Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 12:54, Toomasi napisał:

To dla osób, które mało po necie łażą i nie wchodzą na niektóre strony. Jest to kawałek wywiadu
przeprowadzonego przez serwis gry.wp.pl z Michałem Kicińskim Współzałożycielem i Dyrektorem
Zarządzający CD Projekt) :) Może część z was wybaczy CDP, szczególnie po tym co zaraz przeczytacie.
Życzę miłej lektury !


a ty jakbyś dokładniej czytał ten topic widziałbyś ze temat był już poruszany... :P
a wracając do tematu ciesze sie ze dodatki są wysokiej jakości ...:) dzięki wszystkim mającym już swoje dodatki ze informują ... dodaje to jeszcze większego smaczka.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yaaawn... wstalem 30min temu, pierwsze co robie sprawdzam status i co widze ? wstrzymane :P juz cisnienie skoczylo, odpalam forum i znajduje link do wywiadu...
i musze powiedziec ze jednak Mike to umie sie zachowac ;-) ale czy nie mozna bylo ciut wczesniej na forum/na gramie o tym napisac ? :P oszczedziliby sobie i nam paredziesiat postow zlosci :P

@Morpheus83 - przeczytaj uwaznie, to nie jest bon na 100 wPLN tylko na 100 realnych polskich złociszy :]

BTW czy mi sie wydaje czy jednak Ktos niebieski (Sol ;]) caly czas po cichu sledzil ten watek ? :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:09, Kafar napisał:

Myślę że nic nie jest warte tych nerwów itp.. warte to było 200zł które za to daliśmy :)

Jasssssne. Dla mnie jak już mówiłem 100zł jest wystarczające w pełni. To nie tylko 100zł, ale też pokaz tego, że jednak CDP szanuje klientów. Tego, że nei rzucili nam ochłapu, jak w przypadku zniżek w sklepiku wiedźmińskim, tylko poprostu nam wynagrodzili nasze nerwy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dostałem resztę EK "Wiedźmina":) Wszystko jest OK.
Dziękuje - całość tworzy piękne wydanie - osłodę mojego sporego wydatku finansowego:)

PS
Teraz niecierpliwe czekam na obiecany "kod" - bo marzy i się figurka, podkładka etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:21, Morpheus83 napisał:

nie dostaniesz kodu dostaniesz 100PLN na wykorzystanie na gram.pl :d


Jednak postulowałabym zachowanie umiarkowanego optymizmu, dopóki nie dostaniemy oficjalnego info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:23, Dalke napisał:

Jednak postulowałabym zachowanie umiarkowanego optymizmu, dopóki nie dostaniemy oficjalnego info :)


Et voilà. Wywiad oficjalnie trafił na gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:26, Klimos napisał:

> Jednak postulowałabym zachowanie umiarkowanego optymizmu, dopóki nie dostaniemy oficjalnego
info :)

Et voilà. Wywiad oficjalnie trafił na gram.pl ;)


Więc cieszmy się :D
Ktoś wie, w jakiej formie będą te "kupony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co zawarte w wywiadzie i tyczy się EK jest bardzo ładnie powiedziane.. chyba je sobie wydrukuje. Szkoda że tak późno.. ale chciałem jeszcze dodać że najbardziej nie mogę wybaczyć tego że EK poszły do empiku a miały nie iść. Nie wiem czemu może dlatego że właśnie przez to wszystko było takie szkodliwe dla nas. Że okazało się że można mieć EK bez nerwów. Więc wiadomo że gry a na pewno EK na gram.pl nie zamówię już :/ wiem że to jedna w sumie taka wpadka.. ale bardzo mnie zniechęciła;/.

Dobre jest to że już wiem że każda EK trafia do empiku zawsze i nieważne jakie zapewnienia są mówione.. wystarczy pójść dzień wcześniej do sklepu i poprosić o odłożenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:30, Dalke napisał:

Więc cieszmy się :D
Ktoś wie, w jakiej formie będą te "kupony"?


Się okaże. Sądzę, że to trochę potrwa, gdyż będzie zapewne to wymagało drobnych przeróbek w opcji kupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2007 o 13:30, Dalke napisał:

Więc cieszmy się :D
Ktoś wie, w jakiej formie będą te "kupony"?


Prawdopodobnie do konta zostanie przypisane 100zł za które możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coby nie bylo, mamy i znizki do 50% na wiedzminkowe bibeloty i kupon 100 zł ^^ mam tylko nadzieje ze ten kupon ''wydaje reszte'' - znaczy kupujemy gre X za 40 zł i jeszcze 60 nam zostaje :P a nie jak w hipermarketach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje może to być postaci kodu zniżkowego,który może zostać wykorzystany RAZ przy zamówieniu i bez możliwości odzyskania go. Wysłałem odpowiednie zapytanie do BOKu i może mi wyjaśnią bądź potwierdzą mój tok rozumowania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:39, Mistic napisał:

Z tego co się orientuje może to być postaci kodu zniżkowego,który może zostać wykorzystany
RAZ przy zamówieniu i bez możliwości odzyskania go. Wysłałem odpowiednie zapytanie do BOKu
i może mi wyjaśnią bądź potwierdzą mój tok rozumowania ;p


tez tak mysle :P trzeba bedzie napchac do koszyka rzeczy za ~100 a jak wyjdzie wiecej to doplacic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:38, Morfieusz napisał:

coby nie bylo, mamy i znizki do 50% na wiedzminkowe bibeloty i kupon 100 zł ^^ mam tylko nadzieje
ze ten kupon ''wydaje reszte'' - znaczy kupujemy gre X za 40 zł i jeszcze 60 nam zostaje :P
a nie jak w hipermarketach :P


No ale czy ktoś dostał ten kod zniżkowy w ogóle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:39, Mistic napisał:

Z tego co się orientuje może to być postaci kodu zniżkowego,który może zostać wykorzystany
RAZ przy zamówieniu i bez możliwości odzyskania go. Wysłałem odpowiednie zapytanie do BOKu
i może mi wyjaśnią bądź potwierdzą mój tok rozumowania ;p


Oby tylko przy składaniu zamówienia nie występował jakiś bug - bo jak kod przepadnie to lipa. :[
Ale nie ma co się martwić na zapas - zapewne o wszystkim nas poinformują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:43, Dalke napisał:

No ale czy ktoś dostał ten kod zniżkowy w ogóle? :)


Dalke, wiesz ze Oni maja tam niezly burdel ;-) poczekajmy az wszystkim wysla, a potem jeszcze tydzien :P:P mysle ze juz wtedy dostaniemy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu jakas satysfakcjonujaca gratyfikacja za nasze cierpienia (tak na marginesie, ja cierpie dalej, moja przesylka ciagle wstrzymana). Nawet nie chodzi tu juz o sama sume 100zl, ale o to, ze CDP w koncu zaczal nas traktowac jako powaznych klientow. Szkoda tylko, ze na zmiane postepowania trzebabylo czekac 3 tygodnie i robic raban nie tylko tu na forum, ale w mediach i instytucjach panstwowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować