Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński sklepik na gram.pl!

181 postów w tym temacie

Też chcę sobie kupić taki Medalion o ile oczywiście będzie dostępny. Czy ktoś wie może czy w tym Wiedźmińskim Sklepiku będzie coś takiego, albo może w jakimś innym miejscu (oprócz Allegro)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co jest z tym całym "Wiedźmińskim sklepikiem"???
Miały być nowe rzeczy, a ciągle (już prawie 2 miesiące) widnieją jako "wkrótce...".
Dodali jedynie Wiedźmin Kalendarz 2008 w cenie 25 zł - fajnie bo na Allegro takie chodzą po 30-40 zł.
Ale na przykład Muzykę inspirowaną grą, można kupić już od dawna w Empiku w cenie 27,59 zł.
Natomiast Kubeczek i komplet kości, też już gdzieś widziałem do kupienia - a w "oficjalnym" sklepie nie ma go jeszcze.

Kiedy te wszystkie rzeczy będą, w końcu?!

I czy zamierzacie kiedyś (w bliżej nie określonym czasie) sprzedawać torby płócienne z logo Wiedźmina? Bo myślę, że byłby dobry popyt na nie...

lupus1234 ===> Na pewno nie będzie medalionu w sklepiku, bo to jest jeden z niewielu unikalnych elementów Edycji Kolekcjonerskiej. Po prostu, jakby wrzucili go do sprzedaży to ludzie którzy kupili EK zaczęli by się burzyć - bo przecież miały to być Edycje Kolekcjonerskie - a to znaczy, że mają być w niej UNIKALNE przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:09, balduran2 napisał:

No i co jest z tym całym "Wiedźmińskim sklepikiem"???
Miały być nowe rzeczy, a ciągle (już prawie 2 miesiące) widnieją jako "wkrótce...".
Dodali jedynie Wiedźmin Kalendarz 2008 w cenie 25 zł - fajnie bo na Allegro takie chodzą po
30-40 zł.
Ale na przykład Muzykę inspirowaną grą, można kupić już od dawna w Empiku w cenie 27,59 zł.
Natomiast Kubeczek i komplet kości, też już gdzieś widziałem do kupienia - a w "oficjalnym"
sklepie nie ma go jeszcze.

Kiedy te wszystkie rzeczy będą, w końcu?!

I czy zamierzacie kiedyś (w bliżej nie określonym czasie) sprzedawać torby płócienne z logo
Wiedźmina? Bo myślę, że byłby dobry popyt na nie...


Miałam kupić sobie kości i płytę za bona rekompensujacego opóźnienia EK Wiedźmina i nie doczekałam. Kupiłam sobie co innego, bo bon był ważny do końca roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:17, Paladynka napisał:

> No i co jest z tym całym "Wiedźmińskim sklepikiem"???
> Miały być nowe rzeczy, a ciągle (już prawie 2 miesiące) widnieją jako "wkrótce...".
> Dodali jedynie Wiedźmin Kalendarz 2008 w cenie 25 zł - fajnie bo na Allegro takie chodzą
po
> 30-40 zł.
> Ale na przykład Muzykę inspirowaną grą, można kupić już od dawna w Empiku w cenie 27,59
zł.
> Natomiast Kubeczek i komplet kości, też już gdzieś widziałem do kupienia - a w "oficjalnym"

> sklepie nie ma go jeszcze.
>
> Kiedy te wszystkie rzeczy będą, w końcu?!
>
> I czy zamierzacie kiedyś (w bliżej nie określonym czasie) sprzedawać torby płócienne z
logo
> Wiedźmina? Bo myślę, że byłby dobry popyt na nie...

Miałam kupić sobie kości i płytę za bona rekompensujacego opóźnienia EK Wiedźmina i nie doczekałam.
Kupiłam sobie co innego, bo bon był ważny do końca roku :(



ale który bon ten 100zł czy obni zkowy 50% w sklepiku bo mi na emailu pisze że bon 50%znizki mozna wykorzystać do 08.02.2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:23, hagen321 napisał:

ale który bon ten 100zł czy obni zkowy 50% w sklepiku bo mi na emailu pisze że bon 50%znizki
mozna wykorzystać do 08.02.2008r.

Ten na 100 zł. Mam nadzieję, że na ten drugi uda mi się kupić, to co chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to już:
Figurka Geralta
Twoja cena:129,90 zł
http://www.gram.pl/sk5_8A7iJO2_Figurka_Geralta.html ?!
"20 centymetrowa figurka wiedźmina Geralta. Wysokiej jakości tworzywo (...)"
To czym jest to "wysokiej jakości tworzywo", że kosztuje ona prawie 130 zł?!
Nigdy w sumie nie interesowałem się tego typu figurkami i nigdy ich nie kupowałem,
ale cena tej po prostu mnie lekko zszokowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:05, balduran2 napisał:

Widzieliście to już:
Figurka Geralta
Twoja cena:129,90 zł
http://www.gram.pl/sk5_8A7iJO2_Figurka_Geralta.html ?!
"20 centymetrowa figurka wiedźmina Geralta. Wysokiej jakości tworzywo (...)"
To czym jest to "wysokiej jakości tworzywo", że kosztuje ona prawie 130 zł?!
Nigdy w sumie nie interesowałem się tego typu figurkami i nigdy ich nie kupowałem,
ale cena tej po prostu mnie lekko zszokowała.


129 zł po wykorzystaniu 60 wPLN, a normalna to prawie 180 zł ?? ZWARIOWALI??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 16:08, Vesania666 napisał:

129 zł po wykorzystaniu 60 wPLN, a normalna to prawie 180 zł ?? ZWARIOWALI??!!


Rzeczywiście drogo cenią sobie Geralta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:08, Vesania666 napisał:

129 zł po wykorzystaniu 60 wPLN, a normalna to prawie 180 zł ?? ZWARIOWALI??!!


Co ty nie wiedziałes ??? Przecież to gram.pl

Swoją drogą już wiem czemu tak ochoczo rozsyłali kupony zniżkowe na ten cały wiedźmiński sklepik.
Dla ludzi, którzy zamierzają to kupić jednak rada -----> Zrezygnujcie z tego bo tylko stracicie. Nie tylko pieniądze ale i nerwy. Wchodzę o zakład, że do większości ludzi dotrze ona w kawałkach bo tak duże rzeczy mają to do siebie, że są źle zapakowane a poczta polska dołoży też od siebie do tej paczki. Nie radzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:12, YahooPL napisał:

Co ty nie wiedziałes ??? Przecież to gram.pl

Zastanawiam się jaki jest koszt zakupu/produkcji takich figurek hurtem...
60 zł za sztukę? 80 zł?

Osobiście, już dawno kupiłem sobie smycz (której swoją drogę cena, też pewnie jest zawyżona) oraz podkładkę (które i tak wisi na tablicy, bo moja myszka na niej nie działa).

Zastanawiałem się też nad muzyką, ale okazało się że już od dawna można ją kupić w normalnym sklepie w cenie około 25 zł.

Ludzie też czekają na płócienną torbę z logo Wiedźmina - ale się pewnie nie doczekają...
Na Allegro sporadycznie, pojawiają się aukcje owych toreb ale od razu znikają za nie mała kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po dogłębnym przemyśleniu sprawy i rozważeniu wszystkich za i przeciw dochodzi się do jednego wniosku:

"Wiedźmiński sklepik to po prostu zdzierstwo"

Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAAHAHAH
Cena sugerowana 180zł xD.

To figurki Resident Evil, świetnej jakości, oryginalne itp, takich samych rozmiarów kosztuja 65zł.

ahhaahaha cena [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: poniżej zamieszczam kod do sklepiku wiedźmińskiego. Dostałem go za kupno gry w preorderze, jednak z niego nie skorzystam, bo nie ma tam nic co mogłoby mnie zainteresować. Na domiar wszystkiego można go wykorzystać tylko dla niektórych gadżetów, więc tym bardziej nic mi po nim.

Kod jest na 30% (a nie 50) i można go wykorzystać do 08.02.2008. Oczywiście nie był używany, więc kto pierwszy ten lepszy :). Podaję go publicznie, bo nie zamierzam tu się chwalić swoim gg, ani mailem, a forum nie obsługuje wiadomości prywatnych.

Mam nadzieję, że się komuś przyda: KMP-8PX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadłem z krzesła bo zawrotów głowy dostałem. 179zł?? 129 po wykorzystaniu 50wPLNow? Do tego brak możliwości wykorzystania kodu zniżkowego do sklepiku? Specjalnie trzymałem ten kod bo liczyłem że uda się kupić kiedyś tą figurkę. Liczyłem na jakieś 50-80zł ze zniżką, ale to co widzę to poprostu przegięcie. Ta figurka to ze złota jest czy jak? Ale co tam wiedźminomaniacy kupią wszystko. Ja sobie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 18:48, Mychaa napisał:

Do tego brak możliwości wykorzystania kodu zniżkowego do sklepiku?


Przy zakupie figurki Wiedźmina istnieje możliwość wykorzystania sklepikowego bonus kodu. Jeżeli ma Pan problem ze skorzystaniem z posiadanego numeru prosiłbym o skontaktowanie się z działem obsługi klienta sklepu gram.pl.

Pozdrawiam,
Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:04, Johnny Bravo napisał:

> Do tego brak możliwości wykorzystania kodu zniżkowego do sklepiku?

Przy zakupie figurki Wiedźmina istnieje możliwość wykorzystania sklepikowego bonus kodu. Jeżeli
ma Pan problem ze skorzystaniem z posiadanego numeru prosiłbym o skontaktowanie się z działem
obsługi klienta sklepu gram.pl.

Pozdrawiam,
Igor

O_o dzisiaj działa. Wczoraj pojawiała się informacja "specjalne warunki II" ale cena była taka sama.
Dziękuję za informację, gdyby nie ona już bym więcej nie próbował
pozdr
Damian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować