Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński sklepik na gram.pl!

181 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 18:47, Kocur69 napisał:

Przepraszam, ale my też nie dostajemy wPLN za nic, tylko za jak najprawdziwsze PLN ;-)


Powinieneś zastanowić się nad działaniem WPLN, wiedziałbyś że nie płacisz za nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:31, fataem napisał:

To po co swoje nerwy szargałem EK skoro teraz to mogę sobie kupić?

EK karcianki, medalionu, artbooka raczej nie kupisz w ten sposób;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:19, Tuddrussel napisał:

To tak, na pewno będą pojawiały się nowe gadżety, ale nie od razu i w ograniczonych nakładach.

Macie zamiar dodać digibox? Podobny do tego jaki był w pierwotnej wersji EK?
Wiele osób byłoby tym zainteresowanych, więc nie powinno być problemów ze sprzedażą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:27, HumanGhost napisał:


A no tak mi tez by się bardzo przydał może nie do picia piwa bo jestem nie pełnoletni ale przydałby się ;) A ja bym chciał jeszcze abyście stworzyli figurkę tego wilka , który jest na logu :) Poza tym pomyślcie jeszcze o czymś ciekawym co by zaskoczyło wszystkich ;) Może coś codziennego użytku , coś do komputera :D Lub nie wiem . Ale Bardzo mi się podoba ten dział i mam nadzieję że będziecie go znacznie poszerzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do propozycji i pytania HumanGhosta.
Czy jest szansa na jakiś kufel z wygrawerowanym znakiem? Taki porządny?
Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że figurki długo w sklepie czekały nie będą na nabywców... Gdybym posiadał EK, natychmiast wyrwałbym mi język, ale ponieważ nie mam - chętnie widziałbym wisiorek z głową wilka. ;-) Nie zjedzcie mnie, Kolekcjonerzy, proooszę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mamo. Takiej rewolucji się nie spodziewałem... Najchętniej wykupiłbym wszystko, ale patrząc na moje oszczędności to zacznę od koszulki i... zaczekam na aktywację figurki Geralta :P Świetny pomysł z Wiedźmińskim sklepikiem, ale ewidentnie brakuje tam medalionu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:47, Igor FCBayern napisał:

O mamo. Takiej rewolucji się nie spodziewałem... Najchętniej wykupiłbym wszystko, ale patrząc
na moje oszczędności to zacznę od koszulki i... zaczekam na aktywację figurki Geralta :P Świetny
pomysł z Wiedźmińskim sklepikiem, ale ewidentnie brakuje tam medalionu!


Hahahahhahaaa^______^!
Tylko od kupca EK albo na allegro:PP.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować