Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl - finał

80 postów w tym temacie

"Ze screenshota jakiej "podstrony" gram.pl" podstrony czyli napewo nie będzie to strona główna gram.pl ani cdprojekt.info?

I czy w pytaniu 3 nie było nic napisane w tych "lukach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:43, Kolumb22 napisał:

"Ze screenshota jakiej "podstrony" gram.pl" podstrony czyli napewo nie będzie to strona główna
gram.pl ani cdprojekt.info?

Ja znalazłem wszystko na stronach, które miały w adresie "gram.pl" i nie była to strona główna ;)

Dnia 02.11.2007 o 19:43, Kolumb22 napisał:

I czy w pytaniu 3 nie było nic napisane w tych "lukach"

Tam naprawdę nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa już mam... ale nie spodziewałem się tej strony do drugiego pytania :p
Jeszcze muszę znaleźć trzecie, hmm... może to będzie pomoc techniczna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co, kto jak kto, ale Wy - ludzie którzy by nie przeżyli bez gramu ;) więcej jak 3 godziny i bez których nie istniałoby gram.pl powinni wiedzieć co na tych obrazkach jest... Dlaczego? Bo nawet ja wiem :D - <szpan>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś do kiedy mamy czas? zagrałem va bank więc pasowało by odpowiedzieć (i tak tylko jedna nagroda, więc różnicy między 2 miejscem i ostatnim nie będzie)
jestem pewien że ten obrazek z 1 screena gdzieś widziałem, jak sobie przypomnę gdzie to mi tylko 3 będzie brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano, jednak i u mnie szybko to poszło. Też zagrałem za wszystko co mam i będę miał (100 pkt wpisałem :P), odpowiedzi wydają się być poprawne, zobaczymy co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domciu kochany przewidujesz może jakieś nagrody na otarcie łez dla dwóch pozostałych miejsc podium? Może jakieś odtwarzacze z nickiem, albo przynajmniej te koszulki... przecież konkurs urodzinowy może być tylko raz w roku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu pytań w drugim etapie zrezygnowałem. Doszedłem do wniosku że prędzej sam sobie kupie o ile zechcę X360 niż go tutaj wygram.
Powodzenia w ostatnim etapie i gratulacje dla tych co do niego doszli :) A Domek musiał coś chyba sobie przyjarać wymyślając takie pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem va bank, i chyba się opłacało. :-) Odpowiedzi wysłałem kilka godzin temu. Oczywiście nie mam szansy na X360, ale może jakaś nagroda pocieszenia... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Jeżeli nie jesteście całkowicie pewni odpowiedzi, możecie zrezygnować z brania udziału w tym etapie i nie wysyłać zgłoszenia. W takim wypadku ilość zdobytych przez Was punktów pozostanie bez zmian. Beee, ja tak nie chcę! ;) Jak hazard to hazard. Jutro zacznę myśleć nad zadaniami, mam nadzieję że poradzę sobie, choć i tak liczba moich pkt razy 2 nie da mi zwycięstwa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wzialem udzialu w poprzednich konkursach, w finale znam tylko 1. odp. ;f. Nawet nie bede bral udzialu;/, zycze szczescia bioracym udzial w konkursie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:18, Marrbacca napisał:

ano, jednak i u mnie szybko to poszło. Też zagrałem za wszystko co mam i będę miał (100 pkt
wpisałem :P), odpowiedzi wydają się być poprawne, zobaczymy co to będzie :)


Jestem z ciebie dumny;-) Teraz trzeba tylko czekać na oficjalne ogłoszenie wyników i twoją wygraną;-) Mam nadzieję że się uda i wygrasz;-) trzymam kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że baardzo fajnie odbywa się ten cały konkurs. Lider konkursu Marrbacca napisał na IRC jakimi metodami udało mu się zajść tak wysoko:

"... wykorzystuje wszystkie dostępne możliwości, nigdzie nie było napisane, że nie można sobie pomagać...
znajomość php się przydaje do takich rzeczy... najdłuższy news, ilość newsów ilu było pracowników CDP, to leciało automatem sprawdzając mi wszystkie możliwe podstrony..."

No bardzo uczciwy ten konkurs Domek nie ma co, faktycznie inni użytkownicy, gramowicze mają szanse na wygraną o tak, zwłaszcza jak się gra razem z takim Marrbaccą za którego gra automat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:38, iwos1 napisał:

No bardzo uczciwy ten konkurs Domek nie ma co, faktycznie inni użytkownicy, gramowicze mają
szanse na wygraną o tak, zwłaszcza jak się gra razem z takim Marrbaccą za którego gra automat...

Nie rozumiem... niby dlaczego to jest nieuczciwe? Dlaczego miałbym nie wykorzystywać swoich umiejętności? Nigdzie nie zostało napisane, że żeby wziąć udział w konkursie i wygrać go, muszę wszystko zrobić ręcznie.
Skoro uważasz, że to takie nieuczciwe to spróbuj samemu napisać taki skrypt. I wtedy napisz ile czasu zajęło Ci nauczenie się języka programowania do odpowiednio wysokiego poziomu, a później napisanie takiego skryptu. Zapewniam Cię, że to dłuższy czas niż zrobienie tego ręcznie.

Stwór - dziękować, dziękować, mam nadzieję, że się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:18, Marrbacca napisał:

i będę miał (100 pkt wpisałem :P)

Albo to pisales dla jaj albo pominales jeden wazny szczegol:
''(jeżeli wpiszecie więcej niż aktualnie macie, przyjmiemy, że stawiacie wszystko)
Nie zdobedziesz wiec 100pkt, a najwyzej podwoisz swoja liczbe punktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować