Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - bardzo pozytywne opinie zagranicznych mediów!

171 postów w tym temacie

A ja niestety nie dostałem jeszcze mojego wiedźmina. Niby został priorytetem wysłany w poniedziałek, ale jak do tej pory nie doszedł. I żałuje teraz że zamowiłem go pre-order, bo jakbym do empiku skoczył, to dziś bym go miał. A tak do poniedziałku mi przyjdzie czekać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:41, J.a.k napisał:

Wreszcie jakaś gra na PC w którą można zagrać i się przy tym nie nudzić. Nie wiem jakie dostanie
oceny na zachodzie, szczerze jej rzyczę jak najwyższych, ale jak dla mnie ta gra to kupa frajdy.


racja, czlowiek sie nie nudzi, ale zasypia przy wczytywaniu sie obrzezy wizymy, po kazdym wyjsciu z budynku, masakra, to jest aqrat idiotycznie pomyslane

za to duzy pozytyw za koncowa scene z prologu, czulem sie jakbym film ogladal, efekt pijanego wiedzmina tez piekny :) eh, a te trzesace sie cycuszki Triss jak idzie... pierwsza gra w ktorej o tym pomysleli wkoncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA :).
Ja już pograłem sobie kilka godzinek i właśnie skończyłem.
Byłem dość sceptycznie nastawiony do gry, choć miałem świadomość, że jest dobra.
Pierwsze wrażenia z gry? REWELACJA!!!!!
Gra świetna. Inni narzekają na wygląd Triss... Dla mnie fajna dupka ;).
Zresztą gra się naprawde świetnie. Bardzo mi się podoba. Wszystko. No wymagania mogły by być mniejsz troszke, ale i tak jest super.

CDP Red - GRATULACJE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata, fakt lokacje się trochę wczytują ale sama grafika wymiata i do trybu walki trzeba się przyzwyczaić, chodzi lepiej niż GOTHIC 3 i Oblivion, na AMD 3500, GF 6800GS i 2 GB Ram, śmiga w 1280x1024 prawie wszystko na wysokich ale bez AA i ładnie chodzi, jedynie filmiki jak rozmawiają trochę zamulają, za to na AMD 6000, GF 8800GTS i 2 GB Ram po prostu wymiata w większych rozdzielczościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupiłem Wiedźmina to grałem w Gothica 3. I jak zaisntalowałem gre i spatchowałem...MIODZIO! Gothic poszedł do odinstalki:] a na dodatek zauważyłem, że gra u mnie pieknie wyglada i nic sie nie tnie. Moj komp nie jest jakis porażający: AMD Athlon 3800+, MSI K9N SLI, Gigabyte GeForce 8600GT+ chłodzenie Pentagram HP60AL, 2 GB DDR2 GEIL ULTRA 800MHZ. Max detale.:] Grać i czkeać na jakiś dodatek lub Wiedźmin 2:):]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miakem niezła minę jak sie okazało ze na moim starym gracie na korbkę wiedźmin chodzi, jako tako ale chodzi. Ale i tak muszę kupić nowy komputer specjalnie przeznaczony do Wiedźmina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest suuuuper ;).

Dla mnie to najlepszy RPG w którego grałem od czasów Tormenta. Naprawde świetna gra. Czekam na kolejne doniesienia z zachodu, jak się sprzedaje, jak ją oceniają ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papsik, moglbys sprecyzowac co to jest grat na korbke??. U mnnie procek niestety slaby (Athlon 2ghz) i RAMu malo(800Mb), tylko Radek 1650 styka, i nie wiem czy sie zdecydowac na wizyte w empiku.


D.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować