Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 09:08, RobeN napisał:

To nie forma płatności. Ja miałem za pobraniem i wysłali.
Swoją drogą zastanawiam się czy te elementy to oni dopiero robią i to tak powoli, czy co w
ogóle jest :(


co do formy płatności sie zgadzam, sam miałem za pobraniem i kurier dziś rano odebrał moją przesyłkę z sortowni, więc mimo wszystko wierze żę dzisiaj ją dostanę. nie wiem kto robi elementy, ale nie sądze by zajmowało się tym CDP konkretnie, pewnie jakaś firma kooperująca zawaliła. mogem się mylić, ale nie ma jednego winnego w tej sytuacji.

jakby co mam numer 1213.
a maile z kodami wyślą pewnie wtedy gdy DPD potwierdzi im dostarczenie przesyłki (przesyłek). pzdr. a ruch WF popieram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błeh.. numer 6xx i dalej wstrzymane... ja bardzo przepraszam, ale wysylanie od konca jest kopniakiem w tyłek dla tych, którzy w pierwszych chwilach zamiawiania EK walczyli z serwerem. Ja sam swoją paczkę ledwo zaklepałem i dostanę ją jako jeden z ostatnich. To się nazywa profesjonalizm ! Czapki z głów ! A ten DOK... jednym zdaniem wszystko co mi powiedziała miła pani przy telefonie można ując tak: "Wyslemy jak bedzie, a jak nie bedzie to sobie poczekasz. Polecamy sie na przyszłosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 08:56, scooby01 napisał:

> a u mnie nadal wstrzymane...

U mnie tak samo :/ Już nawet nie mam siły sprawdzać tego statusu...
Gre już przeszedłem, a dodatków nawet nie widać na horyzoncie... ech.

ja jestem dopiero w połowie ze względu na brak czasu...
w związku z tym, że muszą jeszcze rozwiązać jedną "małą" kwestię odnośnie poprzedniej przesyłki, to obawiam, się, że moja paczka będzie jedną z ostatnich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam pomysł Bigjacka za bardzo dobry, należy zdecydowanie to wszystko nagłośnić. Lista Priorina świetnie opisuje "profesjonalizm" CDProjektu. Swoją drogą teraz CDP i szanowny prezydent mają coś wspólnego ;) Sprawiedliwości musi się stać zadość, a nikt tego nie zrobi jeśli sami się za to nie weźmiemy. Jeśli taki artykuł nie ukaże się w jakimś popularnym medium, wtedy sprawa ta nie wyjdzie spoza naszego grona, a CDP dalej będzie w najlepsze olewało wszystko i wszystkich. Może gdy spotka ich publiczna nagonka za to co zrobili, może wtedy coś się wreszcie zmieni. Trzymam kciuki Bigjack, zrób co należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa obsługa na poziomie.
Zamówiłem swoją EK The Witcher w niedzielę 04.11.2007, a dziś jest już u mnie :) 07.11.2007 - zobaczymy jaki będzie numer edycji

Oczywiście otrzymałem maila z przeprosinami za opóźnienia :P heh

Ciekawe jak z tymi biednymi preorderowcami i ich niedosłanymi dodatkami, bo GRAM realizuje już nowe EK jak widać bez opóźnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem wywiad na wp z Michałem Kicińskim i powiedział, że wszyscy którzy dostali ek w dwóch częściach dostaną całą stówę (czytaj: sto złotych! - nie jakiś tam wPLN) do wykorzystania w gram.pl... Kurde, jeśli okaże się to prawdą, to przeprosiny są przyjęte ;):) (przynajmniej przeze mnie hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:24, Gwynbleidh napisał:

Właśnie przeczytałem wywiad na wp z Michałem Kicińskim i powiedział, że wszyscy którzy dostali
ek w dwóch częściach dostaną całą stówę (czytaj: sto złotych! - nie jakiś tam wPLN) do wykorzystania
w gram.pl... Kurde, jeśli okaże się to prawdą, to przeprosiny są przyjęte ;):) (przynajmniej
przeze mnie hehe)

TAAA ???
Jeśli okaże się to prawdą to przezemnie też ;], choć anulowałem moje kil;ka zamówień pre orderowych, na znak protestu, to jeśli dostaniemy 50% sumki EK, na wydanie, to będzie poprostu supa ;]

"Podjęliśmy też bardzo ważną decyzje odnośnie EK. Po pierwsze wszystkim zamawiającym EK w preorderze, czyli wszystkim których dotknęło rozdzielanie wysyłki na dwie części, zostanie wysłany kupon o wartości 100 złotych do zrealizowania W DOWOLNY sposób w sklepie gram.pl. Wartość tego kuponu odpowiada mniej więcej wartości elementów które wysyłamy z opóźnieniem. Uznaliśmy, że zwykłe przeprosiny to za mało i załączając kupon chcemy dodatkowo podkreślić jak bardzo jest nam przykro, że nie wywiązaliśmy się z zawartej z naszymi klientami umowy.
Oczywiście akcja będzie nas kosztować bardzo dużo pieniędzy. Ale niestety za błędy trzeba płacić. Szczegóły całej akcji będą wkrótce ogłoszone, a ze wszystkimi klientami skontaktujemy się osobiście (telefonicznie lub emailem) i poinformujemy o tym. Nastąpi to zaraz po zakończeniu wysyłek brakujących elementów, czyli najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu (12-17 listopada). Zależy nam na czasie, tak aby kupon gracze mieli szanse wykorzystać na świąteczne zakupy."

SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:24, Gwynbleidh napisał:

Właśnie przeczytałem wywiad na wp z Michałem Kicińskim i powiedział, że wszyscy którzy dostali
ek w dwóch częściach dostaną całą stówę (czytaj: sto złotych! - nie jakiś tam wPLN) do wykorzystania
w gram.pl... Kurde, jeśli okaże się to prawdą, to przeprosiny są przyjęte ;):) (przynajmniej
przeze mnie hehe)


podaj link do wywiadu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO drogi CDPROJEKcie BRAWO BRAWO!!! Zyskaliście wielki plus u mnie...

cyt z gry.wp.pl

"No dobrze a co z tymi którzy WCIĄŻ nie otrzymali brakujących elementów EK?

Oczywiście robimy wszystko aby brakujące elementy dosłać jak najszybciej. Niestety z powodu zamieszania z zamówieniami wysyłka idzie wolniej niż byśmy sobie życzyli. Codziennie wysyłamy kilkaset brakujących zestawów, jednak wygląda na to, że ostatnie pakiety wyślemy do końca tego tygodnia. Czyli ostatnie osoby nie powinny dostać ich później niż we wtorek13 listopada.
Podjęliśmy też bardzo ważną decyzje odnośnie EK. Po pierwsze wszystkim zamawiającym EK w preorderze, czyli wszystkim których dotknęło rozdzielanie wysyłki na dwie części, zostanie wysłany kupon o wartości 100 złotych do zrealizowania W DOWOLNY sposób w sklepie gram.pl. Wartość tego kuponu odpowiada mniej więcej wartości elementów które wysyłamy z opóźnieniem. Uznaliśmy, że zwykłe przeprosiny to za mało i załączając kupon chcemy dodatkowo podkreślić jak bardzo jest nam przykro, że nie wywiązaliśmy się z zawartej z naszymi klientami umowy.
Oczywiście akcja będzie nas kosztować bardzo dużo pieniędzy. Ale niestety za błędy trzeba płacić. Szczegóły całej akcji będą wkrótce ogłoszone, a ze wszystkimi klientami skontaktujemy się osobiście (telefonicznie lub emailem) i poinformujemy o tym. Nastąpi to zaraz po zakończeniu wysyłek brakujących elementów, czyli najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu (12-17 listopada). Zależy nam na czasie, tak aby kupon gracze mieli szanse wykorzystać na świąteczne zakupy.
Dodatkowo rozważamy, czy czasowo nie zawiesić wydawanie EK do wszystkich gier CD Projekt. Edycja Wiedźmina pokazała, że jako organizacja nie potrafimy tego należycie wykonać i do czasu gdy nie będziemy pewni, że potrafimy to zrobić ze 110% skutecznością uważam, że lepiej tego nie robić. To oczywiście będzie trudna decyzja, gdyż EK stały się jednym z naszych znaków rozpoznawczych, ale jeśli uznamy, że jest konieczna to też ją podejmiemy.
Jeśli ją podejmiemy nie będzie ona jednak dotyczyć gier które już zaplanowaliśmy. Mam na myśli EK gry Gears of War. Wydaje mi się, że to spowodowało by więcej zamieszania niż pożytku, gdyż wszystko mamy ustalone z producentem i właśnie ruszyły zapisy. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:50, Gwynbleidh napisał:

hmmmm... Cisza przed burzą?

Spoko, dzieciaki powracają ze szkoły, ludzie z pracy i się zacznie wychwalanie pod niebiosa CDP :).
Ja bardzo miałem za złe CDP ich ruchy, ale ta rekompensata w pełni mnie zadawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznanie się do błedów dla wiernych fanów Wiedzmina i stałych klientów CDP, to krok w stronę odzyskania dobrego imienia firmy.

Ja osobiście czekam jeszcze na 2 cz. mojej EK,ale nie chciałbym kończyć mojej współpracy na linii klient-sprzedawca z gram.pl na rzecz empiku czy mm. Jeżeli bedzie tak jak w wywiadzie to wybaczę błedy, ale przed zakupem następnej EK 100 razy zastanowię się czy warto kupować, czy też poczekać i sprawdzić czy przypadkiem dodatki EK nie są dodawane za darmo do EP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to się okaże prawdą, to faktycznie, CDP może czuć się zrehabilitowany. Dodatkowo zamiast nieśmiertelnego minusa zarobią u mnie dużego plusa ;-)

Lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu, kupon z pewnością się przyda :]
Może pad bezprzewodowy albo jakiś tytuł do PS2 ;p
Szkoda tylko, że takie informacje są podawane najpierw na innych stronach, a nie na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:56, mesiu59 napisał:

> hmmmm... Cisza przed burzą?
Spoko, dzieciaki powracają ze szkoły, ludzie z pracy i się zacznie wychwalanie pod niebiosa
CDP :).
Ja bardzo miałem za złe CDP ich ruchy, ale ta rekompensata w pełni mnie zadawala.


Chyba chciałeś powiedzieć, że "w pełni by mnie zadowoliła". :) Pamiętajmy, że jeszcze słowa nie stały się ciałem ;) BTW w statusie mam już pakowanie i przygotowanie do wysyłki... Jak dobrze pójdzie to jutro kurier zapuka do moich drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu nawet nie chodzi o kupon ,ale jesli w taki sposób się poczuwają do odpowiedzialności to znaczy , że rzeczywiscie zależy im na dobrym imeniu w oczach graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO SIĘ NAZYWA GRATYFIKACJA !
Nie jakieś tam pseudo zniżki na smycz. Czułem, że na Michała K. można liczyć i jak on zabierze zdanie w temacie będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:08, Evil Khan napisał:

TO SIĘ NAZYWA GRATYFIKACJA !
Nie jakieś tam pseudo zniżki na smycz. Czułem, że na Michała K. można liczyć i jak on zabierze
zdanie w temacie będzie dobrze.


Rekompensata, rekompensata ;)
Ale poczekajmy na oficjalne info, zanim zaczniemy dzielić skórę na niedźwiedziu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować