Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 16:27, Qbli napisał:

Czy jeszcze ktoś inny czeka na paczkę? Niby druga dostawa jest na poczcie za parę minut,
ale wątpię, żeby przywieźli (byle przed strajkiem) :P

Taak ja jeszcze nie dostałem paczki i ciągle mam "Przyjęte do realizacji", czy gdy będzie status zrealizowane to przywiozą mi tego samego dnia czy następnego bo jak mi jutro nie dadzą paczki to się zdenerwuje :P
Bo nie wiem czy jutro gdyby mi rano dali status zrealizowane to dostał bym jutro grę, ale chyba 17.0408 paczki powinni być dostarczone nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 16:34, MLODY2K6 napisał:

Nie wiem po co ktos pozamawial preordery jak dzisiaj bylemw salonie KOLPORTERA a oni
maja juz to na polce i to po 94.90

A czy to w środku tych pudełek są już gry i na pewno można je już kupić? O ile mi wiadomo to 18 jest premiera więc nie mogą, a raczej nie powinni chyba teraz sprzedawać tych gier. Poza tym ja dlatego kupiłem pre ordera ponieważ w moim mieście nie ma żadnych z tych sklepów w której jest edycja rozszerzona, a ty mówisz o jakiej edycji, bo jeśli o zwykłej to za taką cene się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi czy kolkcjonerska czy zwykła ważne żeby była gra i fajnie się grało to jest moje zdanie.Mnie nie obchodziżaden komiks ani żadne takie duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 16:23, Flesh00er napisał:

cóż, ludzie, którzy kupili pre order na stronie producenta, znów mają gorzej? Dziękuje
za takie traktowanie... (o ile oczywiście to co mówią jest prawdą)


Wiesz, Cenega nie ma nic do tego, chcieli być pewni, że gra będzie w dniu premiery, to przysłali 2 dni wcześniej.

Nie ich wina, że duże sieci mają gdzieś kary, stać je na to by zapłacić, bo widocznie są zbyt niskie (kary).

A to, że sytuacja jest nienormalna, cóż...

Pamiętam, że podobna sytuacja była z Wiedźminem, dzień czy dwa przed premierą, wchodzimy z kumplem do konkurencji w tym samym centrum handlowym a tam półki się uginają pod towarem - paranoja Panie!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 16:44, Gorn7 napisał:

> Nie wiem po co ktos pozamawial preordery jak dzisiaj bylemw salonie KOLPORTERA a
oni
> maja juz to na polce i to po 94.90
A czy to w środku tych pudełek są już gry i na pewno można je już kupić? O ile mi wiadomo
to 18 jest premiera więc nie mogą, a raczej nie powinni chyba teraz sprzedawać tych gier.
Poza tym ja dlatego kupiłem pre ordera ponieważ w moim mieście nie ma żadnych z tych
sklepów w której jest edycja rozszerzona, a ty mówisz o jakiej edycji, bo jeśli o zwykłej
to za taką cene się nie opłaca.


sa na stanie mieli juz tylko 15 szt. az zrobilem zdjecie ktore wstawie wieczorem jak bede w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah trzeba patrzeć też przedsiębiorczo... Ciebie nie obchodzi, ale innych tak. A jak potem będziesz chciał sprzedać to, która edycja pójdzie drożej ? ;) Ja do takiego założenia doszedłem po prostu. Oczywiście nie zawsze się musi sprawdzić, ale warto kupić (jeżeli po tej samej cenie) choćby i dlatego :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to życzę im wysokiej kary.
A jaka różnica jest między pre orderem a tutaj?
A taka że lepiej zamówić pre ordera niż dorabiać oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:06, Gorn7 napisał:

No to życzę im wysokiej kary.
A jaka różnica jest między pre orderem a tutaj?
A taka że lepiej zamówić pre ordera niż dorabiać oszustów.


Ale nalezy zauwazyc ze nogdzie nie jest napisane ze firma zastrzega sobie prawo do wczesniejszej sprzedazy. Po za tym tutaj nie deccyduje wydawca tylko sprzedawca. Jedyne restrykcje jakie byly nakladane na sprzedawcow byly w przypadku wiedzimna ale jego tworca i wydawca byl cdprojet wiec sobie zastrzegl. Wezcie np allegro. tam tez juz to maja i sprzedaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, poraz kolejny kurier olał mnie, nie zadzwonił i nie przyjechał, no bo po co ? O, kończę zmianę o 17:00, po co mam jechać i zawozić komuś paczkę, co z tego że specjalnie zapłacił za dostawę, co to sobie ludzie myślą ... że jestem jakimś kurierem czy coś ? I że będę jeszcze na czas dowoził ? Eee tam po co skoro mogę to olać i tak nic się nie stanie ....

Zero zainteresowania klientem, jakie to jest beznadziejne ... człowiek zamiawia, płaci i oczekuje a potem i tak nie może nic zrobić, tylko czekać i klnąć pod nosem ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że sprzedawca nie podpisywał umowy z sklepami nt. przedwczesnej sprzedaży. Jeżeli jednak nie, to tym bardziej czuję się olany przez cenegę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj sprawdzam za pomocą xfire. Ale ten jak na razie w AC nie działa, więc najlepiej spisuje się Fraps :P.
@dambialko
Gram w rozdziałce 1024 na 768, szczerze to nie wiem :P, nie da się tego wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:17, MLODY2K6 napisał:

> Wezcie np allegro. tam tez juz to maja i sprzedaja.


Jest coś takiego, jak porozumienie handlowe, którego obie strony zobowiązują się przestrzegać i wtedy to nie zależy tylko od sprzedającego.

a Allegro do tego nie mieszaj, bo to inna bajka trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może nie wrzucę screenów, ale na moim komputerze (AMD Athlon 64 3500+, 1GB RAM, GF7600GS) AC chodzi płynnie, na rozdziałce 800x600 i poziomie szczegółów oraz jakości tekstur na poziomie 3 (na 4) wyłączony post process i reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:49, milten6 napisał:

Zazwyczaj sprawdzam za pomocą xfire. Ale ten jak na razie w AC nie działa, więc najlepiej
spisuje się Fraps :P.
@dambialko
Gram w rozdziałce 1024 na 768, szczerze to nie wiem :P, nie da się tego wyłączyć.


Ale przy screenach czy przy grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy około 3/4 instalacji wyskakuje błąd (screen) i po naciśnięciu "ok" instalacja się kończy... płytka bez rys, ledwo co wyciągnięta z pudełka :(

Screen - http://img234.imageshack.us/img234/5379/acinstalerroraw7.jpg

Coś mi sie wydaje, że płytka ma jakąś wadę bo napęd działa dobrze. Gdy dochodzi do tego momentu przestaje się "kręcić" i pojawia sie ten błąd :(


Bez wymiany płytki się chyba nie obędzie, dopiero jutro będę mógł sprawdzić grę na innym kompie... pozostaje mi się usiąść i płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:04, SSj2- napisał:

Być może nie wrzucę screenów, ale na moim komputerze (AMD Athlon 64 3500+, 1GB RAM, GF7600GS)
AC chodzi płynnie, na rozdziałce 800x600 i poziomie szczegółów oraz jakości tekstur na
poziomie 3 (na 4) wyłączony post process i reszta


Hmmm ... a do jakiej gry ( jeżeli chodzi o grafikę / poziom szczegółów ) jest najbardziej podobna ... tzn. chodzi mi o porównanie jak mniej więcej wyglądałoby u mnie AC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować