Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na koniec tygodnia - reaktywacja!

46 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 23:23, Thompson napisał:

Dlaczego Portal jest nazwany grą zabawną - nie rozumiem.


Jak to dlaczego? THE CAKE IS A LIE !!! :P

A same rozmowy ciekawe, choć nie wiem jak wyglądały te starodawne, muszę poszperać w archiwum newsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na gram.pl trwa Wielki Urodzinowy Konkurs w trzech częściach" - hym...
Domek, widzę, że jesteś autorem newsa, co oznacza, że się raczej na forum pojawiłeś. Czy mógłbyś w takim razie odpowiedzieć na moje pytania z tematu o wynikach pierwszego etapu tego właśnie konkursu? Dzisiaj ich już raczej nie przeczytam, bo zaraz idę spać, ale chciałbym, żeby sprawa została wyjaśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 01:43, SwenG napisał:

No proszę, a ja prosiłem, prosiłem i dałem sobie spokój a tu się pojawiły rozmowy ;)

-> No ja myslalem nawet, ze to znowu Ty odswiezyles jakis stary topic ;)

Roymowy nie takie zle - wiadomo brak Chamba, a sila przyzwyczajenia robi swoje, ale mysle, ze bylo ok :) Jesli z nastepna czescia wyrobicie sie do konca roku bedzie dobrze ;P Bo za tydzien kolejnego odcinku nie bedzie na pewno, to nie byloby w waszym stylu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozostaje mieć nadzieję że wrócą na stałe, niezależnie od tego czy miały by być na początek tygodnia , koniec czy też jakieś święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu...? Przecierz to nudne jak flaki z olejem, wolę się położyć i poczytać książke niż jakiś denny dialog dwóch (może więcej?) bliżej mi nieznanych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować