Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy - wyniki drugiego etapu

69 postów w tym temacie

OK, obiecuję, że jutro (teraz nawet nie jestem u siebie...) sprawdzę jeszcze raz Twoją odpowiedź na to pytanie z niebieskimi i napiszę Ci co było nie tak. OK? :)

Pozdrawiam i dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 01:12, Domek napisał:

OK, obiecuję, że jutro (teraz nawet nie jestem u siebie...) sprawdzę jeszcze raz Twoją odpowiedź
na to pytanie z niebieskimi i napiszę Ci co było nie tak. OK? :)

Pozdrawiam i dobrej nocy!


Ok Domek dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 01:18, myszkiness napisał:

Ok Domek dzięki i pozdrawiam :)


Masz rację... Moja pomyłka, zmylił mnie brak spacji po przecinkach... :(
Oczywiście to pytanie masz poprawne i w związku z tym 5,2 punktu, nie zaś 4,2 jak pisałem wcześniej.

Bardzo przepraszam... Sprawdzając to pytanie w dużej mierze sugerowałem się liczbą znaków (prosto mówiąc - odrzucałem od razu odpowiedzi, w których liczba znaków była zbyt mała, by mogła pomieścić poprawną odpowiedź). W Twoim wypadku ta metoda okazała się zawodna... Więc dzięki za słuszny bunt, wyniki zostały skorygowane o ten jeden punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm też mam wątpliwość do zadania z wypisaniem ze wszystkich niebieskich, którzy napisali coś na forum.
Chyba brakuje mi tylko kogoś jednego, ale to dlatego, bo sprawdzałem, kto miał CD Projekt przy swojej ksywce w statystykach, a tu coś nie gra.

Zobaczmy np. Ciebie: http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=5
Liczba postów napisanych jako:
CD Projekt: 1604
Historia statusu:
06.10.2005 - 31.10.2007: CD Projekt


Mi brakuje Ola Cwalina.
W statystykach jest napisane, że nie napisała żadnego posta jako CDP:
http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=412437
Liczba postów napisanych jako:
Obywatel: 2
Historia statusu:
24.04.2007 - 24.04.2007: Obywatel


Po przejściu na forum przy jej postach widać CD Projekt, ale czemu nie ma w statystykach? Wygląda jakby najpierw napisała jako Obywatel a później dostała napis CD Projekt.
Napisz co tu jest skombinowane :P


W ogóle głupio wyszło, bo na to zadanie straciłem najwięcej czasu z tego etapu i na razie nic nie dostałem za nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliły mnie te posty. Niektórzy naprawdę mieli niezłe pomysły, sam bym tego lepiej nie wymyślił:) A i nagroda niezła, rywalizacja ostra. Ciekawe, jak to będzie na koniec konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 04:49, Domek napisał:

Masz rację... Moja pomyłka, zmylił mnie brak spacji po przecinkach... :(
Oczywiście to pytanie masz poprawne i w związku z tym 5,2 punktu, nie zaś 4,2 jak pisałem wcześniej.

Bardzo przepraszam... Sprawdzając to pytanie w dużej mierze sugerowałem się liczbą znaków (prosto
mówiąc - odrzucałem od razu odpowiedzi, w których liczba znaków była zbyt mała, by mogła pomieścić
poprawną odpowiedź). W Twoim wypadku ta metoda okazała się zawodna... Więc dzięki za słuszny
bunt, wyniki zostały skorygowane o ten jeden punkt.


W porządku, każdemu może zdarzyć się pomyłka ale fajnie, że jednak okazało się, że udało mi się zdobyć choć te 5,2 pkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 07:33, tsk napisał:

Po przejściu na forum przy jej postach widać CD Projekt, ale czemu nie ma w statystykach? Wygląda
jakby najpierw napisała jako Obywatel a później dostała napis CD Projekt.
Napisz co tu jest skombinowane :P


A skąd mam wiedzieć? Może jakiś błąd w statystykach? :)

Ja ich nie robiłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:58, Domek napisał:

A skąd mam wiedzieć? Może jakiś błąd w statystykach? :)

Ja ich nie robiłem. :P


Byś się może dowiedział, bo ten punkt może mi się przydać :P
A jak to sprawdziłeś, że te posty były napisane jako CD Projekt, bo to może być błąd forum albo statystyk :P
W ogóle to ja bym zaliczył swoją odpowiedź, bo według statystyk jest dobra :]
Może Vilmar pojawi się na irc to go zapytam czy coś o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... dziwne to bardzo... jestem prawie pewien, że widziałem Olę Cwalinę i w postach na forum [Edit] w kolorze niebieskim :D [/Edit]... w Obywatelu się wypowiadała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:47, tsk napisał:

A jak to sprawdziłeś, że te posty były napisane jako CD Projekt, bo to może być błąd forum
albo statystyk :P


Dostałem informacje bezpośrednio z głównej bazy danych i tego będę się trzymał. Ola Cwalina, jak sam zauważyłeś, napisała 2 posty jako "Pracownik CDP", nie rozumiem więc na czym tak właściwie polega Twój problem. ;) To że w statystykach jest to jakoś dziwnie zapisane to najwyraźniej błąd statystyk. Żadnego "kolorowania" postów wstecz nie było, no bez żaartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popisałem do Vilmara na irc i z tego co zrozumiałem to statystki dobrze zapisały kiedy były pisane posty, jednak później zostały one zmienione na CDP. Jednak napisał, że w pytaniu jest "Podaj ksywki wszystkich "niebieskich", którzy wypowiedzieli się na forum gram.pl", czyli ważne żeby ta osoba się wypowiedziała na forum obojętnie kiedy niezależnie od tego kiedy dostała niebieski status. Coś w tym stylu było.
Ja się kierowałem tym: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28799&pid=44 ("ważne jacy byli kiedy się wypowiadali") dlatego pominąłem tego jednego CDP.
No cóż trudno, może odrobię ten punkt w kolejnym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 04:49, Domek napisał:

Bardzo przepraszam... Sprawdzając to pytanie w dużej mierze sugerowałem się liczbą znaków (prosto
mówiąc - odrzucałem od razu odpowiedzi, w których liczba znaków była zbyt mała, by mogła pomieścić
poprawną odpowiedź).

A to ciekawy sposób na sprawdzanie odpowiedzi. W końcu tych prac na pewno było bardzo dużo, więc oczywiste jest, że stosowanie takich ułatwień jest jak najbardziej uzasadnione.

No, no, no... nie da się ukryć, że coś późno ostatnio te popołudnia się robią... 21:12 to popołudnie? Ciekawe...
Nie wiem dlaczego, ale jakoś wiedziałem, że mój post nie dostanie się do 10 najlepszych. Muszę mieć bardzo dobre przeczucie. Post użytkownika o nicku okon zdecydowanie mi nie pasuje na takiego, który zmusza do dania natychmiastowego bana. Na przykład mój post był zdecydowanie lepszy od tego, ponieważ łamał o wiele więcej punktów regulaminu. Ale co tam, przecież prace są oceniane obiektywnie, więc czepianie się nie ma sensu.
I jeszcze jedna sprawa. Zdaje mi się, że powinienem mieć więcej niż 6 punktów, a co za tym idzie - być w 15 najlepszych. Dlaczego tam mnie nie ma? W drugim etapie mam dobrze odpowiedź na pytanie trzecie (1 punkt) i za 4 powinienem dostać 0,7 punktu. Przy etapie pierwszym niestety nie mam zapisanych odpowiedzi, ale z tego co pamiętam, mam dobrze pytanie 1 (1 punkt), 5 (1 punkt), a z trzeciego powinienem mieć chyba 2,4 albo 2,5. Po zsumowaniu daje to nam 6,1 albo 6,2.
Pytania z czwartego etapu mogą wszystko zmienić? To jest śmieszne. To po co wszyscy się tyle męczyli, jeśli ktoś, kto jeszcze nie ma punktów, będzie mógł to wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować