Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideoczat z grupą Vader!

164 postów w tym temacie

Ech... ja nadal nie rozumiem co jest ''wiedźmińskiego'' w zespole Vader. Nadal nie wiem dlaczego właśnie oni promują grę, a raczej siebie chcą wypromować w oparciu o grę. Tym bardziej, że utwór przygotowany na potrzeby Wiedźmina przez Vader jest... cokolwiek słaby, tak w wersji tekstowej, jak i instrumentalnej. No ale cóż... zawartość składników ''ciemność, mrok i zuo'' jest wystarczająca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez niemiłosierną wręcz ilość spamu na videoczacie i ogólny chaos, którego pracownicy gram.pl chyba nie byli w stanie opanować...wszystko siadło i tyle.
Tak, też mnie wywaliło.
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby teraz ze 100 osób mogło wejść np. 25, ponieważ pewnie nawet nie tylu napisze coś konkretnego tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Vadera, chciałem tylko tak z ciekawości zobaczyć jak to wygląda. Po 20 minutach zrezygnowałem, może ktoś komu bardziej zależy zajmie moje miejsce. Ale mam kilka wniosków. Sam pomysł całkiem niezły, ale jest jeszcze trochę do dopracowania przy następnych wideoczatach, o ile będą. Czat miał się zacząć 0 18:00, o 18:23 jeszcze nie było zespołu. Jak dobrze wyczytałem, utknęli w korku, ale mogliście coś za ten czas innego zapodać, może jakieś filmiki w Wiedźmina czy coś. Po prostu trochę nudno tak czekać, gdy nic się nie dzieje. No, niby można sobie porozmawiać z innymi, ale jak tyle osób ciągle co wypisuje w takim małym okienku, ciężko śledzić dyskusję (o ile ten słowotok można nazwać dyskusją). Poza tym, jeżeli dobrze zrozumiałem, mieliście jakieś problemy z okienkami, usłyszeliśmy kawałek rozmowy z której wynika, że miałby być dwa a było jedno. I jeszcze było trochę problemów z ustawieniem okna czatu by stało w jednym miejscu i nic nie zasłaniało. Nie opanowaliście do końca tej technologii czatowej.
Ale tak czy inaczej, sam pomysł wideoczatów jest niezły. Tylko trzeba jeszcze kilka rzeczy dopracować i będzie nieźle.

Edytowane: Widzę, że w czasie gdy pisałem tego posta, było jakieś masowe wyrzucanie z z serwera. Kolejna rzecz do dopracowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować