Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 03:22, Ajantis napisał:

To ma kolosalne znaczenie ;P . Łączysz się teraz z prywatnymi serwerami, nie z oryginalnymi
serwerami Battle.netu ;P . Ściągnij i wyeksportuj do rejestru ten plik www.war-masters.org/pub/bn.reg
, on przywróci ci oryginalne ustawienia Battle.netu.

Udało się! Serdecznie Ci dziękuję, zwłaszcza z uwagi na fakt, że z tym problemem męczę się od miesiąca. Od dzisiaj ten 3-kilobajtowy wpis do rejestru jest dla mnie świętym artefaktem i kluczem do krainy Europe :) Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc z problemem połączenia z battle.net. Od dwóch dni nie mogę połączyć sie z battle.net za pomocą bramki "europejskiej" do tej pory łączyłem sie bez problemu. Nie ma problemu z połączeniem poprzez inne bramki. Treść komunikatu: "Jeżeli korzystasz z modemu, to przed połączeniem z Battle.net musisz najpierw połączyć się z Dostawcą Usług Internetowych... "

Pozwoliłem sobie o przekopiowanie postu do tego, chyba odpowiedniejszego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:10, klaudit napisał:

Udało się! Serdecznie Ci dziękuję,

Nie ma sprawy ;P

Dnia 25.04.2007 o 19:10, klaudit napisał:

Proszę o pomoc z problemem połączenia z battle.net. Od dwóch dni nie mogę połączyć sie z battle.net
za pomocą bramki "europejskiej" do tej pory łączyłem sie bez problemu. Nie ma problemu z połączeniem
poprzez inne bramki. Treść komunikatu: "Jeżeli korzystasz z modemu, to przed połączeniem z
Battle.net musisz najpierw połączyć się z Dostawcą Usług Internetowych... "

Nie łącz się z Battle.netem przez kilka dni tak, powinno przejść ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 00:04, Ajantis napisał:

Nie łącz się z Battle.netem przez kilka dni tak, powinno przejść ;P


Nie wiem czy to pomoże. Nie po to kupowałem 2 egzemplarze gry (by móc grać na dwóch komputerach), by zabawa trwała niecały miesiąc czasu. Ciekawe jest tylko to, że łączy się bez problemu przez inne bramki, lecz niestety nie ma tam mojej postaci. Przez TCP/IP nigdy nie udało mi sie połączyć, więc Battle.net to jedyna możliwość.
Dzisiaj problem zgłaszam do Pomocy Technicznej, zobaczę co oni powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 10:59, klaudit napisał:

Nie wiem czy to pomoże. Nie po to kupowałem 2 egzemplarze gry (by móc grać na dwóch komputerach),
by zabawa trwała niecały miesiąc czasu. Ciekawe jest tylko to, że łączy się bez problemu przez
inne bramki, lecz niestety nie ma tam mojej postaci. Przez TCP/IP nigdy nie udało mi sie połączyć,
więc Battle.net to jedyna możliwość.
Dzisiaj problem zgłaszam do Pomocy Technicznej, zobaczę co oni powiedzą.


Miałem ten problem między innymi z kontem na którym stoi bot na kanale więc nie mógł dostać bana za cokolwiek, bo bot tylko stoi i moderuje kanał, ale bana i tak dostał. Gościu z supportu i ludzie zajmujący się botami powiedzieli żebym poczekał i nie łączył się kilka dni z BNem i pomogło i w przypadku tego konta i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko trochę poczekać. Miałem dokładnie taki sam problem. Kumple poradzili mi bym poczekał pare dni. Pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam..
Mam problem i prosiłbym o pomoc...
A wiec loguje sie na konto wszystko jest ok, nastepnie probuje dolaczyc do gry lub ja stworzyc i nie moge.
Drzwi sie nie otwieraja i wyskakuje napis ze nie udalo sie polaczyc bleble...
Prosze o odpowiedz (bez zbędnych komentarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zakladam nowy temat ktos ma pretensje i kieruje mnie tu...
Jak pisze tu nikt nie odpowiada...
Czy moglby ktos mi w koncu pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:57, gdg napisał:

witam..
Mam problem i prosiłbym o pomoc...
A wiec loguje sie na konto wszystko jest ok, nastepnie probuje dolaczyc do gry lub ja stworzyc
i nie moge.
Drzwi sie nie otwieraja i wyskakuje napis ze nie udalo sie polaczyc bleble...
Prosze o odpowiedz (bez zbędnych komentarzy)

ja tysz tak mam ale tylko przy niektórych serwerach... próbowałeś po kolei włączać wszytkie które są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sugeruję, ale możecie mieć pirackie wersje, lub macie po prostu kochanego "Join Buga"
Na słabszych łączach internetowych tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:29, JaqbD napisał:

Nic nie sugeruję, ale możecie mieć pirackie wersje, lub macie po prostu kochanego "Join Buga"
Na słabszych łączach internetowych tak bywa...

eeeeeeeee... kupiłem ostatnio diablo z platynowej kolekcji... cały mój fundusz na to poszedł:) a łącze to ja mam 512 Kb/s.. więc nie wiem o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam neta 512 i platynowa edycje diablo 2 lod (jesli da sie sprawdzic to zarejestrowana na gram.pl:)
I nie wiem jak sie zmienia servery na bn.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;)
mam pewien problem a mianowicie chciałbym zagrać postacią ale nie rankingową więc takową tworzę i odznaczam "Postać Rankingowa" lecz gdy zapisuję grę i wychodzę to pisze, ze postać jest rankingowa, normalnie dałbym sobie spokój z tym ale kolega chce grac bez rankingu więc chciałem sie dostosować a tutaj ten problem. dlaczego tak siwe dzieje, a może ta opcja powinna być zaznaczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam takie pytanie
czy blizzard po jakimś określonym czasie nieużywania konta na battle.net kasuje je?
chciałbym sprzedać diablo 2 złotą edycję
ostatnio grałem w sieci w czerwcu (pierwszy i ostatni raz ;))
zapomniałem niestety jak nazwałem konto, i nie potrafię go znaleźć ;/
nie chcę aby ewentualny kupiec miał problemy z graniem w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:30, wonski85 napisał:

witam
mam takie pytanie
czy blizzard po jakimś określonym czasie nieużywania konta na battle.net kasuje je?
chciałbym sprzedać diablo 2 złotą edycję
ostatnio grałem w sieci w czerwcu (pierwszy i ostatni raz ;))
zapomniałem niestety jak nazwałem konto, i nie potrafię go znaleźć ;/
nie chcę aby ewentualny kupiec miał problemy z graniem w sieci ;)


Nieużywane konto wygasa chyba po trzech miesiącach jeśli dobrze pamiętam , natomiast jeśli chodzi o ew. kupca to nie powinien mieć problemów z grą na bn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie : czy ktoś wie jak aktywować god mode na batle.net ?
Ja wiem tylko że trzeba mieć jakiś plik z sieci i gdzieś go zainstalować .
B.proszę nie błagam o pomoc !

20070811170931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:10, Imperial L napisał:

Witam
Mam pytanie : czy ktoś wie jak aktywować god mode na batle.net ?
Ja wiem tylko że trzeba mieć jakiś plik z sieci i gdzieś go zainstalować .
B.proszę nie błagam o pomoc !


Nie ma czegoś takiego :). To, czego szukasz, to zapewne jakiś sposób na kradzież czyjegoś konta... (closed battle.net) lepiej zostaw to :)

I jeszcze raz powtórze, na closed battle.necie nie ma czegoś takiego jak "kody". A jeśli chodzi o open battle.net, to modyfikujesz jakąś postać w edytorze, podpakowujesz itemy itd i grasz ;] Na open battle.net są sami cheaterzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAA . Ja tam byłem ! Na closed battle była nas 5 a on 1 wszyscy mieliśmy po 98 a on 78 ! Rozwalił nas jakbyśmy byli jakimś ścierwem ! Mówię 1 cios i wszyscy leżą ! Co na to blizzard !!

20070811172854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować