Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hellgate: London - betatest

77 postów w tym temacie

Staram się nie wystawiać skrajnych ocen grom, ale ta wybitnie zasługuje na 1. To zwykły bezwartościowy śmieć nie tracie na niego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rowniez zgodze sie z tym, ze gra jest prymitywna. Jest tak bardzo niedopracowana i prosta, ze nie warto nawet tracic czasu na sciaganie i instalowanie dema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w demko i niestety gra okazała się być poniżej przeciętnej, brzydka i nie dopracowana grafika, interakcyjność praktycznie nie istnieje, słaby design i animacja potworów, brzydkie i mało ciekawe drzewko skilii. męczące inventory, potwory są głupie i zachowują się sztywnie psując tym najbardziej klimat. Muzyka i dzwięki w tej grze równie dobrze mogły by nie istnieć. Ta gra wygląda bardziej na kalkę wow niż d2. Lokacje wyglądają bardzo brzydko. W ogóle grafika w tej grze bardzo męczy oczy. Podsumowując: brzydko, nijako i bez klimatu (czyt, sztywno). Wielki żal bo gra zapowiadała się bardzo ciekawie. Niestety kolejny tragiczny mmo z instancjami wyszedł z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktora ma byc nazywana mianem Diablo 3D badz Diablo 3 musi spelniac najwazniejszy warunek...! Byc tak samo swietne jak D2, a Hellgate... sry spodziewalm sie czegos lepszego... podobnie jak w Tabula Rasa :-p beznadzieja... W H:L pije do tego ze walka nie jest czyms co bawi... jest popostu nudna :-/ nie wiem moze komus sie spodoba.. moje zdanie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Składa się z jednego płaskiego i niezbyt wyszukanego cięcia, urozmaicanego nieco przez zastosowanie specjalnych ataków (znów rzecz znana z WoW) z paska umiejętności."

Ten tekst jak i parę innych budzi pewnie wątpliwości.
Czy to naprawdę rzecz znana właśnie z WoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram aktualnie w betę Hellgate i muszę powiedzieć, że troszku się zawiodłem ;) Liczyłem na coś więcej. Ale można miło spędzić parę godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czyli wychodzi na to, że Hellgate:London to zdeka taki świetnie zrobiony(no, prawie...) zlepek hitów, podobne do gier Blizzard''a. Dla mnie tam jest miodzio.....

Ale ten tylko niby abonament w multi.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zlepek hitów? Raczej zlepek s*itów. Nie wiem nawet jak nazwac ta gre. Juz w pierwszym elder scrolls dostalismy wieksza przestrzen do zwiedzenia... W HGL wchodze na ktorys level(?) i aby dojsc dalej(zwykle to dalej oznacza jakies podziemne tunele z paroma zombiakami) ide ulica przed siebie. Tu i owdzie mozna wejsc(!!!!) do budynku aby rozbic pare skrzynek i otworzyc kufer.

Grajac okolo godziny mialem az nadto srodkow do odnowienia hp( pardon, ale zapomnialem tej dziwnej nazwy). I naprawde tutaj nie przesadzam. Potwory(?) nie stwarzaja zadnego zagrozenia, rownie dobrze moglbym poprostu przebiec cala mape omijajac je.

Miasteczka(przepraszam, stacje metra) odpychaja wygladem, iloscia NPC( raczej ich brakiem) i niedopracowanymi elementami(glownie graficznymi). Patrzac np na panel , czy jak to nazwac, kolo kupca mozna stwierdzic, ze
grafika cofnelismy sie o jakies 5-6 lat.

Ekwipunek jest strasznie meczacy, o czym juz ktos wspomnial. Szybkie wyrzucenie/przemieszczenie itemow w ekwipunku przysparza nie lada problemu. Kto gral ten wie.

Klasy sa denne i proste co nie miara. Drzewka umiejetnosci podobnie, a nawet jeszcze gorzej. Jestem ciekaw jak bedzie wygladac balans gry przy tak dziwnych skillach.

Podsumowujac, gra jakby na miare internetowej "darmówki" typu Silkroad Online. Wielce niedopracowana, grafika kuleje(zwracam na to najmniejsza uwage, ale przy tylu bugach ciezko tego nie zauwazyc). Grajac w ta gre mozna popasc w nostalgie i monotonie. Muzyna usypia. Klimat nijaki. Liniowa. Minusowe SI przeciwnikow(kilku letnie dziecko potrafiloby rozgromic bande zombiakow). Questy typu "zabij/wez/przynies". Niezbalansowane drzewko rozwoju. Puste stacje. Instancje co 2 przecznice.

Moglbym wypisac tu znacznie wiecej minusow tej beznadziejnej gry, ale nie mam czasu. Mam nadzieje, ze uratowalem pare kieszeni. Nie polecam, wrecz odradzam. Zagraj w demo/beta test zanim kupisz. Gra klasy C.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, demo jest, m.in. tutaj: http://www.gamershell.com/download_21548.shtml

Po drugie, co do owej wielkiej "sensacji" dotyczącej rzekomego "podsłuchowywania" graczy... Pozostaje tylko westchnąć ze współczuciem. Na onecie ( http://gry.onet.pl/1626466,,Hellgate_London_inwigiluje_graczy,wiadomosc.html) prowadziłem dyskusję, w której chyba za ostro potraktowałem Pana Redaktora Leniwca (nie po raz pierwszy zresztą, bo ma on ewidentny dar do przekręcania informacji, np. miesiąc temu podał, że dożywotnia subskrypcja będzie dostępna za darmo dla wszystkich, którzy zamówili pre-ordery), i cała ciekawa rozmowa została usunięta. Fragmenty nadal można przeczytać (wystarczy kliknąć na plusik przy wątku), ale było tego 2-3 razy więcej. Nie chce mi się pisać tego wszystkiego jeszcze raz, więc powiem krótko: nie chcesz być szpiegowany, odłącz kompa od netu. Bo wszystko, od windowsów poczynając, na grach kończąc, zbiera informacje. Wystarczy poczytać EULA żeby się przekonać, że tak jest. Sorry, Winnetou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno... Tessa, nie wiem ile czasu grałeś/grałaś w Hellgate, ale ja siedzę w tym już jakiś czas (od alfy), i myślę, że w swej "recenzji" zapominasz o jednym: to jest wersja beta. Ograniczony obszar, NPC i przedmioty to normalka. Oczywiście, można narzekać "mało postaci", "mało zadań", ale czy ktokolwiek w becie World in Conflict narzekał na małą ilość map?? Bez przesadyzmu, jak rany... Beta ma za zadanie jedną, jedyną rzecz: sprawdzić funkcjonowanie trybu multi (czyli jak sprawują się serwery, jak wygląda kwestia łączenia się w grupy itp.). Testowanie gry jako takiej odbywa się wewnątrz Flagship Studios, i to, co my widzimy jako betę, jest wersją, którą oni testowali jakiś czas temu. Wypadałoby czytać czasem oficjalne forum, a nie wygadywać takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi sie bardzo podoba. Prawda, są bugi takie jak wchodzenie w ściany,ale gra się przyjemnie. Niestety często wyłanczają serwer ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest słaba po prostu słaba Bugów nie miara grafika pożal sie Boże do tego fabuła jak z taniej telenoweli kolumbijskiej ..a najslabsze mi sie wydały Portale do innych czesci miasta po prostu je pokarali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować