Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 20:25, Saqool napisał:

A ja powiem Wam tak, według Rzecznika Praw Konsumenta (dzwoniłem się dowiedzieć), za takie
wybryki należy się klientowi rekompensata. Dla informacji bon nie jest rekompensatą a gratyfikacją,
zobaczcie sobie na definicję tych pojęć w prawie polskim.


Pewnie dlatego wciąż używają słowa "gratyfikacja", mimo, że nijak do tej sytuacji nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też często do MM nie zaglądam, ale fart chciał że mnie wysłali z firmy po jakieś pierdoły i szef sobie życzył by właśnie ''kupić szybko w MM''. Uwierz mi - miałem dość mocno szczękę w okolicy kolan ;)
Z drugiej jednak strony - gdyby większość którzy zamówili, a teraz czekają tak do tego podeszła, to w marketach faktycznie momentalnie by niczego nie było.
Idea EK w moim wypadku była związana z produktem na który od dawien dawna czekałem. W sumie mało jest gier które chciałbym w edycji EK, a jeśli są to jest to najczęściej klasyka cRPG, praktycznie niedostępna niestety.

Ostatni będą pierwszymi? Owszem, tak to wygląda - praktyka i czas pokaże, czy wogóle w tym tygodniu skończą. O ile sie nie myle to za tydzień jakoś będziemy mogli miesiąc liczyć :P

I ja sam cyrk wspomnę z szerokim uśmiechem :D Już mam niezłą bekę gdy rozmawiam z kumplem, który ma numer coś koło 500 i ''wstrzymaną'' ;D I mamy dość podobne wnioski o gram i zakupach tutaj ;-)
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:27, Dalke napisał:

No właśnie nie tylko pod tym warunkiem. Najbardziej mnie dobił kolega z pracy, który zaglądając
mi przez ramię (oglądałam sobie zdjęcia EK, żeby się pocieszyć, że warto czekać) powiedział
"o, takich pudeł wczoraj dużo w MM było". I to nie było dzień po premierze.


o.O heh no to n/c w takim razie ;-) ale wiesz, co innego MM na prowincji a w Kaczogro... eeekhem w Wawie :] Co do fotek to ja nawet nie ogladam bo cisnienie skacze ;-) a w ogole mam nadzieje ze artbook to nie beda same speed arty zywcem z Loadingow - bo to niestety bardzo niski poziom :P tylko cos jak na plakatach, flashbackach etc ;-)
A w ogole to nie trac nadziei bo Tobie sie juz status zmienil ;) ja juz przystopowalem z graniem w Wiedzminka coby jeszcze z rozdzialik zostal jak przyjdzie bestiariusz :] oto do czego wydawcy moga doprowadzic graczy... :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej moze bez takich radykalnych srodkow :P ale mysle ze maskotka-smierc dobrze by na nich podzialala ;-) najlepiej nazwac ja "Małe Zło" (vide wyslanie 300 EK do sklepow), i niech w reku trzyma zwój/tablice (nagrobkowa ;]) z podpisami 2999 wielce zadowolonych posiadaczy EK ;-) (no moze nie 2999 :P ale paru przedstawicieli z tego topicu ;]) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP rozsyłało jakieś maile w związku z opóźnieniem? Bo coś tu przeiwnęło się w dwóch wąŧkach, a nic nie dostałem więc ciekaw jestem niezmiernie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:47, Krondar napisał:

CDP rozsyłało jakieś maile w związku z opóźnieniem? Bo coś tu przeiwnęło się w dwóch wąŧkach,
a nic nie dostałem więc ciekaw jestem niezmiernie ;)


Rozsyłało, ale chyba w świecie krasnoludków, smerfów, czarodziejów i innych pierdółek :P A tak serio, to podobno rozsyłali i rozsyłają, tylko chyba nie do tych, co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:47, Krondar napisał:

CDP rozsyłało jakieś maile w związku z opóźnieniem? Bo coś tu przeiwnęło się w dwóch wąŧkach,
a nic nie dostałem więc ciekaw jestem niezmiernie ;)


ja tam dostalem tylko meil z 20 pazdziernika o tym ze wysylka EK rozpocznie sie w ''specjalnym'' trybie :P w sumie co by nie bylo SAMI przyznaja sie do winy w tym mailu :P - "W planie tym pojawiła się jednak z naszej winy niedoskonałość." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:07, RaLu napisał:

Dzisiaj wysłana została kolejna partia elementów wydania kolekcjonerskiego gry Wiedźmin.
Osoby, do których zostały wysłane paczki, otrzymają wiadomość mailową z potwierdzeniem nadania.

Informujemy, że w dniu jutrzejszym potwierdzimy termin wysyłki pozostałych paczek z elementami
EK.
Aktualnie weryfikujemy listę wysyłkową i wszystkie wątpliwości wyjaśniamy indywidualnie.

Pozdrawiam,
Rafał Łubiński
sklep.gram.pl



Czy wyjaśnianie indywidualne polega na nie odpowiadaniu na mail`e? Co z zasadą odpowiedzi w ciągu 48h? Przecież sami ją sobie narzuciliście. Kolejna blaga?

Przecież jako klient sklepu nie mam obowiązku czytania waszego forum...

Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:49, mtwarog napisał:

Rozsyłało, ale chyba w świecie krasnoludków, smerfów, czarodziejów i innych pierdółek :P A
tak serio, to podobno rozsyłali i rozsyłają, tylko chyba nie do tych, co trzeba...


Czemu nie jestem zdziwiony ;-)

Morfieusz -> No ja właśnie tak samo. Mail od Tudd''a - że dali ciała ;) I fakt do błędu się przyznał, ale w międzyczasie na forum przewinęło się pare wyjaśnień czemu :P Swoją drogą najlepsze wyjaśnienia dawał na forum GOL''a przedstawiciel CDP :P Gość się sam mieszał i nie do końca wiedział o czym pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:13, Morpheus83 napisał:

Brawo dziękuje za odzew Rafale :) masz u mnie wielki plus :P /czyżby nasze maile i groźby poskutkowały??/:P

Nie poskutkowały, bo faktycznej "gratyfikacji"/rekompensaty wciąż nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę ciśnienie wzrosło :) Status zmienił się na: "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 8 listopada 2007" :) Meybe there''s hope after all? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie.
Zamieszczałem wcześniej opinie na temat opóźnienia z wysyłką drugiej raty EK Wiedźmina, wiec teraz czuję się zobowiązany do napisania jeszcze jednego słowa.
Dziś ok. 10:30 do moich drzwi zapukał kurier z długo oczekiwaną przesyłką. Kiedy rozpakowałem paczkę z EK Wiedźmina o nr 1289, moja złość na CDP pogłębiła się. Wydanie to jest niepowtarzalne. Ta waga ( mój synek się pod jej ciężarem ugiął), gabaryty... Wszystko wygląda naprawdę cudnie. A złość dlatego bo, ehhh... Gdyby nie ta wpadka z dzieleniem EK, byłoby rewelacyjnie, super itd. Po prostu tak, jak można to sobie tylko wymarzyć. Naprawdę jestem pod tak wielkim wrażeniem EK Wiedźmina, że szczęki jeszcze do teraz nie mogę włożyć na swoje miejsce. Warto było czekać. Warto było tracić nerwy w oczekiwaniu na nią.
Ale... Jest wielkie ale... Osoby odpowiedzialne za całe zamieszanie powinny ponieść surowe konsekwencje. Sęk w tym, że pomimo tak wspaniałej edycji i tak wszyscy będą ją kojarzyć z aferą, która miała i nadal ma miejsce, bowiem jak wiadomo nie wszyscy jeszcze otrzymali swoje EK. Szkoda tak ciężkiej pracy, którą trzeba było włożyć w EK Wiedźmina, a która została zaprzepaszczona przez taką wpadkę.
Na koniec dodam, że za tak wydaną EK wybaczam CDP jego grzechy i daję mu szansę kupując na gram.pl nadal, pełen nadziei, że już więcej się taka wpadka nie powtórzy.
Dziękuję CDP RED za wzorowo wykonaną pracę. Dokonaliście czegoś, w co nie wierzyło wielu. Gratulacje.
Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w ogole mam nadzieje

Dnia 07.11.2007 o 20:36, Morfieusz napisał:

ze artbook to nie beda same speed arty zywcem z Loadingow - bo to niestety bardzo niski poziom
:P tylko cos jak na plakatach, flashbackach etc ;-)


Artbook jest świetny- i format i zawartość - dużo zdjęć na całą stronę, arty również takie jak na plakatach:) i dużo,dużo naked women :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-- ciach --

Przyznaję iż po Twoich ostatnich postach, takowego jak ten - nie spodziewałem się :) Gratuluję więc otrzymania paczki - jednocześnie mając nadzieję że i oczekujący nadal, w niedługim czasie otrzymają swoją bez problemu. Oby do końca tego miesiąca ;) Bo choćby była i cudna, to za tydzień dwa - po prostu nie będę miał możliwości jej odebrać, tylko poczeka na mnie w domu dobre parę tygodni :/ (Edit: No chyba że mi przesuną termin szkolenia...)
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:22, Kazekrex napisał:

Artbook jest świetny- i format i zawartość - dużo zdjęć na całą stronę, arty również takie
jak na plakatach:) i dużo,dużo naked women :)


hiehiehie no to mnie podniosles na duchu ;-) dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że za sam ArtBook trzebaby wyłożyć koło 100zł gdyby był dostępny osobno!

Ja wciąż czekam na mail z kodem! I na jakieś rekompensaty!

A co do dostępności EK sądzę, że teraz "boom" ustał, a dostępne egzemplarze w MM będą się kurzyć, aż do gwiazdki, a poniej niedobitki wrócą do magazynów gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:29, Morfieusz napisał:

> Artbook jest świetny- i format i zawartość - dużo zdjęć na całą stronę, arty również takie

> jak na plakatach:) i dużo,dużo naked women :)

hiehiehie no to mnie podniosles na duchu ;-) dzieki za info


Doczekasz się i Ty :) mi już złość przeszła na CDP ; przytule się do pudła i sobie będę spał

Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:33, Kazekrex napisał:

> > Artbook jest świetny- i format i zawartość - dużo zdjęć na całą stronę, arty również
takie
>
> > jak na plakatach:) i dużo,dużo naked women :)
>
> hiehiehie no to mnie podniosles na duchu ;-) dzieki za info

Doczekasz się i Ty :) mi już złość przeszła na CDP ; przytule się do pudła i sobie będę spał

Tobie to dobrze :] Ja jeszcze mam wstrzymane ale obiecują wyłsać jutro :D

Dnia 07.11.2007 o 21:33, Kazekrex napisał:


Dobranoc wszystkim :)

Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować