Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl - etap 3!

64 postów w tym temacie

Nie biorę udziały, swe miejsce w pierwszej piętnastce oddaje dobrej duszyczce, która szuka drogowskazu, w postaci Xboxa360 :P. Mało czasu, a głównie to przez naukę :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie jutro ciężki dzień, gdyż póki co nie zrobiłem nic i zapowiada się na to, że dziś również nic nie zrobię.. Za mało czasu. :/ Screen sobie od razu odpuszczę, bo nawet na niego pomysłu nie mam i nawet nie wiem czy może być przerabiany czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:21, Kukowsky napisał:

Czeka mnie jutro ciężki dzień, gdyż póki co nie zrobiłem nic i zapowiada się na to, że dziś
również nic nie zrobię.. Za mało czasu. :/ Screen sobie od razu odpuszczę, bo nawet na niego
pomysłu nie mam i nawet nie wiem czy może być przerabiany czy też nie.


Ja sobie odpuszcze.
1 i 2 drugi etap był fajny ale teraz odchozde.
Powodzenia wytrwałym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia! Trzeci etap trwa do najbliższej niedzieli (28 października) włącznie.
Uwaga! W tym etapie nie ma obowiązku odpowiadania na wszystkie pytania.
Konkurs zakończony.


No nie. Znowu skończyło się za szybko, bo dzisiaj jest niedziela, więc jeszcze powinna być możliwość wysłania odpowiedzi. Poprawcie to, bo właśnie chciałem dodać swoje odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nieźle. :P Z każdym kolejnym etapem robi się coraz gorzej. W tym nawet nie mogliśmy liczyć na odpowiedzi na dosyć istotne pytania. Poza tym mój post w temacie o wynikach pierwszego etapu czeka na odpowiedź już prawie od tygodnia (nawet Domkowi na ircu o tym przypominałem, ale, jak widać, nie poskutkowało...). Teraz znowu etap skończył się przed czasem, a chciałem dzisiaj odpowiedzi swoje wysłać. I wyników drugiego etapu nie ma. Świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, no co jest? Miało być do dzisiaj do północy i znowu przed czasem? A wcześniej się nie dało, bo czasu było mało jak na tak wymagające pytania...

Edit: no i wyniki miały być do końca tygodnia, co prawda, jeszcze go nie ma, ale dziwne, jeśli wyniki będą po zakończeniu 3 etapu, powinny być wcześniej, żeby można się było rozeznać jak tam szanse są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle widzę, że ten etap ma marne zainteresowanie i nawet sam Domek tu nie zagląda, bo ruchu jakby mniej... Ja tam swoje odpowiedzi posłałem już wczoraj, jednak rewelacyjne one nie są. Na kartę i na screen nie miałem zupełnie pomysłu i wysłałem, co wysłałem, jednak mam nadzieję, że dodadzą jakieś nagrody pocieszenia i uda mi się utrzymać w trójce. ;)

Przydałyby się te wyniki II etapu, gdyż liczę po cichu na to, że dostanę 3pkt za pytanie bonusowe, a to by mnie uspokoiło trochę po słabym dla mnie etapie trzecim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 09:41, crypto.crk napisał:

Hola,hola, hola?

Co jest? Zakonczony 3 etap?

"Trzeci etap trwa do najbliższej niedzieli (28 października) włącznie."
Ktos tu nie rozumie wyrazu "wlacznie"?

Skladam protest.


Ok zalatwione. Vilmar juz naprawil. mozna odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipo gram.pl ! Wysłałem moje odpowiedzi o godz. 00.00 dzisiaj i mi ich nie przyjęło. Czy jest jeszcze jakaś opcja dosłanie moich prac ? Bo bardzo się napracowałem (robiłem prace aż do ostatniej chwili) i nie chcę żeby wszystko przepadło :( Proszę o szybką odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas wysyłania prac wyświetlił mi się komunikat o błędzie podczas wysyłania, a kiedy chciałem spróbować jeszcze raz okazało się, że konkurs już się skończył ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować