Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska - problemy i rozwiazania

220 postów w tym temacie

/.../

Zastanów sie co mówisz- jakie na lewo i prawo? Dodawany był tylko bestiariusz, i to nie do każdej gry, a jedynie do limitowanej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:23, grzesioo napisał:

Sprawna teoria

Dzięki, staram się.

Dnia 29.10.2007 o 14:23, grzesioo napisał:

ale jest jedno "ale". :) W każdym wydaniu podstawowym była zapakowana mapa,
inna niż w EK. Musieliby z każdego EP zrywać folię, wyjmować mapę oraz foliować je na nowo.
Chyba, że system pakowania mieli jakiś inny, bardziej "elastyczny".

Jest jeszcze drugie "ale" - kolorki. O ile się nie mylę EK ma kolorową instrukcje itd. tak samo jak Wiedźmin sprzedawany na gram.pl... A może jest to jedno "ale". Nie jestem pewny czy zwartość edycji gram.pl, poza rękawem, nie jest identyczna z analogicznymi elementami EK czyli właśnie o tą mapę chodzi i instrukcję, poradnik oraz opowiadanie. Więc jeśli jest to identyczne to dwa "ale" zlewają się w jedno i przestają owym "ale" być.

Dnia 29.10.2007 o 14:23, grzesioo napisał:

Ale to i tak tylko nasze jałowe domniemania i domysły...

No właśnie - jestem tego świadom. Niestety wielu ludzi na podstawie mniej dogłębnych analiz pozwalają sobie na bardzo mocne słowa i zarzuty w stronę CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem czego nie rozumiesz:
preordery były pakowane i kompletowane wcześniej niż ek do sklepów (wymagała tego duża liczba zamówień). Dlatego zostały spakowane niekompletne, bo niektóre elementy nie były gotowe. Ale były już gotowe gdy przygotowywano ek dla sklepów. Już jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:27, Bashu napisał:

> > Gdzieś na forum była podana informacja że przed 1 listopada wszyscy dostaną swoje
ek,
> i bardzo
> > mnie ciekawi jak bardzo nas jeszcze ta firma dobije ;)
>
> Zwróć uwagę, że to kolejny dobry argument, jeśli drugiej raty przed weekendem nie otrzymamy...

> przecież były święta i kurierzy nie pracowali.

A potem zima i kiepskie warunki drogowe...

A potem wiosna i okres oslabienia organizmu. CDP i kurierzy chorowali.

A potem co?


A potem rok 2012 i koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:36, amcio89 napisał:

Dzisiaj ponoć nie którzy mają już otrzymać pozostałe elementy edycji kolekcjonerskiej!! I tu
moje pytanie: czy są już takie osoby.


Czy to informacja z DOKu?
Na mojej liście zamówień nic nie drgnęło, nie otrzymałem żadnego maila z nowym numerem listu przewozowego DPD, więc ja raczej tym szczęśliwcem nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj? Jakim cudem? Masterlink i PP nie posiadają teleportera więc pierwsze osoby otrzymają dodatki dopiero jutro. Pod warunkiem, że zostaną one w ogóle wysłane dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem ale przyznam, że przez moment pomyślałem sobie "skoro najpierw pakujemy pre-ordery to dlaczego EK dotarła do sklepów, skoro nie dotarła do odbiorców indywidualnych?". Na szczęście ja nie jestem prędki w ferowaniu wyroków i lubię pomyśleć zanim coś napiszę.
Niemniej wiesz lepiej niż ja, że wielu ma problem z równością "regulamin + piractwo = ban". Skoro znaczna część użytkowników atakujących CDP nie była w stanie kliknąć na niebieski napis CDP przy odpowiednich tematach to nie spodziewam się po nich tego, że dodadzą do siebie pewne fakty. Chciałem pomóc ale jeśli uważasz, że jest ok to ok. Ja tam się nie narzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, w koncu tych bestiariuszy bylo tylko 2999, tyle samo co EK ;)

hallas --> z informacji ktore sa, to narazie wynika to, ze nawet gram ani cdp nie wiedza co jest grane i co robic, reszta jest w sferze domyslow.

Mi sie tylko bardzo nie podoba, jak zostal potraktowany klient, ktory zamowil EK na gram.pl , markety jakos dostaly pelne edycje a my musimy czekac. Na poczatku tez bylo mowione, ze EK bedzie tylko 2999 i nic wiecej, a teraz nagle wypaczkowalo dodatkowe 201szt. Zamawiajac na gram.pl bylem pewny, ze zostane potraktowany priorytetowo (kupujac w oficjalnym sklepie wydawcy), zreszta pamietam jeszcze jak bylo mowione ze EK bedzie dostepna TYLKO na gram.pl i w ograniczonej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:43, Budo napisał:

/.../

Wiesz, w dzień premiery i tak jest wystarczająco gorąco- mieli czas na to wcześniej, ale wczesniej
nie mieli gadżetów.

W meilu od gram.pl, jest napisane, że reszta EK ma być wysłana kilka dni później po pierwszej części. Dzisiaj mija już chyba 7 dni od nadaniach gier dla tych co kupili EK, a reszta wciąż jeszcze nie jest nadana. Kolejny raz musze z przykrością stwierdzić. ŻENUA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:42, Yog-Sothoth napisał:

hallas --> z informacji ktore sa, to narazie wynika to, ze nawet gram ani cdp nie wiedza
co jest grane i co robic, reszta jest w sferze domyslow.

No właśnie. Mają pewno straszny bajzel a na wyjaśnienie niektórych kwestii bym nie liczył.

Dnia 29.10.2007 o 14:42, Yog-Sothoth napisał:

Mi sie tylko bardzo nie podoba, jak zostal potraktowany klient, ktory zamowil EK na gram.pl
, markety jakos dostaly pelne edycje a my musimy czekac. Na poczatku tez bylo mowione, ze EK
bedzie tylko 2999 i nic wiecej, a teraz nagle wypaczkowalo dodatkowe 201szt.

To pamiętam. Wyżej napisałem jakie mam domysły jeśli chodzi o te dodatkowe 200 sztuk. Uważam, że zgoda na taką a nie inną rekompensatę (o ile to miało miejsce w takim wydaniu) była troszkę nieprzemyślana właśnie ze względu zapewnień pojawiających się po zamówieniach EK, że dodruków nie będzie.

Dnia 29.10.2007 o 14:42, Yog-Sothoth napisał:

Zamawiajac na
gram.pl bylem pewny, ze zostane potraktowany priorytetowo (kupujac w oficjalnym sklepie wydawcy),
zreszta pamietam jeszcze jak bylo mowione ze EK bedzie dostepna TYLKO na gram.pl i w ograniczonej
ilosci.

A tu już nie jestem pewny czy takie zapewnienie się pojawiło. Pamiętam, że było o tym, iż tylko na gram.pl można było zamówić EK z wyprzedzeniem - nigdzie indziej. Były jednak wypowiedzi niebieskich o tym, że w sklepach pojawią się EK ale w ilościach mocno ograniczonych. Również ostatnio zostało to podtrzymane ale z zastrzeżeniem, że CDP nie może odpowiadać za ewentualne przesunięcia towaru między poszczególnymi filiami MM czy Empik. Innymi słowy jeśli n sztuk poszło do MM jako sieci handlowej to CDP nie może zabronić im by n/3 sztuk trafiło do MM w Wasrszawie, n/3 do MM w Poznaniu a n/3 do MM we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:28, Budo napisał:

i to nie do każdej gry, a jedynie do limitowanej ilości.


Tak limitowanej, że nadal można kupić ES z bestiariuszem, pytałem się znajomego w Saturnie, powiedział, że jeszcze mają całkiem sporo tych albumów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:56, Budo napisał:

/.../

Zdecydowanie przesadzasz- czy 7 to nie kilka? Zdaje sie że od dzisiaj, albo nawet od piątku
zaczeły sie wysyłki.

Wysyłki reszty EK?

TO PRZECIEŻ TO JEST SKANDAL BO ŻADNYCH MEILI NIKT NIE DOSTAŁ, ani z info, ani z nimerami przesyłek. Co za bajzel. ŻENUA

Fajnie jest. Zapłaciliśmy za EK i nie wiemy kompletnie co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że co nie napiszę, to skandal i żenua, może poczekamy na niebieskich :)

ps Radok:"Przed momentem dostałem takiego maila z gram.pl. Zaznaczyć muszę, ze to odpowiedź na pytanie : kiedy będą rozsyłane brakujące elementy EK? (pytanie zadane w sobotę)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:58, Budo napisał:


Dobra, widzę że co nie napiszę, to skandal i żenua, może poczekamy na niebieskich :)

No tak :).

Bo my, którzy zakupiliśmy EK od tygodnia żyjemy w niewiedzy. A i tak, żeby w tej niewiedzy żyć musieliśmy wkonać kilkadziesiąt telefonów, by się zorientowac, że jest coś nie tak. Żenua :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:58, Budo napisał:


Dobra, widzę że co nie napiszę, to skandal i żenua, może poczekamy na niebieskich :)


To moze usiadzmy ,zeby nas nogi nie rozbolaly? :[ Bo nie widac, zeby sie ktos zamierzal pofatygowal odpowiedziec nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować