzi że mój piecyk spełnia minimalne wymagania ... czy ktoś byłby tak miły i wrzucił na forum kilka przykładowych screenów z gry z minimalnymi ustawieniami graficznymi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 16:04, sheevmaster napisał:

info dla zainteresowanych tematem:

Z powodu wyłamania się bodajże któregoś z Saturnów, odnośnie zakazu sprzedaży przed 18
kwietnia, gierkę można już dostać w sklepach, także ci, którzy nie zamówili wysyłkowo
mogą po gierkę śmigać do sklepów:D

p.s. wiedziałem, że tak będzie, zawsze ktoś się wyłamuje przy większych premierach, a
potem to już leeeeciiiiiii!

A wiesz czy w empiku też już jest.Jeśli tak to już jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat dziś mam wolne, ale moi kumple z działu już wystawiają, bo przedstawiciel z Cenegi dzwonił, że ktoś tam z konkurencji się wyłamał... myślę, że to co u nas, dzieje się też w innych empikach:)

p.s. ja też wciągam portki i lecę, jutro też wolne to popykam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:32, milten6 napisał:

Zauważyłem, że na minimalnych ustawieniach, mam prawie tyle samo FPSów co na full, więc
gram na tym drugim :P.
Oto moje najnowsze screeny,
1. Wejście do Damaszku z grupą uczonych.
2. Widok z wieży obserwacyjnej na Damaszek :P.
Gra się świetnie ;), daję te screeny, nie po to aby wywołać zazdrość u innych, lecz poprosiła
mnie o to inna osoba ^^.


Czemu masz takie czarne u góry i na dole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, ludzie, którzy kupili pre order na stronie producenta, znów mają gorzej? Dziękuje za takie traktowanie... (o ile oczywiście to co mówią jest prawdą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 16:18, sheevmaster napisał:

akurat dziś mam wolne, ale moi kumple z działu już wystawiają, bo przedstawiciel z Cenegi
dzwonił, że ktoś tam z konkurencji się wyłamał... myślę, że to co u nas, dzieje się też
w innych empikach:)

p.s. ja też wciągam portki i lecę, jutro też wolne to popykam:D

Czyli w Łodzi też powinobyć jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze ktoś inny czeka na paczkę? Niby druga dostawa jest na poczcie za parę minut, ale wątpię, żeby przywieźli (byle przed strajkiem) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować