Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - oficjalna informacja CD Projekt w kwestii ilości poszczególnych wydań gry

196 postów w tym temacie

CD Projekt

Ze względów na pojawiające się nieścisłości i kontrowersje związanych z ilościami poszczególnych edycji gry Wiedźmin, CD Projekt przedstawia oficjalną informację na ten temat.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - oficjalna informacja CD Projekt w kwestii ilości poszczególnych wydań gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze przedmówca nie można pisać takich informacji od razu? A tak powstały nieścisłości, przez brak odzewu żal, rozgoryczenie etc. Niepotrzebnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ile było egzemplarzy to mnie nic nie obchodzi ja chce wiedzieć kiedy dostanę resztę edycji kolekcjonerskiej za którą juzż zapłaciłem w całośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, otrzymalismy jedna odpowiedz, to juz cos.

Teraz czekamy na gwozdz programu: co CDP zamierza powiedziec ludziom, ktorzy wciaz czekaja na druga czesc EK (albo, w niektorych przypadkach, nadal czekaja na pierwsza)?

EDIT:
>CD Projekt stanowczo oświadcza, iż nigdy nie planował, ani nie planuje doprodukcji Edycji Kolekcjonerskiej.
Trudno w to uwierzyc, skoro juz pojawil sie dodruk, ale juz nie bede drazyl tego watku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:55, costi napisał:

OK, otrzymalismy jedna odpowiedz, to juz cos.

Teraz czekamy na gwozdz programu: co CDP zamierza powiedziec ludziom, ktorzy wciaz czekaja
na druga czesc EK (albo, w niektorych przypadkach, nadal czekaja na pierwsza)?


pewnie nic nie powiedzą , dodatki dojda za miesiac a u nich cisza bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne...
Swoją drogą widze że gram.pl oferuje najuboższą wersję edycji podstawowej,MM ma bestiariusz,empiki płócienne torby a my? Kolorową instrukcje wow...
Ale nie ma co narzekać,bo i tak nasza podstawka jest bogatsza od zagranicznych EK ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Edycja specjalna dla sieci EMPiK została wyprodukowana w nakładzie 4 000 egzemplarzy i posiadała kolorową wersję poligrafii oraz bonusową płócienną torbę wydawaną w kasie"

Super, że wiem o torbie! Wspaniale, że mi nikt nie powiedział w ogóle o takim czymś.
Wspaniale, że takie informacje pojawiają się PO premierze.
Jaka kolorowa Poligrafia? Gdzie? Mam te wersje i ja tam nigdzie kolorów nie widzę?

"edycja specjalna dla sieci Media Markt i Saturn również została wyprodukowana w nakładzie 4 000 egzemplarze i w jej skład wchodziła podstawowa edycja gry Wiedźmin z innym kolorystycznie etui oraz dodatkiem w postaci Bestiariusza"
Wspaniale, że nie pojechałem do Media Marktu, ale skąd mogłem wiedzieć?
Dzięki CDP za takie informacje, gdy już ludzie nakupili gry a pozostali będą z łapanki - przypadu. Tak naprawdę, tym którzy czekali najdłużej i najwierniej, CDP strzeliło w twarz.
Jeszcze raz dzięki za info `w porę`.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kiedykolwiek doczekamy się takiego dnia, w którym gramowy redaktor wstuka na swojej klawiaturze sekwencję klawiszy, układających się w słowo "p, r, z, e, p, r, a, s, z, a, m, y"... Liczyłem, że to nastąpi już dziś, ale jak to z CDP ostatnio bywa, znów się przeliczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, tak, rozumiemy, ale było niby 3000 egzemplarzy EK (nie 2999 i nie 3001 parafrazując Monty Pythona), zero doprodukcji, więcej nie było i nie będzie, a tu nagle pojawiają się egzemplarze 3001-3200 które niby były od początku. Trochę nieco unfair.
Powiedział człowiek walczący 5 dzień z masterlinkiem o dostarczenie paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guzik mnie interesuje ile wydaliscie edycji specjanych dla media, super, biedronek, stokrotek czy tam innych marketow

Mnie jako WASZEGO stalego klienta interesuje kiedy DOSTANE moja EK CALA (i jaka dostane rekompensate z tego Faktu ze jestem klientem drugiej kategorii ,bo w koncu tak sie czuje gdy widze w Empiku pudlo z EK) ,a w tej informacji nic o tym nie ma...
Moze mam sie kontaktowac z DOKiem czy tam innym BOKiem ,ktory najzwyklej w swiecie olewa moje maile choc Pan Michal Kicinski obiecywal ze to sie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:00, grzesioo napisał:

Ciekawe czy kiedykolwiek doczekamy się takiego dnia


Nigdy. :) Trzeba mieć swój proletariacki honor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować