Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska - problemy i rozwiazania

220 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 11:55, ktosik napisał:

Jako rekompensatę proponuję zaaranżowanie spotkania "pokrzywdzonych" z Kikimorą, Zeuglem bądź
Kościejem. Będą mieli okazję zostać "wyjątkowym posiłkiem" i zakończy się ta straszliwa trauma,
jakiej doświadczyli.



Ojoj... powialo groza, niczym ze studenckiej lodowki :D

A tak powaznie ,to nei rozumiem ,czemu teraz jest, ze ci co sie domagaja odpowiedzi juz, sa be i fuj i wogole... Sytuacja nie ciagnie sie od dzisiaj rano. Odpowiedz powinna juz byc i cos powinno sie dziac. To nie padre777 jest bezczelny, bo chce i juz. To firma smieje sie nam w twarz takim stanowiskiem, jak obecne.

Ja wiem... biedne CDP... ludzie sa wredni i sie domagaja porzadnego traktowania. Jakby im, niewdziecznym, nie wystarczylo, ze wmurowali swoja cegielke w cytadele polskiej potegi growej. Moze to o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:59, IceFury napisał:

bo na razie jedno co wiadomo - to to
ze nie dostali towaru i uslugi ktore zamawiali


Ja tez nie dostalem jeszcze swojej kompletnej Edycji Kolekcjonerskiej.

Dnia 29.10.2007 o 11:59, IceFury napisał:

zapominasz ze nie robisz w imieniu firmy CDP
laski, odzywajac sie i wlasnie moderujac dyskusje, w rzeczonej sytuacji mozesz jedynie skulic
uszy po sobie i probowac uspokoic ludzi, a firma winna im ZADOSCUCZYNIC..., naprawde nie widzisz
podstaw do czucia sie OSZUKANYMI?


Po pierwsze nie jestem pracownikiem CD Projekt, nie mam zadnego upowaznienia do wypowiadania sie w imieniu tej firmy. Po drugie mimo to jakos probuje uspokoic ludzi, chocby poprzez tworzenie FAQu czy poprzez siedzenie we wszystkich watkach, w ktorych dyskusja o EK Wiedzmina sie toczyla, a w ktorych pojawily sie jakies wyjasnienia. Robie to tylko po to, zebyscie wy mieli wszystko podane na tace. I wcale nie musze tego robic, nikt mi za to nie placi. Wrescie po trzecie - sam czuje sie oszukany zaistniala sytuacja. I sam mocno krytykuje CDP za brak reakcji, za wysylanie EK w dwoch czesciach, wrecz za dezinformacje. Ale, fakt ze jestem zly nie znaczy, ze nie moge pomoc.

Dnia 29.10.2007 o 11:59, IceFury napisał:

A juz apele o cierpliwosci to przegiecie, cierpliwym to mozna
bylo byc w srode...


Ja rozumiem rozgoryczenie. Niemniej jednak apeluje o cierpliwosc. Obiecuje, ze jesli wbrew obietnicom nie bedzie dzis zadnego info w sprawie EK Wiedzmina od CDP nie bede apelowal wiecej o cierpliwosc, wiecej sam bede jeszcze mocniej krytykowl CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:08, Wojman napisał:

jesli wbrew
obietnicom nie bedzie dzis zadnego info w sprawie EK Wiedzmina od CDP


Tego nie biorę nawet pod uwagę. To byłoby już w moich oczach samobójstwo CDP przed tysiącami rozgoryczonych klientów, wiszących nad monitorami i czekających na chociaż jakąś szczątkową deklarację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:08, Wojman napisał:

> bo na razie jedno co wiadomo - to to
> ze nie dostali towaru i uslugi ktore zamawiali

Ja tez nie dostalem jeszcze swojej kompletnej Edycji Kolekcjonerskiej.


Stary, ja nie staram sie dezawuowac Twojej osoby jako moderatora, ale musisz zrozumiec, ze nie da sie dluzej udawac braku reakcji ze strony firmy, w przypadku gdy mamy do czynienia z pieniedzmi i umowami, rownowaga klient - dostawca uslugi/towaru zawsze jest wartoscia krytyczna i latwo ja zredukowac do minimum,

Dnia 29.10.2007 o 12:08, Wojman napisał:


> zapominasz ze nie robisz w imieniu firmy CDP
> laski, odzywajac sie i wlasnie moderujac dyskusje, w rzeczonej sytuacji mozesz jedynie
skulic
> uszy po sobie i probowac uspokoic ludzi, a firma winna im ZADOSCUCZYNIC..., naprawde nie
widzisz
> podstaw do czucia sie OSZUKANYMI?

Po pierwsze nie jestem pracownikiem CD Projekt, nie mam zadnego upowaznienia do wypowiadania
sie w imieniu tej firmy. Po drugie mimo to jakos probuje uspokoic ludzi, chocby poprzez tworzenie
FAQu czy poprzez siedzenie we wszystkich watkach, w ktorych dyskusja o EK Wiedzmina sie toczyla,
a w ktorych pojawily sie jakies wyjasnienia. Robie to tylko po to, zebyscie wy mieli wszystko
podane na tace. I wcale nie musze tego robic, nikt mi za to nie placi. Wrescie po trzecie -
sam czuje sie oszukany zaistniala sytuacja. I sam mocno krytykuje CDP za brak reakcji, za wysylanie
EK w dwoch czesciach, wrecz za dezinformacje. Ale, fakt ze jestem zly nie znaczy, ze nie moge
pomoc.


Probuje cie nieco wyprostowac, glownie mentalnie - bo w twoich wypowiedziach - takze powyzszej jest zawarty podtekst, skoro nie musisz czegos robic to nie rob, a jak robisz - rob to fachowo, badz bezstronny nie zabieraj glosu, nie posiadaj stanowiska, takie jest zadanie moderatora..., skoro nie jestes przedstawicielem firmy nie mow o rozwiazaniach i nic nie sugeruj..., ani nie tonizuj, mozesz co najwyzej wycinac bluzgi...

Dnia 29.10.2007 o 12:08, Wojman napisał:

> A juz apele o cierpliwosci to przegiecie, cierpliwym to mozna
> bylo byc w srode...

Ja rozumiem rozgoryczenie. Niemniej jednak apeluje o cierpliwosc. Obiecuje, ze jesli wbrew
obietnicom nie bedzie dzis zadnego info w sprawie EK Wiedzmina od CDP nie bede apelowal wiecej
o cierpliwosc, wiecej sam bede jeszcze mocniej krytykowl CDP.


Tu nie chodzi o to, czy sie przylaczysz do choru czy nie, tu chodzi o fakt, ze ciezko ci utrzymac tlum na wodze jesli nie masz mocy sprawczych (a nie masz - bo nie jestes pracownikiem), wiec nie komentuj, dbaj jedynie o jezyk (parlamentarny) wypowiedzi, niestety taka twoja rola moze niewdzieczna, ale troske nad merytoryka i kultura mozesz zachowac, nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak bawią mnie posty ludków, którzy zakupili podstawową wersję za 99.90 i strasznie bronią CDP, które - bądźmy szczerzy - dało ciała na całej linii (nie obiecuje się czegoś jeśli nie można tego dać) . Osoby które zakupiły podstawkę w sklepie gram.pl też mogą czuć się oszukane, bo ta sama gra taniej i z dodatkiem była sprzedawana w MM za 79.90, no ale krótkowzroczność, nie przeszkadza im bluzgać na ludzi walczących o swoje. Zapłaciłem i wymagam tylko tego za co dałem 200 CIĘŻKO ZAROBIONYCH ZŁOTYCH!!! Czy to tak trudno zrozumieć??
To tak jak się kupuje kilogram jabłek w sklepie, sprzedawca daje nam same ogryzki (za które płacimy jak za kilo jabłek) i mówi, że resztę dośle później, a następnie udaje, ze to nie on i nic sie nie odzywa. Może ta drobna metafora dotrze co do niektórych i darują sobie te osoby radosne pomysły na "zadośćuczynienie".

My, posiadacze edycji (prawie)kolekcjonerskich domagamy się tylko tego za co zapłaciliśmy. Czy to tak ciężko zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?! Mnie powoli szlag już trafia i nie bardzo wiem co zrobić. Czekam i czekam na mój egzemplarz EK Wiedźmina i nie mogę się jakoś doczekać. Co ciekawe, kumpel który dowiedział się ode mnie, że można zapisać się na EK po tym jak ja dostałem potwierdzenie od Gram.pl, że jestem na Liście posiadaczy, dostał swój egzemplarz w ubiegły wtorek. A ja nadal nie mam. A teraz dowiaduję się, że EK jest znów dostępna w sklepie Gram.pl. No to już jest przesada! Zamówienie jest oznaczone jako gotowe do wysyłki (zostanie wysłane po skompletowaniu wszystkich elementów). Ale wiadomości nie dostałem żadnej ile to kompletowanie może trwać, czy dzień, miesiąc, rok, czy 10 lat?! Nie było problemu wziąć ode mnie kasę ale zrealizować usługę za którą zapłaciłem już się nie chce?! Jeśli tak wygląda obsługa klienta w waszej firmie to ja już nigdy nie zamówię tu żadnej gry i nigdy nie namówię nikogo żeby to robił, a wręcz przeciwnie, jeszcze go zniechęcę opowieścią o tym jak zostałem potraktowany. I bardzo jest mi przykro z tego powodu, bo zawiodłem się na firmie, która dotąd była dla mnie gwarantem jakości produktu. Róbcie tak dalej a będziecie łatwym łupem dla konkurencji.
Wielce zawiedziony
P.S. Całym sercem jestem z Radokiem. Zapłaciłem wymagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie, to kto jest w końcu głównym wydawcą Wiedźmina, bo w zasadzie mamy tu kilka podmiotów; niejakie Atari (Atari? Co pan! Ja nie jestem rolnikiem!), tajemniczą grupę inwestorów, CDP Red oraz CDP i w zasadzie nie wiadomo kto i na jakich zasadach może podejmować określone decyzje których tak się tu domagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:22, ktosik napisał:

A tak właściwie, to kto jest w końcu głównym wydawcą Wiedźmina, bo w zasadzie mamy tu kilka
podmiotów; niejakie Atari (Atari? Co pan! Ja nie jestem rolnikiem!), tajemniczą grupę inwestorów,
CDP Red oraz CDP i w zasadzie nie wiadomo kto i na jakich zasadach może podejmować określone
decyzje których tak się tu domagają?


Wydawcą na Zachodzie jest Atari, w Polsce CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:08, Wojman napisał:

Ja rozumiem rozgoryczenie. Niemniej jednak apeluje o cierpliwosc. Obiecuje, ze jesli wbrew
obietnicom nie bedzie dzis zadnego info w sprawie EK Wiedzmina od CDP nie bede apelowal wiecej
o cierpliwosc, wiecej sam bede jeszcze mocniej krytykowl CDP.


I ja podpisuję się pod tym "obiema rencami" ;) Zdaję sobie sprawę, że nie każdy jest tak cierpliwy jak ja ;) i ta niepewność może człowieka nieźle wnerwić. I dlatego jakem Paladynka, a od czasu kłopotów z EK Neverwinter Night 2 - "samozwańcza pocieszycielka gramowiczów" (kto wtedy był na forum wie o co chodzi) ogłaszam, że przestanę hamować się w słowach i przestaję pocieszać, bo brak takiej informacji zakrawać będzie o totalne olejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kaszana. Nie dostałem, żadnego meila na temat dodaków które miałem otrzymać ;/. Ani kiedy będą wysłane, ani czy były, a jak już zostały, bo dzisiaj poniedziałek, to nie znam numeru nadania przesyłki. Paranoja mała, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:22, ktosik napisał:

A tak właściwie, to kto jest w końcu głównym wydawcą Wiedźmina, bo w zasadzie mamy tu kilka
podmiotów; niejakie Atari (Atari? Co pan! Ja nie jestem rolnikiem!), tajemniczą grupę inwestorów,
CDP Red oraz CDP i w zasadzie nie wiadomo kto i na jakich zasadach może podejmować określone
decyzje których tak się tu domagają?


Producentem gry jest CD Projekt RED. Wydawca w Polsce jest CD Projekt, natomiast wydawca ry na swiecie (USA, Europa, Azja) jest Atari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram przedmówców w sprawie tego całego zamieszania z EK, każdy kto kupował coś w pre-orderze wie ze to nie pierwszy raz się takie jaja dzieją ale to co się dzieje z największa Polską produkcją to już przesada. Jestem delikatnie zdenerwowany tą sytuacją i cierpliwie czekam na jakieś info w sprawie tego bajzlu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:22, Budo napisał:

> - skąd wzięły się dodatki z EK ''porozrzucane'' po różnych sieciach sklepów i dlaczego
EK nie
> była od początku nazwana ''składakiem''?

Tutaj pewnie sie nie dowiesz- dodatki z ek to pewnie ten bestiariusz- nie wiem czy inne elementy
były po podstawkach pakowane w sklepach.


Pakowane nie były ale były dodawane jako gratisy i o to zapewne mu chodzi, zresztą mi też bo co to za unikalność EK. Do licha, niech zmienią nazwę EK na edycję rozszerzoną. CDP obdarował sklepy mnóstwem "gadżetów" które powinny być tylko w EK... a te oczywiście rozdawały je na lewo i prawo by przyciągnąć klientów (co jest oczywiście zrozumiałe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mozna powiedziec, ze czegos takiego jeszcze nie bylo, prawda jest taka, ze ludzie ktorzy zamowili gre na gram.pl zostali delikatnie mowiac wkreceni. Edycje kolekcjonerskie Wieska poszly do marketow w calosci i to wczesniej niz do normalnych klientow, w dodatku markety spod znaku skner i idiotow mialy w d* umowy i sprzedawali gre przed oficjalna premiera, co podejrzewam nie spodobalo sie Empikowi, gdyz ten slono zaplacil za nocna sprzedaz. Jak zwykle klient indywidualny i jego zamowienia zostaly potraktowane jako cos drugorzednego. Teraz znowu slysze ze markety zaczely sprzedawac gre po ~59zl, takze keep it up CDP, good job, na pewno klientow przybedzie przy takim traktowaniu.
Skoro CDP sam tak rozglaszal jakie to bedzie bogate i unikatowe wydanie kolekcjonerskie, to powinno zostac ono potraktowane jak zloto i wyslane na tydzien przed, a nie rozpakowywane bo marketom zabraklo dodatkow. Moze mamy isc do marketu i wziac nasz bestiariusz?
Acha i edycji kolekcjonerskiej jest duzo wiecej niz 3200, cos o tym wiem. Takze tyle z unikalnej i limitowanej edycji :) W dodatku szybciej bysmy ja mieli kupujac w markecie niz na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to CDP ma farta, ze prowadzi sklep internetowy - jakby to byla fizyczna placowka, to te 3 tysiace wscieklych ludzi by im roznioslo ten kramik w drzazgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki pomysł. Skoro firma robi nas na szaro i ma nas głęboko w d@#$% to czas pokazać im, że klientów nie można ot tak olać, zwłaszcza tych, którzy zapłacili 2x więcej niż reszta. Dlatego namawiam wszystkich pokrzywdzonych posiadaczy edycji kolekcjonerskiej do pisania do mnie na mail. Mam znajomych prawników, wytoczymy s@#$%&*$om sprawę w sądzie w związku ze złamaniem warunków umowy handlowej i zobaczymy wtedy, czy nadal będą tak jak teraz siedzieć i udawać, że ich nie ma.

P.S. oto mój mail: pawre@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie posty. Podaj fakty bo coraz ciekawsze spiskowe teorie się pojawiają.

Ja osobiście myślę, że wszystko przez zainteresowanie mafii. Przyjechali do CDP i grzecznie poprosili o wszystkie EK jakie były na stanie pokazując jednocześnie argumenty. Teraz, gdy trwa dodruk CDP stara się świecić oczyma by jakoś sprawę zatuszować bo jeśli mafia złoży im kolejną wizytę z powody niedotrzymania warunków umowy ustnej ("Ciiii. Wiecie co się stanie jak ktoś się dowie o tym, że tu byliśmy") to będziemy skazani na Cenegę.

Po napisaniu tego posta idę postawić stanowisko CKM - tanio życia nie sprzedam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani mnie to ziebi ani grzeje czy wierzysz. Swoje wiem, duzo informacji jest w samym temacie oraz komentarzach do informacji na gram.pl. To ze EK jest wiecej, to chyba nie jest trudne do uwierzenia, skoro niby 3200 jest calosci - 2999 dla ludzi ktorzy zamowili na gram.pl, to ma byc tylko 201 kopii na wszystkie markety w Polsce? W tym momencie u mnie na magazynie leza 3 EK PELNE z marketu i kolejne zamowione, bo maja ich duzo. Moge ci nawet fotke zrobic :)
Sam czekam na dodatki do EK, po prostu jest to robienie ludzi w wala. Wiem ze market zamawia wiecej etc, ale nie mozna traktowac tak klientow, nie po to EK byla tak reklamowana, zeby teraz sie dowiadywac ze wcale nie masz takiego ekskluzywnego i limotowanego wydania jak myslales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mija czwarta godzina normalnego, roboczego dnia pracy od 9:00, a CDP nadal udaje, że nikogo nie ma w domu. Jeśli cichaczem sobie czytają nasze wpisy i próbują ustalić "zeznania", to przypominam:
OBIECALIŚCIE, że dziś pojawią się oficjalne informacje o Edycji Kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować