Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński sklepik na gram.pl!

181 postów w tym temacie

lupus1234 ===> Na pewno nie będzie medalionu w sklepiku, bo to jest jeden z niewielu unikalnych elementów Edycji Kolekcjonerskiej. Po prostu, jakby wrzucili go do sprzedaży to ludzie którzy kupili EK zaczęli by się burzyć - bo przecież miały to być Edycje Kolekcjonerskie - a to znaczy, że mają być w niej UNIKALNE przedmioty.


Ty lupusie1234 tekst bardzo ambitny ale najlepszy w/w.Ty myślisz, że każdy kupuje to dla medalionu.?
pała z ciebie i tyle ci powiem.

PS:Popieram opinie innych graczy figurka jest za droga!!!!(Nawet z rabatem WP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi! Wreszcie kości są dostępne :D Zaraz zamawiam. Miałem jeszcze wziąć figurkę, ale po fotce mi się odechciało. Może gdyby kosztowała 60 zł, to kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:10, heyboy napisał:

Jupi! Wreszcie kości są dostępne :D Zaraz zamawiam. Miałem jeszcze wziąć figurkę, ale po fotce
mi się odechciało. Może gdyby kosztowała 60 zł, to kto wie...


Nie wiesz, czy można wykorzystać bonus kod z Wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:05, Paladynka napisał:

A ja nadal czekam na kości, ale czy się doczekam...mam nadzieję, że tak.


Kości są już dostępne! Musisz jednak poszukać ich w "normalny" sposób, np. przez kategorię INNE pod literką K. :) Bo w "sklepiku" się jako tako nie pojawiły. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 21:24, Dark Demon napisał:

> A ja nadal czekam na kości, ale czy się doczekam...mam nadzieję, że tak.

Kości są już dostępne! Musisz jednak poszukać ich w "normalny" sposób, np. przez kategorię
INNE pod literką K. :) Bo w "sklepiku" się jako tako nie pojawiły. ;/


Tak, to mnie trochę zdziwiło, że nie jest w wiedźmińskim sklepiku. Też jestem ciekawa, czy można wykorzystać kod do zakupu kości. Może ktoś nas poinformuje, mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 21:34, Paladynka napisał:

> > A ja nadal czekam na kości, ale czy się doczekam...mam nadzieję, że tak.
>
> Kości są już dostępne! Musisz jednak poszukać ich w "normalny" sposób, np. przez kategorię

> INNE pod literką K. :) Bo w "sklepiku" się jako tako nie pojawiły. ;/

Tak, to mnie trochę zdziwiło, że nie jest w wiedźmińskim sklepiku. Też jestem ciekawa, czy
można wykorzystać kod do zakupu kości. Może ktoś nas poinformuje, mam nadzieję :)


Można, ale kod nie współpracuje z wPLNami... Niestety... ;/ Cena: 44,50 zł. Trochę dużo jak na kości. Mam wątpliwości czy kupić, czy też nie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś sprawny link do tego sklepiku bo żadem u mnie nie działa albo przekierowuje na strone główną gram.pl albo wyskakuje eror.

Bardzo proszę i z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 22:46, albert-k2 napisał:

Czy ma ktoś sprawny link do tego sklepiku bo żadem u mnie nie działa albo przekierowuje
na strone główną gram.pl albo wyskakuje eror.

Bardzo proszę i z góry dziekuję


Zapewne wiedźmiński sklepik już nie działa, zobacz na datę newsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 22:46, albert-k2 napisał:

/.../

Sklep ten był swego rodzaju promocją pierwszego Wiedźmina. Obecnie już nie funkcjonuje. Jeżeli interesują Cię jakieś szczególne artykuły zawsze możesz poszperać na Allegro bądź zapytać na forum w specjalnym wątku - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&u=5629 Swego czasu masa gramowiczów skorzystała z tej promocji i myślę, że część z nich powinna mieć coś na sprzedaż/zamianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion jest dosyć mały, widziałem na własne oczy i ręczę słowem - nie warto. Zainteresowałbym się za to artbookiem z kolekcjonerskiej...gdyby działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 19:08, jedrzejb napisał:

Hmmmm, a ty byś ufał komus z nickiem Fan Ibisza ?? :F

Nie ma na tym forum użytkownika o takim nicku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 19:26, Sandro napisał:

> Hmmmm, a ty byś ufał komus z nickiem Fan Ibisza ?? :F
Nie ma na tym forum użytkownika o takim nicku...



Zobacz w artykule i wciśnij przycisk umożliwiający zobaczenie wszystkich postów, nad moim pierwszym postem znajduje się ten gramowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 20:25, Lucas01 napisał:

Nie mogę wejść na stronę z tymi rzeczami. Może ktoś podać linka


A przeczytałeś kilka wcześniejszych postów? Sklep ten był swego rodzaju promocją pierwszego Wiedźmina. Obecnie już nie funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować